[ad_1]

بعد از ظهر 5 ژانویه ، آقای تران وانگ چونگ ، معاون اداره بهداشت هانوی ، گفت که یک دانشجوی بین المللی به نام N که مجاز به خارج شدن از منطقه انزوا بدون گواهی آزمایش منفی دوم بود ، توسط سازمان پزشکی “اشتباه” بود. ، که مسئول انزوا است – مرکز بهداشت (مرکز بهداشت) منطقه Chuong My.

در حال حاضر هانوی در حال انجام یک آزمایش جمع شده است (بسیاری از نمونه ها بطور همزمان آزمایش می شوند). در تاریخ 2 ژانویه ، 89 نمونه در ایزولاتور منطقه Chuong My به CDC هانوی منتقل شد. از بین نمونه های دارای نتیجه ، 84 نمونه منفی بودند ، گروه باقی مانده نمونه ها (از جمله 5 نمونه) نتایج مشکوکی را ارائه دادند.

با توجه به نمونه تلفیقی با نتایج مشکوک ، CDC هانوی این 5 نمونه را برای آزمایش مجدد حفظ کرد و در تاریخ 3 ژانویه نتایج منفی 84 نمونه برگردانده شد. با این حال ، مرکز بهداشت Chuong My District برای 89 نمونه منفی گواهی امضا کرد. این امر منجر به این شد که معاون مرکز ، آقای Ta Van Tiang نامه ای را امضا کند تا دوره انزوای متمرکز برای همه 89 نفر پایان یابد ، از جمله یک مورد مثبت SARS-CoV-2 از Ha Long ، Quang Ning.

وزارت بهداشت در هانوی: پرونده مثبت به دلیل خطا از ایزوله COVID-19 خارج می شود - عکس 2.

در جلسه امروز بعد از ظهر ، وزارت بهداشت هانوی اعلام کرد که نامه رسمی № 05 / SYT-NVY را برای تقویت اجرای کار قرنطینه در مناطق جدا شده از انزوا در شهر صادر کرده است.

این بخش همچنین 3 تیم بازرسی ایجاد کرده است ، که بر بازرسی از مناطق جدا شده اصرار دارند و آنها را تقویت می کنند و مراکز درمانی را ملزم به رعایت مقررات می کنند. مرکز پزشکی کارکنان را در مناطق جدا شده سازماندهی مجدد می کند ، پذیرایی در فرودگاه و در منطقه جدا شده را به منظور تحقق شرایط خروج از منطقه جدا ، به شدت مشاهده می کند.

این یک رویداد بسیار ناخوشایند برای وزارت بهداشت و همچنین مرکز بهداشت منطقه Chuong My است. این همچنین یک زنگ خطر برای مراکز بهداشتی درمانی مناطق با مدیریت متمرکز افراد جدا شده در شهر است.“، آقای چونگ استرس داد.

در مورد مورد مثبت SARS-CoV-2 ، که Quang Ning آن را N می نامد ، تا امروز امروز 5 ژانویه ، 8 مورد تماس نزدیک (در همان اتاق) با این مرد جوان در منطقه ایزوله متمرکز شناسایی شده است. ، هر دو 2 بار نتیجه منفی دارند. که در آن 3 مورد F1 در هنگ 59 (Chuong My ، هانوی) جدا شد. 1 مورد به نگوین دو (منطقه های با با ترونگ ، هانوی) به خانه برگشت و برای ادامه قرنطینه به هنگ 59 بازگشت. چهار مورد به شهر هوشی مین بازگشته است و اکنون چهار نفر در 3 زمینه مختلف قرنطینه ای سفر می کنند.

در مورد بازگشت F1 به Nguyen Du به خانه ، مقامات متوجه شدند که 2 مورد F2 به عنوان یک زن و فرزند وجود دارد و خواستار انزوای خانه شدند.

فردی که اخیراً از نظر SARS-CoV-2 مثبت شد N ، یک دانشجوی 22 ساله آمریکایی بود که در 21 دسامبر وارد فرودگاه Noi Bai شد و سپس در انزوا با هنگ 59 پیاده نظام ، Xuan Mai ، تمرکز کرد. ، سر آمریکایی.

در تاریخ 23/12 این فرد برای اولین بار مورد آزمایش قرار گرفت ، نتیجه منفی بود. در ساعت 20:20 روز 4 ژانویه (پانزدهمین روز پس از انزوا) ، مقامات نتایج مثبت آزمون دوم را پس دادند. گفتنی است که این مرد توسط خانواده اش با ماشین شخصی به کوانگ نین منتقل شد.

پس از دریافت این نتیجه ، CDC Quang Ning فوراً مرد جوان را به بیمارستان واقع در میدان 2 آورد. تا ساعت 9:00 صبح امروز ، آقای ن به بیمارستان مرکزی بیماری های گرمسیری (هانوی) منتقل شد.

در پنجشنبه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *