[ad_1]

زوج بازیگری Luong The Thanh و Thuy Diem در آوریل 2016 پس از 4 سال رابطه ازدواج کردند. نام پسر این زوج لوونگ بائو ، متولد ژوئن 2018 است که نام خانوادگی او بائو بائو و نام انگلیسی او بردان است. Thuy Diem به طور طبیعی زایمان می کند و وزن نوزاد هنگام تولد 3.2 کیلوگرم است.

پسر فوق العاده این زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 1.

بائو بائو ، نوزاد 1 ساله ، بینی بلندی مانند بینی پدرش دارد و نسبت به سنش کمی متورم شده است. بسیاری از بینندگان اظهار کردند که نوزاد دقیقا شبیه پدرش است. هر دو Luong The Thanh و Thuy Diem درگیر تجارت نمایشی هستند ، اما با وجود اینکه مشغول هستند ، اما هنوز در تلاش هستند تا زمان خود را برای فرزندان خود سازماندهی کنند.

پسر فوق العاده این زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 2.
پسر فوق العاده این زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 3.

این کودک تنها 1 سال دارد ، اما Luong The Thanh او را برای سفر به مکان های زیادی می برد. توئی دیم گفت: “با داشتن وقت آزاد ، از این زوج دعوت می شود تا با یکدیگر سفر کنند ، و این فرصت را به بائو بائو می دهد تا زمین جدیدی را لمس کند.” بائو بائو از اولین تماس به آب علاقه نشان داد. توئی دیم گفت: “با دیدن صورت گرد فرزندش که با هیجان آب را لمس می کرد ، ناگهان احساس آرامش کرد.”

پسر فوق العاده این زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 4.
پسر فوق العاده این زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 5.

در 6 ماهگی ، بائو بائو دارای پوست سفید روشن و لبهای صورتی است. توئی دیم اظهار داشت که پسر دارای دو گودی مانند مادر و چشم ها ، بینی و دهان مانند پدرش است. این زوج Luong The Thanh و Thuy Diem دائماً سفر می کنند تا فرزندانشان بالغ تر شوند.

پسر فوق العاده زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 6.
پسر فوق العاده این زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 7.

سومین تولد بائو بائو توسط Luong The Thanh و Thuy Diem در خانه و پدربزرگ و مادربزرگش ترتیب داده شد. پسرش توسط پدر و مادرش تمسخر می شود ، بنابراین او بزرگ است ، لبخند زیبایی دارد و خوش تیپ است.

پسر فوق العاده زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 8.
پسر فوق العاده این زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 9.
پسر فوق العاده این زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 10.
پسر فوق العاده این زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 11.

بائو بائو بزرگتر است ، بیشتر شبیه پدرش است ، با بینی بلند و لبخند روشن. Luong The Thanh فرزندان خود را بیشتر از همسرش نوازش می کند ، وقتی Thuy Diem برنامه نمایش دور دارد ، تمام وقت خود را صرف مراقبت از کودکان می کند. هر روز صبح غذا درست می کند ، بازی می کند و نوزاد را می خواباند ، بعد از ظهر برایش غذا می پزد و هنگام خواب برایش می خواند.

پسر فوق العاده این زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 12.
پسر فوق العاده این زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 13.

بائو بائو پیراهن شیک و شورت از مادرش پوشیده بود. وقتی مادرش عکس گرفت اعتماد به نفس و شیک به نظر می رسید. ماندن در خانه در طول فصل همه گیری به Thuy Diem کمک می کند تا از فرزندان خود به تنهایی مراقبت و آشپزی کند. این بازیگر زن گفت که طبق برنامه ، بائو بائو در ماه آگوست به مدرسه می رود ، اما به دلیل وضعیت ناپایدار اپیدمی ، او هنوز مجبور است در خانه بماند.

پسر فوق العاده این زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 14.
پسر فوق العاده این زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 15.

در فصل اپیدمی در خانه ، Luong The Thanh شخصاً موهای فرزندان خود را کوتاه کرد و “نتایج” بسیار خنده دار بود. توئی دیم با طنز اعتراف کرد: “علاوه بر این ، چهره زیبای پسرم خوب است. من موهای پسرانه را “زیبا” همانطور کوتاه کردم ، اما آن را کوتاه کردم و به بالا و پایین فحش دادم. “

پسر فوق العاده زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 16.
پسر فوق العاده این زوج Luong The Thanh و Thuy Diem - تصویر 17.

بائو بائو به خوبی از پدر و مادرش مراقبت می کند ، اما فرزندانش را تحت فشار قرار نمی دهد. این زوج این معیار را دارند که با شکستن به فرزندان خود آموزش ندهند ، بلکه با ملایمت رفتار کنند و اشتباهات را نشان دهند تا فرزندان آنها به تدریج پیشرفت کنند. بازیگر سینما ماسه قرمز توجه ویژه ای به رفتار فرزندان خود داشته باشید و همیشه به آنها بیاموزید که به بزرگترها احترام بگذارند ، از شما تشکر و ترحم کنند.

به گزارش دیپ توان / ویتنام نت[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *