[ad_1]

الكساندر استرن ، پسر تاجر و جمع كننده دفتر فراری ، رونالد استرن ، از 11 ژانویه سال 2020 مفقود شده است. سه روز بعد ، خانواده وی به پلیس اطلاع دادند. در تاریخ 4/4/2020 ، جسد مقتول توسط راهنمای کانو در حال قایقرانی در رودخانه تیمز پیدا شد. اعتقاد بر این است که مکانی که در آن جسد پیدا شده حدود 2 کیلومتر با محل پریدن وی فاصله دارد. در این زمان ، بدن او متلاشی شده بود و تنها با DNA قابل شناسایی بود.

به تازگی ، سوزان ، مادر استرن ، فاش کرد که اگرچه او در یک محیط خوب بزرگ شده است ، پسرش در طول زندگی با “نتوانسته است بین واقعیت و داستان تفاوت قائل شود” دست و پنجه نرم می کند ، و من هرگز سعادت کار را پیدا نکردم.

پسر میلیونر خودکشی کرد زیرا از زندگی غنی خسته شده بود - عکس 2.

الكساندر استرن ، پسر میلیونر رونالد استرن ، مالك یكی از گرانترین مجموعه های ابرخودروی فراری در این سیاره است. تصویر: نامه

استرن در کودکی کودکی “اجتماعی و دوستدار طبیعت” بود ، اما وقتی بزرگ شد و در مدرسه راگبی تحصیل کرد ، نوجوانی آشفته شد و “کاملا تحقیر شد. ارزش پول “.

اشترن هنگام تحصیل در دانشگاه ادینبورگ ، علاوه بر بورسیه ای که از والدینش دریافت کرده بود ، پول اضافی نیز درخواست کرد ، اما پس از آن انصراف داد. سپس اشترن یک شرکت نظافت شخصی تأسیس کرد ، اما به سرعت آن را تعطیل کرد. این مرد سپس به مدت 6 سال در کار پدرش نقل مکان کرد. در اینجا او از طریق بخشها نقل مکان کرد ، اما هرگز علاقه واقعی به کار نشان نداد.

اشترن که نتوانست خوشبختی در محل کار خود را پیدا کند ، با استفاده از میراث مادربزرگ خود شبانه از سال 2016 تا 2019 با استفاده از مواد مخدر و غرق شدن در خستگی از اروپا و آفریقای جنوبی سفر کرد.

پس از بازگشت به خانه در سال 2019 ، استرن با ADHD (اختلال بیش فعالی و کمبود توجه) و یک اختلال شخصیت تشخیص داده شد. مادر استرن گفت که او از قصد خودکشی در هفته های قبل از مرگش صحبت کرده است. در این مدت وی تحت درمان روانشناختی قرار گرفت و برای درمان اضطراب و افسردگی دارو مصرف کرد.

سوزان به استرن گفت: “او انرژی خود را به پایان رسانده است ، چاره ای ندارد جز اینكه بفهمد همه چیز خالی است. او همچنین ارزشهای زندگی را تحقیر می كند ، هرگز هدف زندگی و علاقه ای را پیدا نكرده است.”

استرن قبل از ناپدید شدن یک هتل در باترسئا رزرو کرد و قبل از اینکه آخرین بار در یک میخانه در سونینگ لندن دیده شود ، 20 هزار پوند از دستگاه خودپرداز برداشت.

علت مرگ استرن مشخص نشده است ، اما دستیار محقق آلن بلیک گفت که او “خودکشی کرد و قصد داشت این کار را بکند”.

آقای بلیک گفت: “الكساندر استرن مرد جوانی است كه سابقه بیماری روانی كاملاً شدیدی دارد. اگرچه او واضح است كه دارای برخی استعدادها ، خصوصیات و شرایط است ، اما زندگی بزرگسالی او موفقیت و ثبات را به همراه نداشته است.

مطابق با ستاره[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *