[ad_1]

اطلاعات در مورد PV ، نماینده پلیس شهر. مونگ کای (کوانگ نینگ) گفت که این واحد فقط با یک شهروند زن که در منطقه زندگی می کند تماس گرفته است تا اطلاعات نادرست ، اطلاعات نادرست در رسانه های اجتماعی در مورد حادثه آدم ربایی را ارائه دهد. کودکان مردم را گیج و ترس می کنند.

بر این اساس ، حدود ساعت 8:00 صبح 23 ژانویه ، حساب فیس بوک “Nguyen Loan” مقاله را با محتوای زیر منتشر کرد: “همه متوجه کودک شما می شوند ، 2 زن وجود دارد که گدای متکدی هستند ، اما آنها را می ربایند و می برند. پلیس به دنبال دو زن است.”.

گزارش شده است که او وانمود می کند که یک گدا برای ربودن یک کودک است ، دختری که پلیس به او زنگ زده است - عکس 1.

اطلاعات خانم L. در مورد واقعه آدم ربایی در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده نادرست است

پرونده را بفهمید ، پلیس شهر. Mong Kai نیروهایی را برای بررسی و نتیجه گیری ارسال کرد ، اطلاعات فوق نادرست است ، که باعث سردرگمی عمومی می شود. در همان زمان ، شناسه دارنده Facbook فوق الذکر Nguyen Thi L (SN 1998) ، ساکن منطقه 1 ، Hai Hoa Ward (شهر Mong Cai) بود و خانم L. را برای توضیح در دفتر دعوت کرد.

در کلانتری ، خانم ال. به غیرقانونی بودن خود اعتراف کرد ، داوطلبانه مطالب نادرست منتشر شده در شبکه های اجتماعی را حذف کرد و قول داد دیگر آن را تکرار نکند.

وی با دیدن اینکه خانم L. داوطلبانه گزارش داده است ، صادقانه عذرخواهی کرد ، عواقب نقض قانون را کاهش داد و داوطلبانه بر عواقب آن غلبه کرد پلیس شهر مونگ کای به مدیر امنیت عمومی استان توصیه کرد تصمیم بگیرد برای رسیدگی به تخلفات اداری علیه شهروند فوق الذکر در رابطه با عمل تهیه ، به اشتراک گذاری اطلاعات نادرست ، اطلاعات نادرست ، تحریف یا افترا ، آسیب رساندن به اعتبار آژانس ها ، سازمان ها ، افتخار و افتخارات عزت مردم.

دوک سوئی

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *