[ad_1]

در حالی که نخست وزیر نگوین ژوان فوک بر روی پیراهن خود مدال درجه یک می پوشید ، دانش آموز بوی هونگ دوک نفس خود را حفظ کرد زیرا هم عصبی بود و هم هیجان زده.

هرگز فکر نمی کردم چنین افتخاری دریافت کنم. از نظر دوک ، مدال برای من هدیه ، انگیزه و فشار است تا بیشتر تلاش كنم ، نه اینکه بر پیروزی خود استوار باشم.

این دانش آموز گفت: “برای دریافت این مدال معتبر ، این همه به لطف والدین ، ​​معلمان و دوستانم است كه در گذشته به من كمك كرده اند. من این مدال را به والدینم می دهم.”

تاکنون ، بوئی هونگ دوک موفق به کسب 3 مدال طلا در علوم کامپیوتر شده است (2 مدال طلای المپیک بین المللی در سال 2019 ، 2020 ؛ 1 مدال طلای آسیا در سال 2020) و یکی از رقبا است. رکورددار تعداد مدالهای المپیک.

در جریان مراسم تحلیف و اعطای جایزه رئیس دولت برای ورزشکاران شرکت کننده در بازی های بین المللی المپیک 2020 ، بوئی هونگ دوک تنها مدال درجه یک بود.

مرد طلایی انفورماتیک مدال کار درجه یک دریافت کرد - عکس 1.

نخست وزیر نگوین ژوان فوک (سمت راست) و وزیر آموزش و پرورش فونگ ژوان نها (چپ) اولین مدال کار بوئی هونگ دوک (مرکز) را با سه مدال طلا در المپیاد ملی انفورماتیک اقتصادی و منطقه ای اهدا کردند.

قبل از تبدیل شدن به “پسر طلایی” در علوم کامپیوتر ، بوئی هونگ دوک به خاطر دستاوردهای خاص خود در ریاضیات “مشهور” بود. دبیرستان در هانوی – آمستردام ، آلمان دبیرستان استعدادهای درخشان به طور منظم در مسابقات ملی و بین المللی شرکت می کند.

در لیست طولانی دستاوردهای ریاضیات آلمان ، یک مدال طلا با بیشترین نتیجه از آزمون بین المللی ریاضیات جوان در چین در سال 2015 وجود دارد. مدال پلاتین المپیاد ریاضیات آسیا و اقیانوسیه در سال 2014 …

از زمان دبیرستان ، آلمان همچنین به طور مداوم جوایز بسیار بالایی در علوم ، به ویژه ریاضیات کسب کرده است. در کلاس 8 ، او در مسابقات بین المللی ریاضیات جوان در چین مدال طلا گرفت.

در کلاس 9th ، توانایی آلمان با علاقه او به IT آشکارتر شد. گواه این است که او در مسابقه کامپیوتر رایانه برنده جایزه اول شد و مستقیماً در کلاس علوم کامپیوتر – دانشگاه علوم طبیعی ، دانشگاه ملی هانوی – پذیرفته شد.

این مرد تا دبیرستان برنده جایزه اول مسابقات ملی کامپیوتر شد و تنها یک سال بعد او و هم تیمی های عالی خود با مدال طلا آرنا بین المللی المپیک را فتح کردند.

مرد طلایی انفورماتیک مدال کار درجه یک دریافت کرد - عکس 2.

دانش آموز Bui Hong Duc.

Duke با بیان نکات یادگیری ، دوک گفت که وقتی هدف خودم را داشته باشم ، قطعاً برای رسیدن به آن مصمم خواهم بود. بیشتر اوقات خودم مطالعه می کنم و از طریق کتاب و اینترنت تحقیق می کنم.

هر زمان که او پشت میز خود می نشیند ، دوک با شور و اشتیاق راه حل هایی برای حل تمرینات دشوار پیدا می کند. من می توانم تمام وقت بنشینم و فراموش کنم ، گاهی اوقات والدین می فهمند که فرزندانشان خیلی دیر است که یادآوری کنند.

افراد کمی می دانند که وقتی او دو ساله بود ، او می توانست اعداد را بخواند ، هزاران نفر را جمع کند و علاقه خاصی به اسباب بازی های شماره ای داشته باشد. کمی بزرگتر ، دوک با شطرنج و با نظم بسیار منطقی و دقیق دوست شد.

پدرش استاد دانشگاه داروسازی است ، مادرش معلم موسیقی است ، اما تحصیلات خودم همیشه توسط من سازمان یافته و مدیریت می شود. من همیشه برای رسیدن به بهترین نتیجه به زمان آموزش تعیین شده پایبندم.

علاوه بر علاقه او به فناوری اطلاعات ، آلمان انگلیسی را نیز دوست دارد. به لطف مهارت های زبانی خوب ، می توانم منابع جدید دانش جدیدی را در جهان جستجو و کشف کنم. علاوه بر ساعات استرس زای مدرسه ، هنگ دوک اغلب ورزش هایی مانند بدمینتون ، پیاده روی برای از بین بردن استرس و کسب سلامتی بیشتر را انجام می دهد.

با موفقیت در بازی های المپیک ، هونگ دوک گفت که به پیگیری و پیروزی در علاقه خود به علوم کامپیوتر ادامه خواهد داد. بخصوص ، من در یک دانشگاه معتبر در زمینه فناوری اطلاعات تحصیل خواهم کرد تا نوشتن رویای خود را ادامه دهم.

مطابق با ها کوونگ

VTC[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *