[ad_1]

در مورد یک مورد زندگی در منطقه Binh Chanh در شهر هوشی مین ، بعد از سفر از سا پا (لائو کای) با علائم مشکوک به COVID-19 ، بعد از ظهر 4 ژانویه ، وزارت بهداشت گفت این پرونده نتیجه منفی دارد.

پرونده مشکوک آقای P ، 65 ساله ، یک سرباز بازنشسته در شهر تانگ توک ، منطقه Binh Chanh ، شهر هوشی مین است. پس از بازگشت از ساپا (24 تا 27 دسامبر ، 2020) ، در 28 دسامبر ، او سرفه و تب داشت ، بنابراین در نزدیکی خانه خود دارو خرید و نوشید.

پس از سفر به Sa Pa ، نتایج مشکوک به آلودگی COVID-19 وجود دارد - عکس 1.

یک روز بعد ، او به یک درمانگاه رفت و در آنجا در بیمارستان استخدام شد. در تاریخ 31 دسامبر سال 2020 ، مردی 65 ساله به علت ذات الریه ، فشار خون بالا ، نارسایی قلبی ، یک مظنون COVID-19 در بخش اورژانس بیمارستان پزشکی نظامی 7A (شهر هوشی مین) بستری شد.

با این حال ، نتایج آزمایش تایید کرد که 2 نمونه از بیماران در روز 4/1 نشان داد که بیمار منفی است.

او در حال حاضر در مسیری منزوی است. دولت محلی موقتاً محل بیمار را در منطقه اسکان مجدد Binh Dien مسدود کرد ، لیستی از تماس ها را آماده کرد تا وقتی نتیجه آزمایش آزمایش یک بیمار مثبت برای SARS را تأیید می کند ، با آنها تماس گیرد. -CoV-2.

در هنگام گشت و گذار در Sa Pa ، این مرد گفت که با هواپیما از شهر هوشی مین به هانوی نقل مکان کرده و سپس در گروههای 20 نفره به سمت Sapa حرکت کرده است.

وی پس از بازدید از ساپا ، گروهی با اتومبیل به هانوی بازگشت و از هانوی به سمت شهر هوشی مینه پرواز کرد. پس از پرواز به Tan Son Nat ، با ماشین به خانه رفت.

V. پنجشنبه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *