[ad_1]

هانوی پس از 6 سپتامبر به اعمال فاصله ها و فاصله ها بر اساس مناطق ادامه می دهد - عکس 1.

بعد از ظهر 3 سپتامبر ، در کنفرانس پیشگیری و کنترل COVID-19 در هانوی ، آقای نگوین وان فونگ ، معاون دبیر کمیته شهرداری حزب ، گفت که در آخرین دوره قرنطینه سوم ، شهر تلاش زیادی برای کار کرده است .. پیشگیری از اپیدمی ها. در ابتدا ، کنترل م ofثر گسترش بیماری با افزایش مناطق سبز ، کنترل شیوع گسترده و پیچیده جدید ، به ویژه در Thanh Xuan Trung به دست آمد.

این شهر منابع خود را بر بهبود ظرفیت بخش بهداشت ، سرمایه گذاری در تجهیزات بیمارستان ، گسترش مناطق درمانی ، جمع آوری نور F0 ، افزایش ظرفیت به 20000 در حال حاضر و 70.000 محل انزوا متمرکز کرده است.

با این حال ، این اپیدمی هنوز بسیار خطرناک است ، با تعدادی از شیوع با خطر بسیار زیاد عفونت. عفونت در زنجیره تامین ، رانندگی طولانی مدت به سمت جنوب تا هانوی ، تیم های تحویل ، بازارهای انسانی و غیره نیز پدیدار شده است.

هانوی پس از 6 سپتامبر به اعمال فاصله ها و فاصله ها بر اساس مناطق ادامه می دهد - عکس 3.

آقای نگوین وان فونگ ، معاون دبیر کمیته حزب در هانوی ، بعد از ظهر امروز ، 3 سپتامبر ، در جریان کنفرانس از پیشگیری از همه گیری ها خبر داد.

اگرچه بسیار قاطع و شدید است ، اما هنوز هم در برخی مناطق پدیده هایی وجود دارد که کار ضد اپیدمی هنوز رایگان است ، “در خارج تنگ است ، در داخل شل است” ، اما هنوز پدیده عفونت در ناحیه انزوا و غیره وجود دارد. . ، که باعث می شود رهبران دولت مرکزی باشند و مردم هنوز نگران هستند ، علاوه بر این ، تعداد افرادی که در دوران قرنطینه می روند هنوز بسیار زیاد است ، قادر به رسیدن به هدف از راه دور نیستند ، بنابراین خطر انتقال بیماری در منطقه هنوز وجود دارد بالا بسیار بالا ، “گفت نگوین وان فونگ ، معاون دبیر کمیته حزب شهر.

بر اساس دستورالعمل های نخست وزیر و وضعیت واقعی ، شورای دائمی کمیته حزب شهر با پیشنهاد کمیته کارکنان حزب کمیته مردمی شهر در مورد ادامه مسافت بعد از 6 سپتامبر 2021 ؛ به کمیته حزب کمیته مردمی شهر دستور داد تا دستورالعمل جدیدی را برای پیشگیری و کنترل همه گیری ها تکمیل کند.

در این منطقه ، که به 3 منطقه تقسیم شده است ، منطقه 1 با ریسک بسیار بالا مطابق دستورالعمل 16 ادامه خواهد داد. 2 منطقه دیگر اقدامات زیر را بر اساس دستورالعمل 15 نخست وزیر اعمال خواهند کرد.

فونگ گفت: “برنامه های خاص در اسرع وقت توسط کمیته مردم شهر تصویب می شود تا در اختیار عموم قرار گیرد.”

همچنین ، به گفته نگوین وان فونگ ، معاون دبیر کمیته شهرداری حزب ، از آنجا که این یک رویداد بی سابقه است ، شهر تصمیم گرفته است بسیار قاطع باشد و فاصله بین شهر را بیشتر کرده و حداکثر مدت زمان را محدود کند. مردم در خیابان.

این شهر به پلیس شهر دستور داده است که براساس ارجاع به استان ها و شهرهای دیگر و بر اساس عملکرد کلان شهرها ، صدور مجوز تردد را هدایت کند.

آقای فونگ تأکید کرد که اولویت بعدی تمرکز بر فاصله گذاری اجتماعی عملی و م ؛ثر است. ترویج آزمایشات در مقیاس بزرگ ، به ویژه برای مناطق پرخطر ، با راه حل های مناسب برای هر منطقه و سایت.

در عین حال ، برای اطمینان از ایمنی ، واکسیناسیون را تشویق کنید ، و افراد مناسب را بلافاصله تزریق کنید. در حال حاضر ، ظرفیت تزریق هانوی همچنان مازاد است و توانایی تزریق 200،000 تزریق در روز را دارد ، اما پیک فعلی تنها 150،000 تزریق در روز است.

این شهر همچنین از نظر ظرفیت جمع آوری ، درمان ، تجهیزات پزشکی و آموزش ، تقویت نیروهای پزشکی و واکنش پیشگیرانه به رویدادهای همه گیر در کشور ، یک قدم بالاتر ، یک قدم جلوتر آماده می شود. سطح بالاتر. تقویت امنیت اجتماعی با منابع شهر و معاشرت برای مراقبت بهتر از مردم ، به ویژه افرادی که هنوز در مشکل هستند.

علاوه بر کار منظم ، شهر همچنان شدیدتر خواهد بود ، بازرسی و نظارت را تقویت می کند ، حس نظم و انضباط را در پیشگیری از همه گیری از شهر به روستاها و گروه های مسکن افزایش می دهد. شهر قاطعانه با واحدهای ذهنی و سست برخورد خواهد کرد.

وام بائو

Giadinh.net.vn اخبار روزانه را به طور مداوم ، آخرین اخبار را به روز می کند[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *