[ad_1]

الکساندرا رایان صاحب اصلی وب سایتی است که در مورد موضوعات مربوط به زنان صحبت می کند. او به خاطر زندگی لوکس و استعداد تجاری خود شهرت دارد.

به تازگی ، این زیبایی 31 ساله وقتی گفت که داستان 5 سال پیش توسط دوست پسر سابق او مخفیانه فیلمبرداری شده و هنگام آشکار شدن تصاویر حساس توسط غریبه ها باج گیری شد ، تعجب کرد.

الکساندرا در صفحه شخصی خود می گوید زمانی که از تصاویر شخصی اش که دیگران در اختیار داشته اند ، یک زمان بحران ، افسردگی و اعتیاد به الکل را تجربه کرده است. او از احساس ناراحتی ، درماندگی و ناراحتی به سمت خود سرزنش رفت.

پرتره دختری زیبا که مجبور شد بر شوک فیلمبرداری مخفی توسط دوست پسر سابق خود غلبه کند - عکس 2.

الكساندرا رایان وقتی فهمید كه دوست پسر سابقش دزدكی می كند ، دچار بحران شد.

لحظه ای که شوک را پشت سر می گذارد ، او جرات می کند خاطرات وحشتناک خود را با آرزوی افزایش آگاهی همه از احترام و محافظت از حریم خصوصی به اشتراک بگذارد.

“آخر هفته ، وقتی امسال به خانه دوست پسر سابقم رفتم ، نمی دانستم که قرار است به دردسر بیفتم ، که نیمه بعدی زندگی من هرگز فراموش نخواهد شد. گفت ، “

دختری از دوبلین (ایرلند) فقط می دانست که وقتی عاشق جدید دیگری تهدید کرد فیلم های داغ این دو را به صورت آنلاین منتشر می کند ، از او مخفیانه در کنار دوست پسر خود فیلم گرفته است.

“من هنوز گاه گاهی اوقات با این دختر روبرو می شوم و او هر بار مرا آزار می دهد. یک بار ، هنگامی که با خواهرم در یونان در تعطیلات بودم ، متوجه چندین تماس از دست رفته متوالی از یک شماره شدم.”

الكساندرا گفت كه هنگامی كه زنگ برای پنجمین بار به صدا درآمد ، عصبی تلفن را برداشت و فهمید كه انتهای دیگر خط صدای دوست مردی است كه با او خوابیده است.

“او گفت که وی در حال تماشای فیلم داغ من است ، با اشاره به اینکه اجازه داده است همه آن را تماشا کنند. من متعجب شدم ، اما من فقط خندیدم زیرا او فکر کرد که می خواهد مرا ناراحت کند. اما پس از آن او ترسیدم. او شروع به توصیف ویدئو با جزئیات کرد ، “الکساندرا به یاد می آورد.

از بحران عبور کنید

او وقتی فهمید مخفیانه از او فیلمبرداری شده نمی تواند احساس خود را توصیف کند. “به نظر می رسد زمان متوقف شده است. من قلبم را می شنوم که به سرعت در سینه من می تپد و من سکته قلبی می کنم. گریه کردم.”

الکساندرا گفت که فیلم حساس بدون رضایت وی ضبط شده است. وقتی او داستان را یاد گرفت ، به طرز دردناکی تعجب کرد که چرا مرد مورد اعتمادش این کار را کرد.

“من به آن مرد تماس گرفتم ، امیدوارم كه او بگوید دختر دروغ می گوید. اما او همه چیز را پذیرفت ، بدون اجازه مرا دزدك كرد و گفت كه نباید. ما بحث كردیم ، سپس تلفن را قطع كردم.

او در یک احساس درماندگی و تنهایی فرو رفت.

پرتره دختر زیبایی که مجبور شد بر شوک فیلمبرداری مخفی توسط دوست پسر سابق خود غلبه کند - عکس 3.

الکساندرا بر این شوک غلبه کرد ، اکنون قویتر است.

اوضاع وقتی آشفته تر شد که دوستی که پیامی ارسال کرد از او درباره شایعات فیلمبرداری با یک فیلم جنسی س askedال کرد. “من با لرز و نگران و گیج به لابلای دوبلین بازگشتم.”

این بار برای الکساندرا دردناک بود. او فقط می توانست بخوابد تا همه چیز را فراموش کند و وقتی بیدار شد اشک ریخت.

“من هر روز صبح با ترس از خواب بیدار می شوم ،” اگر امروز منتشر شود چه می شود؟ ” “برای غلبه بر شرم و افسردگی می نوشم.”

دو سال پیش ، یک غریبه در اینستاگرام به او پیامی فرستاد تا او را باج خواهی کند و گفت که این فیلم حساس را دارند. “او گفت كه پول می خواهد و حتی تهدید كرد كه به دفتر من خواهد آمد. بنابراین پس از سالها نگرانی ، من حتی از افشای فیلم دیگر بیشتر ترسیدم.”

اما این بار الكساندرا فهمید كه باید به پلیس مراجعه كند. او کل واقعه را ارائه داد. برای اولین بار ، وقتی در کلانتری نشسته بود ، احساس آزادی کرد. او با خود گفت: “این تقصیر من نیست. من یک قربانی هستم.”

پلیس این پرونده را جدی می گیرد و با حل و فصل آن راحت می شود.

یک سال پیش ، الکساندرا به طور تصادفی مردی را گرفت که یواشکی رویش را برگردانده بود. او فقط دید که او عذرخواهی می کند و درخواست بخشش می کند.

پیش از این ، این ویدئو مانند ابر تاریکی بود که زندگی این دختر 31 ساله را پوشانده بود و باعث شد که او مجبور شود آن را به عنوان یک راز کثیف پنهان کند ، رنج می برد. اما همچنین زندگی او را تغییر داد ، و الكاندرا را در زمان حال قوی و دارای عزت نفس كرد.

مطابق با Zingnews.vn[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *