[ad_1]

ملاحظه می شود که در سالهای اخیر مدل سنتی پول خوشحال دیگر مانند سالهای گذشته محبوبیت ندارد. در عوض ، مدل هایی با تصاویر چشم نواز ، رنگ های منحصر به فرد تعداد زیادی از خریداران ، به ویژه جوانان را به خود جلب می کند. بسته به اندازه و طرح ، قیمت بسته های قرمز فقط از 5000 VND / مورد تا 10،000 VND / قطعه است ، اما به دلیل رنگها ، تصاویر و طراحی منحصر به فرد ، انواع مختلفی تقریباً 20،000 VND / قطعه وجود دارد. توسط بسیاری از کاربران انتخاب شده است.

پول خوش شانس با گاومیش طلاکاری شده و خدای ثروت ، قبل از 2021 جدید فروخته شد - عکس 2.

نوع پول خوش شانس با تصویری تذهیب شده از گاومیش مورد استقبال بسیاری از افراد قرار می گیرد.

یکی از انواع بسته های قرمز خوش شانس که اخیراً بسیاری از افراد انتخاب کرده اند ، پاکت قرمز روکش طلا 24K است. این مورد منحصر به فرد طراحی شده ، برجسته در پس زمینه قرمز ، گاومیش پر از انرژی یا تصویر خدای شانس است ، که شانس زیادی به ارمغان می آورد ، … به طرز ماهرانه و ظریفی برای اتصال به پول شاد طراحی شده است.

به گفته بسیاری از مشتریان ، طراحی این مدل از پاکت های قرمز ظرافت را به هدایای سال نو می افزاید ، نشانه سال جدید پر از شانس و ثروت. به ویژه مشتریانی که به فنگ شویی علاقه مند و آشنا هستند ، پاکت های قرمز سال نو را بسیار دوست دارند.

پول خوش شانس با گاومیش طلاکاری شده و خدای ثروت ، قبل از سال 2021 به فروش رسیده است - عکس 3.

نوعی پول خوش شانس که با توجه به نیاز عکس شما تعیین می شود.

نه تنها پول خوشحال ، بلکه بسیاری از اسکناس های فنگ شویی نیز برای تأمین نیازهای مشتریان متولد می شوند. به جای پول خوش شانس با پول پلیمر ، طبق معمول ، امسال همه می توانند سن خود را با سکه های گاومیش طلایی جشن بگیرند که هم زیبا هستند و هم بی نظیر و هنوز هم قابل توجه.

آقای نگو هوانگ دات (36 ساله) ، نماینده صفحه کسب و کار محصولات سال نو Tan Suu 2021 در فیس بوک ، گفت: “این مدل پول خوشحال به دلیل طراحی جدید و ظاهر لوکس ، توسط بسیاری از مشتریان انتخاب شده است. در سال 2020 رویدادهای زیادی برگزار می شود ، بنابراین همه می خواهند با این بسته های قرمز خوش شانسی را به خانه بیاورند. از زمان ارسال پست ، تعداد مشتریانی که نظر می دهند و صندوق های ورودی می خواهند محصولات را بخرند از 1000 نفر در روز فراتر رفته است. واردات محصولات بیشتر برای تأمین نیازهای مشتریان ما 5 بسته قرمز به مبلغ 99،000 VND با هزینه تحویل 30،000 VND می فروشیم اگر مشتریان 10 بسته قرمز یا بیشتر بخرند ، تخفیف و رایگان دریافت خواهیم کرد. حمل و نقل “.

پول خوش شانس با گاومیش طلاکاری شده و خدای ثروت ، قبل از 2021 جدید فروخته شد - عکس 4.

نمونه پول خوش شانس با شکل حیوانات منحصر به فرد.

علاوه بر پول خوش طلا طلا در فنگ شویی ، سایر طرح ها مانند چاپ شخصیت های کارتونی ، حیوانات زیبا ، یک سینی ، کیک ، یک صحنه اجتماع خانوادگی همچنان مانند سال های گذشته دوست داشته می شوند. فرم چاپ پاکت قرمز به درخواست ویژه مورد علاقه طرفداران خوانندگان ، بازیگران و مدل ها قرار دارد. جامعه بزرگی از طرفداران تعداد زیادی پول خوشحال با بت ها می فروشند و سود کلانی را برای این تجارت به ارمغان می آورند.

پول خوش شانس با گاومیش طلاکاری شده و خدای ثروت ، قبل از 2021 جدید فروخته شد - عکس 5.

فنگ شویی علاوه بر الزامات ظاهری ، یکی از عواملی است که مشتریان به اقلام Tet علاقه مند هستند.

خانم Tran Hoai Mo (25 ساله ، ساکن منطقه Than Son ، استان فو توو) گفت: “من در کار پاکت های قرمز چاپ شده در صورت درخواست تخصص دارم. مشتریانی هستند که برای جشن گرفتن عکس یا بستگان خود را سفارش می دهند. سال نو برخی از شرکت ها سفارش چاپ آرم شرکت ، صفحه فن ، پوستر تبلیغاتی را برای توزیع به کارمندان و مشتریان وفادار صادر کردند ، زیرا این یک سفارش چاپی بود ، قیمت بالاتر از کالاهای موجود بود ، که من 65000 مجموعه 10 قرمز فروختم بسته ، مواد کاغذی براق و تصاویر و حروف چاپی واضح برای اطمینان از محو یا محو نشدن “.

نه تنها پاکت قرمز ، بلکه طرح های منحصر به فرد کیسه های هدیه و سبد میوه ، مشتریان با وجود تفاوت قیمت ، با معیار نه تنها زیبا بلکه مناسب فنگ شویی نیز توسط مشتری سفارش می شوند. بالا

هیو هوانگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *