[ad_1]

در تاریخ 1 ژانویه 2021 ، دیسپچ مدارکی از قرار ملاقات زن و شوهر Son Ye Jin و Hyun Bin منتشر کرد. بر این اساس ، این دو هنرمند با هم ورزش می کنند. آنها حتی وقتی فرصتی پیدا کردند به یک زمین گلف در گنگ وون رفتند.

در حقیقت ، گزارش شده است که سون یه جین و هیون بن از سال 2018 با هم قرار دارند ، اما این دو بازیگر چهار بار این موضوع را رد کرده اند. همین بود که دیسپچ یک سری عکس برای گرفتن یکدیگر منتشر کرد که دو بازیگر به همان جایی که وی اعتراف کرد رسیدند. این تا حدی ثابت می کند که چگونه قدرت شکارگاه باعث احترام هنرمندان کره ای می شود.

پسر یه جین و هیون بن با هم قدمت پیدا کردند؟  تصویر 1
سون یه جین و هیون بین بعد از 2 همکاری عشق پیدا کردند.

منبع خصوصی

در سال 2018 ، دوتایی قدرتمند بازیگری در فیلم “مذاکرات” همکاری کردند. هر دو همیشه به بال و استعداد و ظاهر حریف تعارف می کنند.

در آن زمان اخباری از دو ستاره A-list صنعت سرگرمی کره وجود داشت. با این حال ، سین یه جین و هیون بن بارها آن را انکار کردند.

در ژانویه سال 2019 ، هیون بن و سون یه جین هنگام خرید در ایالات متحده توسط طرفداران عکس گرفته شدند. با این حال ، در آن زمان ، این دو بازیگر تأیید کردند که آنها فقط دوستان صمیمی بوده اند و در کشور ملاقات کرده اند ، بنابراین با برخی افراد دیگر میهمانی گرفته اند.

پسر یه جین و هیون بن با هم قدمت پیدا کردند؟  - تصویر 2
این زوج بارها و بارها در پاتوق گرفتار شدند ، اما اعتراف نکردند.

به گفته تیم شکار اخبار دیسپچ ، برای دریافت عکس های همسریابی ستاره ، خبرنگاران و عکاسان دیسپچ باید زمان زیادی را صرف گوش دادن به کافه ها ، رستوران ها و سالن ها کنند. هنرمندان مو اغلب بازدید می کردند. در این مکان ها ، مدیران ، آرایشگران ، آرایشگران … اغلب به طور تصادفی روابط پنهانی با افراد مشهور را فاش می کنند. اعزام گفت که کار با این منبع دشوار است ، اما دقت آن همیشه 100٪ است.

دیسپچ با مشاهده علائم غیرمعمول هیون بن و سون یه جین ، منابعی را از دستیاران شاغل در بالشتک ، جایی که او و آشنایان دو بازیگر بودند ، جستجو کرد.

در آن ، یکی از دوستان هیون بین به اشتراک گذاشت: “حدود 3 ماه پس از پایان درام ، آنها دلتنگ یکدیگر شدند زیرا آنها اغلب یکدیگر را نمی دیدند.”

یکی دیگر از خدمه گفت که هیون بن ، سون یه جین و بازیگران لندینگ ، جایی که معمولاً در آنجا ملاقات می کند. در اینجا ، این دو هنرمند ضمن پوشاندن چشم خبرنگاران ، احساسات خود را یاد می گیرند و رشد می دهند.

پسر یه جین و هیون بن با هم قدمت پیدا کردند؟  تصویر 3
تا زمانی که دیسپچ عکسی برای قرار ملاقات منتشر کرد ، این دو هنرمند جرات نکردند برای پنجمین بار انکار کنند.

در حالی که هیون بن و سین یه جین پس از اطلاع از بیرون رفتن این دو بازیگر ، جلسات را پنهان می کردند ، خبرنگاران از این که شب و روز در آپارتمان خود بمانند و از سرگرمی هیون بن مطلع شوند ترس نداشتند. تصاویر جمع آوری شده توسط این دو هنرمند.

تیم پاپاراتزی کیست؟

دیسپچ در حال حاضر پیشروترین سایت شکار سریع اخبار در کره است. اما وقتی کار را شروع کردند ، تعداد کمی از کارمندان را شامل 9 نفر (5 روزنامه نگار ، 2 خبرنگار عکاسی ، 2 کارگر دفتر) تحت عمل قرار دادند. در حال حاضر ، این تیم گسترش یافته است ، از جمله بسیاری از کارمندان در دنیای سرگرمی مانند آرایشگران ، آرایشگران ، دستیارهای رویدادها ، اعضای خدمه ، هر کسی که می تواند یک کلید مناسب به سایت بدهد. اعتماد کرد که او را تعقیب کند.

پسر یه جین و هیون بن با هم قدمت پیدا کردند؟  - تصویر 4
فرستنده به دنبال اطلاعاتی در مورد Son Ye Jin و Hyun Bin بود که از طریق همکاران خود در محل جلسه ملاقات کرده بودند.

هنگامی که این نمایش در تاریخ 1 ژانویه سال با بسیاری از زوج های ستاره ای به نمایش عمومی درآمد. این سنت از سال 2008 آغاز شد.

در تاریخ خود ، دیسپچ بارها و بارها مردم را شوکه کرده است ، مانند انتشار مجموعه ای از عکس های دوست یابی “الهه” کیم تائه هی و بی راین در سال 2013. در سال 2014 ، دیسپچ همچنان با انتشار عکس هایی از قرار ملاقات “اولین عشق از ملت Jonah (SNSD) و داماد ملی لی سونگ گی.

پاپاراتزی های Dispatch دریغ نمی کنند که این هنرمند را از شرکت به هتل ، از محلی به خارجی دنبال کنند. در ابتدای عملیات ، خبرنگار اعزامی دریغ نکرد تا در اتومبیل این هنرمند را بزند و س askال کند.

اعزام دارای یک اصل عملکرد کاملاً واضح است ، آنها ادعا می کنند که جفت ستاره را برای مدت طولانی دنبال می کنند ، به شرط اینکه شواهد کافی وجود داشته باشد. شرط سایت این است که هنرمندان حداقل 3 بار یا بیشتر با هم ملاقات کنند و در هر جلسه باید حرکات احساسی کافی وجود داشته باشد تا ثابت کند که آنها عاشق هستند.

در مورد Son Ye Jin و Hyun Bin ، با دانستن اینکه این دو هنرمند بلافاصله پس از پایان فیلم در مارس 2020 آزاد می شوند ، سایت خبری عجله ای برای تأیید ندارد. در تاریخ 1 ژانویه ، زمانی که این زوج به مدت 8 ماه با هم بودند ، سایت خبری شواهد معتبری منتشر کرد که باعث شد زی جین احساسات خود را پس از 22 سال فعالیت در این حرفه اعتراف کند.

پسر یه جین و هیون بن با هم قدمت پیدا کردند؟  تصویر 5
طرفداران Son Ye Jin از Dispatch تشکر کردند که پس از سالها آزادی او را مجبور به اعتراف به داستان عشق خود کرد.

عموم مردم بر این باورند که به محض انتشار اخبار توسط Dispatch ، هنرمند بهتر است آن را انکار نکند.

به عنوان مثال ، در جولای 2017 ، تعدادی از سایت های خبری کره ای با خواننده UEE (بعد از مدرسه) و خواننده مرد Kangnam با یکدیگر قرار مصاحبه گذاشتند. با این حال ، هر دو آن را انکار کردند. بلافاصله ، دیسپچ مجموعه ای از عکس ها و فیلم های این زن و شوهر را منتشر کرد که با بسیاری از حرکات احساسی ملاقات می کند ، که باعث خجالت دو خواننده می شود.

طبق An Chi (دانش آنلاین)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *