[ad_1]

I نگوین گربه Phuong Vu ، بخش مراقبت های ویژه مثبت ، ضد مسمومیت ، بیمارستان کودکان شهر هوشی مین ، گفت که کودک TN (3 ساله ، ساکن وینه لانگ) به سطح خانواده اش تربیت شده است. نجات در کما.

نتایج آزمایشات و CT مغز در بخش اورژانس علائم خونریزی شدید زیر عنکبوتیه را نشان داد. پس از تثبیت پزشکان ، کودک برای کشف علت سکته مغزی به اسکن DSA از رگ مغزی ادامه می دهد.

دکتر وو گفت: “همانطور که در ابتدا انتظار می رفت ، علت خونریزی مغزی کودک آنوریسم مغزی بود.”

یک پسر 3 ساله سکته کرد - عکس 1.

نوزاد TN جوانترین بیمار سکته مغزی است که در بیمارستان بستری شده است. عکس: Phuong Vu.

بیماران اطفال همچنان به بخش مغز و اعصاب منتقل می شوند تا پزشکان بتوانند برنامه های درمانی را تنظیم کنند. هدف این است که کیسه متورم را به طور کامل مسدود کنید تا از خونریزی بیشتر مغزی جلوگیری کند.

پس از مشاوره ، پزشکان تصمیم گرفتند یک استنت سوئیچ برای کودک قرار دهند تا کیسه متورم را به طور کامل مسدود کند. این یک روش پیشرفته و غیر جراحی است که بیش از 2 سال در بیمارستان کودکان شهر استفاده می شود.

دکتر Huynh Huu Danh ، از بخش جراحی مغز و اعصاب ، کاتتر را به طرز ماهرانه ای از طریق سوراخ کوچک سوزنی در پوست ، وارد جریان خون کودک کرد ، رگ های خونی را در جیب های متورم ردیابی کرد و سپس استنت را آزاد کرد که باعث تغییر جریان می شود. برآمدگی در کیف مسدود شده.

پزشکان گفتند که این روش هزینه بالایی دارد ، اما به لطف حمایت از بیمه درمانی ، خانواده کودک هزینه زیادی را برای درمان هزینه نمی کنند. کودک در حال حاضر پایدار و آماده ترخیص از بیمارستان است.

آنوریسم مغزی یک بیماری شایع در افراد مسن است. امروزه ، آسیب شناسی عروقی آنوریسم مغزی بیشتر و بیشتر جوانان به نظر می رسد. پسر 3 ساله جوانترین مورد آنوریسم عروق مغزی است که در بیمارستان گزارش شده است.

علائم سکته مغزی در جوانان مانند بیماران مسن است. علائم شروع ممکن است شامل اعوجاج ، ضعف اندام ها ، ناتوانی در گفتار ، حتی کما سریع ، تشنج همراه با خونریزی سریع مغزی باشد.

دکتر Huynh Huu گفت: “کیسه ای با آنوریسم مغز نادر است ، بنابراین تشخیص بیماری دیگر به ویژه مننژیت آسان است. بدون انتقال و درمان به موقع ، کودک در معرض خطر بسیار آسیب دیدگی ، حتی تهدید کننده زندگی است.” دانه

مطابق با اخبار زینگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *