[ad_1]

در سن 3 سالگی ، هنگام بازی با دوستانش ، فام نگوین ها جوان متوجه شد که زانوهایش کبودی و تب دارند. در آن زمان ، خانواده اش فقط فکر می کردند ها بیمار است. خونریزی ها در حال بدتر شدن و بدتر شدن بود ، بنابراین او مجبور شد برای معالجه اضطراری در بیمارستان بستری شود.

پسری که سرطان خون الاستیک دارد ، 3 مورد پیوند سلول بنیادی انجام می شود - تصویر 1.

فام نگوین ها در طی دوره درمان خود در انستیتوی مرکزی خون شناسی – انتقال خون (هانوی). تصویر: خانواده امن.

در بیمارستان ، خانم کوک (مادر نگوین ها) از شنیدن تشخیص فرزندش شوکه شد. با پایبندی به نتیجه تشخیص لوسمی لوسمی ، قلب Cuc به قطعات زیادی شکسته شد.

خانم Cuc ، مادرش ، پس از اطلاع از ابتلا به سرطان خون در فرزندش ، همه راه های ممکن را برای نجات جان خود یافت. امیدهای Cuc زمانی آشکار می شود که وی بداند فرزندش قادر به درمان بیماری از طریق پیوند سلول های بنیادی است.

Xa ابتدا با سلول های بنیادی خون بند ناف در جامعه پیوند شد ، اما موفق نشد. دفعه بعدی که کودک توسط پدر پیوند شد ، اما بدون موفقیت ادامه یافت. بدن كوچك ها مجبور بود جلسات طولاني را با درد فراوان تحمل كند. اما بیمار اطفال همیشه انعطاف پذیر و پر از امید به زندگی است.

پس از دو تلاش ناموفق ، خانواده ها هنوز از دادن هر فرصتی امتناع می ورزند. خانم کوک فرزند دوم به دنیا آورد. آنها تصمیم گرفتند سلولهای بنیادی خون بند ناف را برای کودک در انستیتوی مرکزی خون شناسی – انتقال خون (هانوی) ذخیره کنند.

بار سوم ، ها از مادرش پیوند سلول های بنیادی دریافت کردند ، اما نتیجه هنوز ناموفق بود. خوشبختانه اما به این خانواده جدید از کودکان لبخند زد. بدن هاك دریافت پیوند سلول بنیادی دوم را از پدرش آغاز كرد.

پسری که سرطان خون الاستیک دارد ، 3 مورد پیوند سلول بنیادی انجام می شود - تصویر 2.

18 ماه پس از درمان موفقیت آمیز ، نگوین ها سالم بود و در برنامه “ملاقات و تأسیس باشگاه پیوند سلول های بنیادی” در انستیتوی مرکزی خون شناسی – انتقال خون به مادرش پیوست. تصویر: کنگ تانگ

خانم Cuc اعتماد کرد: “در آن زمان ، خانواده من از خوشبختی برخوردار بودند. من کودک کوچکم را دوست داشتم و مجبور شدم تحت درمان های زیادی قرار بگیرم. ما خوشحال هستیم زیرا از این به بعد او امیدوار است که دوباره سالم باشد.”

پس از پیوند موفقیت آمیز سلول های بنیادی ، Xa هنوز مجبور است به طور منظم برای درمان کم خونی و پلاکت به بیمارستان برود. اما انتقال خون به تدریج در حال گسترش است. در حال حاضر ، کودک ه بسیار سالم است. او هنوز فعال است ، عاشق بازی است و با دوستانش به مدرسه بازگشته است. جوانه های کوچک به لطف پیشرفت در پزشکی ، مقاومت و عشق به خانواده احیا شده اند.

مطابق با زینگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *