[ad_1]

در آن ، طرفداران به ویژه از اظهارات Son Ye Jin در گذشته در مورد نوع ایده آل دوست پسر لذت می بردند. جالب اینجاست که وقتی او به صراحت با هیون بین قرار گذاشت ، این جمله “قبل و بعد” مورد توجه قرار گرفت. نه تنها سون یه جین ، بسیاری از زیبایی های دیگر Kbiz نیز به همین ترتیب “در معرض” قرار می گیرند.

پسر یه جین

پیش از این ، سون یه جین وقتی از او در مورد نوع ایده آلش س askedال شد گفت که مهم نیست فرد موردعلاقه اش چه شکلی است ، او فقط فرد خوبی است و می توانند باهم کنار بیایند.

سین یه جین گفت: “من واقعا به ظاهر خودم اهمیتی نمی دهم.”

با این حال ، دوست پسر فعلی او یکی از زیباترین مردان آسیا است که مرتباً در نمودارهای زیبایی در Kbiz و در سطح بین المللی رهبری می کند.

4 زیبایی از Kbiz که در معرض دید قرار گرفته اند ، هنگامی که رابطه خود را نشان می دهند یک چیز می گویند و کار دیگری انجام می دهند: Son Ye Jin ، همسر Won Bin ، Jang Dong Gun نام دارند - عکس 2.

لی یانگ

همسر بازیگر وون بین یک بار گفت: “من به ظاهر توجه نمی کنم ، بنابراین علاقه زیادی به افراد زیبا ندارم.” به گفته وی ، مهمترین چیز برای مرد شخصیت است ، نه شخصیت زیبا.

با این حال بعداً با وون بین – که زیبایی اش شبیه یک مجسمه زنده کره ای است – ازدواج کرد.

خیلی جوان برو

این بازیگر زن یک بار با اطمینان گفت: “من از مردانی با دو پلک متنفرم ، از مردان خوش تیپ متنفرم.” اما اکنون او 10 سال ازدواج با یکی از زیباترین بازیگران Kbiz جانگ دونگ گان دارد.

4 زیبایی Kbiz که در معرض دید قرار گرفته اند ، یک چیز می گویند و کار دیگری را انجام می دهند وقتی که خواستگاری را فاش می کنند: پسر یه جین ، همسر وون بن ، جانگ دونگ گان نام دارند - عکس 3.

شین مین آه

“روباه” شین مین آه ، مانند بزرگسالان فوق الذکر ، همه یک شخصیت را بر اساس شخصیت او قضاوت می کنند و به ظاهر او توجه نمی کنند. اما در آخر ، دوست پسری که 6 سال با او دوست بود کیم وو بین است – زیباترین و مردترین بازیگر Kbiz که در بسیاری از نمودارهای کره ای و ملی برای زیبایی مردان ظاهر می شود. تمرین.

4 زیبایی از Kbiz که در معرض دید قرار گرفته اند هنگامی که آشنایان خود را فاش می کنند یک چیز می گویند و کار دیگری انجام می دهند: Son Ye Jin ، همسر Won Bin ، Jang Dong Gun نام دارند - عکس 4.

باین باخ هاین[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *