در حالی که نخست وزیر نگوین ژوان فوک بر روی پیراهن خود مدال درجه یک می پوشید ، دانش آموز بوی هونگ دوک نفس خود را حفظ کرد زیرا هم عصبی بود و هم هیجان زده.

هرگز فکر نمی کردم چنین افتخاری دریافت کنم. از نظر دوک ، مدال برای من هدیه ، انگیزه و فشار است تا بیشتر تلاش كنم ، نه اینکه بر پیروزی خود استوار باشم.

این دانش آموز گفت: “برای دریافت این مدال معتبر ، این همه به لطف والدین ، ​​معلمان و دوستانم است كه در گذشته به من كمك كرده اند. من این مدال را به والدینم می دهم.”

تاکنون ، بوئی هونگ دوک موفق به کسب 3 مدال طلا در علوم کامپیوتر شده است (2 مدال طلای المپیک بین المللی در سال 2019 ، 2020 ؛ 1 مدال طلای آسیا در سال 2020) و یکی از رقبا است. رکورددار تعداد مدالهای المپیک.

در جریان مراسم تحلیف و اعطای جایزه رئیس دولت برای ورزشکاران شرکت کننده در بازی های بین المللی المپیک 2020 ، بوئی هونگ دوک تنها مدال درجه یک بود.

مرد طلایی انفورماتیک مدال کار درجه یک دریافت کرد - عکس 1.

نخست وزیر نگوین ژوان فوک (سمت راست) و وزیر آموزش و پرورش فونگ ژوان نها (چپ) اولین مدال کار بوئی هونگ دوک (مرکز) را با سه مدال طلا در المپیاد ملی انفورماتیک اقتصادی و منطقه ای اهدا کردند.

قبل از تبدیل شدن به “پسر طلایی” در علوم کامپیوتر ، بوئی هونگ دوک به خاطر دستاوردهای خاص خود در ریاضیات “مشهور” بود. دبیرستان در هانوی – آمستردام ، آلمان دبیرستان استعدادهای درخشان به طور منظم در مسابقات ملی و بین المللی شرکت می کند.

در لیست طولانی دستاوردهای ریاضیات آلمان ، یک مدال طلا با بیشترین نتیجه از آزمون بین المللی ریاضیات جوان در چین در سال 2015 وجود دارد. مدال پلاتین المپیاد ریاضیات آسیا و اقیانوسیه در سال 2014 …

از زمان دبیرستان ، آلمان همچنین به طور مداوم جوایز بسیار بالایی در علوم ، به ویژه ریاضیات کسب کرده است. در کلاس 8 ، او در مسابقات بین المللی ریاضیات جوان در چین مدال طلا گرفت.

در کلاس 9th ، توانایی آلمان با علاقه او به IT آشکارتر شد. گواه این است که او در مسابقه کامپیوتر رایانه برنده جایزه اول شد و مستقیماً در کلاس علوم کامپیوتر – دانشگاه علوم طبیعی ، دانشگاه ملی هانوی – پذیرفته شد.

این مرد تا دبیرستان برنده جایزه اول مسابقات ملی کامپیوتر شد و تنها یک سال بعد او و هم تیمی های عالی خود با مدال طلا آرنا بین المللی المپیک را فتح کردند.

مرد طلایی انفورماتیک مدال کار درجه یک دریافت کرد - عکس 2.

دانش آموز Bui Hong Duc.

Duke با بیان نکات یادگیری ، دوک گفت که وقتی هدف خودم را داشته باشم ، قطعاً برای رسیدن به آن مصمم خواهم بود. بیشتر اوقات خودم مطالعه می کنم و از طریق کتاب و اینترنت تحقیق می کنم.

هر زمان که او پشت میز خود می نشیند ، دوک با شور و اشتیاق راه حل هایی برای حل تمرینات دشوار پیدا می کند. من می توانم تمام وقت بنشینم و فراموش کنم ، گاهی اوقات والدین می فهمند که فرزندانشان خیلی دیر است که یادآوری کنند.

افراد کمی می دانند که وقتی او دو ساله بود ، او می توانست اعداد را بخواند ، هزاران نفر را جمع کند و علاقه خاصی به اسباب بازی های شماره ای داشته باشد. کمی بزرگتر ، دوک با شطرنج و با نظم بسیار منطقی و دقیق دوست شد.

پدرش استاد دانشگاه داروسازی است ، مادرش معلم موسیقی است ، اما تحصیلات خودم همیشه توسط من سازمان یافته و مدیریت می شود. من همیشه برای رسیدن به بهترین نتیجه به زمان آموزش تعیین شده پایبندم.

علاوه بر علاقه او به فناوری اطلاعات ، آلمان انگلیسی را نیز دوست دارد. به لطف مهارت های زبانی خوب ، می توانم منابع جدید دانش جدیدی را در جهان جستجو و کشف کنم. علاوه بر ساعات استرس زای مدرسه ، هنگ دوک اغلب ورزش هایی مانند بدمینتون ، پیاده روی برای از بین بردن استرس و کسب سلامتی بیشتر را انجام می دهد.

با موفقیت در بازی های المپیک ، هونگ دوک گفت که به پیگیری و پیروزی در علاقه خود به علوم کامپیوتر ادامه خواهد داد. بخصوص ، من در یک دانشگاه معتبر در زمینه فناوری اطلاعات تحصیل خواهم کرد تا نوشتن رویای خود را ادامه دهم.

مطابق با ها کوونگ

VTCدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *