[ad_1]

در کافه ای در Block 75 Toa Payoh Lorong 5 ، سنگاپور ، صاحب آنگ گونگ لی (65) همیشه تمیز می کند و سفارش می گیرد. او از گفتگو با همه خوشحال بود ، اما فقط برای پوشاندن روحیه نامطلوبی که با آن دست و پنجه نرم کرده بود.

تقریباً 26 سال از تجاوز و خفه شدن لیم شیو رونگ ، دختر 7 ساله خانم آن می گذرد. قاتل هنوز آنجاست ، دنبال کنید بار تنگه ها.

در 24 ژوئن 1995 ، در حالی که خانم آنگ در یک کافی شاپ مشغول بود ، شیو رونگ به مادرش گفت که او به دیدار “دوست پدرش” رفته است. او سپس فرار کرد.

این آخرین باری بود که خانم آنگ دخترش را زنده می دید.

لیم جیا هوی ، 27 ساله ، دختر دوم آنگ ، ماموریت دارد قاتل خواهرش را پیدا کند تا به مادرش کمک کند تا آرامش پیدا کند.

لیم گفت: “مادرم طی سالها به گناه زندگی می كرد. او متهم شد كه مراقب دخترش نبوده است. من می خواستم قاتل را پیدا كنم تا دیگر شكنجه نشود.”

امیدهای لیم زمانی بیشتر شد که پلیس قاتل وی ، فیلیشیا تئو را که از 13 سال پیش ناپدید شده بود ، دستگیر کرد. به ویژه ، در 17 دسامبر سال 2020 ، احمد دانیل محمد رفایی (35 ساله) به قتل تئو در یک آپارتمان در سالن تراس دریایی 2007 متهم شد.

لیم گفت: “اگر پلیس بعد از سالها جنایتی مانند تئو مقصر را گرفت ، امیدوارم بتواند بفهمد چه كسی خواهر آنها را كشته است.”

جسد لیم شیو رونگ صبح روز 25 ژوئن 1995 در یک فاضلاب نزدیک به جالان وودبریج نشسته شد.

در زمان حادثه ، آقای لیم کیم سیونگ ، پدر مقتول ، به اتهامات مواد مخدر به مدت 1 هفته در زندان بود. به همین دلیل او همیشه احساس گناه می کرد. در سال 2016 ، آقای لیم در اثر آنوریسم آئورت شکمی درگذشت.

لیم به یاد می آورد: “پس از آزادی پدرم از زندان ، پدرم تغییرات زیادی کرد.” او مواد را ترک کرد و پدر خوبی شد. پدر من احساس گناه می کرد زیرا فکر می کرد نمی تواند از خانواده اش محافظت کند.

وی افزود: “من نمی خواهم پشیمان شوم که نتوانستم قاتل خواهرم را پیدا کنم. من باید ادامه بدهم.”

پرتره خواهری که 25 سال پیش در سنگاپور به دنبال قاتل خواهرش بود - عکس 2.

قاتل لیم شیو رونگ هرگز دستگیر نشده است.

پس از مرگ دلخراش دختر بزرگشان ، خانم آنگ و همسرش سعی کردند از لیم محافظت کنند. او تا کلاس پنجم در کنار پرستار بچه ماند و اغلب به او می گفتند که هرگز با غریبه ها صحبت نکند.

علی رغم این اقدامات احتیاطی ، لیم دو بار با پسران بد برخورد کرد. در مدرسه ابتدایی ، دو مرد عجیب و غریب که ادعا می کردند دوستان پدرش هستند ، با او تماس گرفتند. بار دیگر ، او توسط یک مرد بد بدرقه شد ، اما خوشبختانه توسط شخصی که بود پیدا شد و نجات یافت.

یافتن قاتل خواهرش نیاز به کمک لیم از بسیاری از افراد و همچنین جستجوی آنلاین منابع مانند بایگانی کتابخانه ملی دارد. این پرونده گزارش می دهد که مادربزرگش از او مراقبت کرده است. تماشای قسمت Crimewatch در مورد پرونده شیو رونگ. دسترسی به کتابخانه جرم سنگاپور.

جوزف تان ، بنیانگذار کتابخانه جنایی سنگاپور ، که زمانی به لیم کمک کرد تا با رسانه ها تماس بگیرد ، گفت: “ما امیدواریم که بتوانیم اطلاعات مفیدی را که منجر به دستگیری عامل جنایت می شود ، جمع آوری کنیم تا پلیس بتواند پرونده را مختومه کند. این تصمیم “.

مطابق با ZingNews.vn[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *