[ad_1]

اطلاعات Dinh Tien Dung (معروف به پروفسور Cu Trong Quay) جایگزین روزنامه نگار Fhan Dang با نمایش “چه کسی میلیونر است” می شود و به داستانی تبدیل می شود که امروز مورد توجه مخاطبان قرار دارد.

میلیونری که نتایج آن توسط پروفسور روت فاش می شود کیست: پاسخ سوال 15 به اندازه فیلم

دین تین دونگ با به اشتراک گذاشتن صفحه رسمی هواداران گفت: “برای اینکه بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم ، باید قسمتهای قبلی پیشینیان خود را بارها و بارها تماشا کنم تا از آنها بیاموزم. من همچنین فهمیدم که من مزایای زیادی نسبت به دو سلف خود داشتم زیرا من از لای ون سام کوچکتر بودم و موهای بیشتری نسبت به Phan Dang داشتم. “

GS Rot همچنین گفت که شماره اول چیزهای جالب زیادی دارد که یکی از آنها خود بازیکن است.

میلیونری که نتایجش توسط پروفسور روت فاش شده کیست: پاسخ سوال 15 به اندازه فیلم

بازیکن Tran Dang Dang Khoa بود

آنها افراد شناخته شده و شناخته شده ای محسوب می شوند. این وبلاگ نویس Travel Tran Dang Dang Khoa است که 1111 روز سفر در سراسر جهان با موتور سیکلت در 65 کشور و سرزمین دارد. در حال حاضر ، صفحه شخصی این Vlogger نزدیک به 350،000 دنبال کننده دارد. دانش و تجربیات کامل در جاده ، دانگ خوآ را به یک عامل مورد انتظار و “مرموز” تبدیل می کند.

نفر دوم Duong قهرمان المپیا در نوزدهمین سال اجرای ترن ترونگ است.

با این حال ، اگر GS Quay فقط برنامه را فاش کند ، پخش کننده برخی از نتایج را فاش می کند.

پیش از این ، دین تین دونگ به اشتراک گذاشته بود: “عصر 5 ژانویه ، من روی هوا بودم ، می خواهم فاش کنم که بازیکن اول من فوق العاده جالب بود و تمام خانواده می توانند ببینند که چند جمله برای دیدن او آمده اند.

میلیونری که نتایج آن را پروفسور روت فاش کرد کیست: پاسخ سوال 15 به اندازه فیلم

تصویری که دنگ هوآ در صفحه شخصی اش به اشتراک گذاشته نشان داد که او در حال پاسخ دادن به سوال 14 است

در همین حال ، در صفحه شخصی خود ، دنگ کوآ با هیجان فاش کرد: “عصر 5 ژانویه ، ساعت 8:15 صبح در VTV3 ، اولین مسابقه دهنده کیست میلیونر 2021 را مشاهده خواهیم کرد ، فوق العاده زیبا (من). در قالب جدید ، با MC جدید ، پروفسور کی ، مدت زمان طولانی است ، 12 سال است که هر کسی در سوال 15 ، آخرین سوال قرار گرفته است “Drum Millionaire” آیا کسی می تواند رکورد برنده شدن هر 15 جمله را بشکند؟ لطفا منتظر آن باشید! “

در بخش تصاویر ، دنگ کوآ همچنین گفت که او به سوال 14 پاسخ می دهد.

در تاریخ پخش ، هیچ بازیکنی از س 15.ال 15 عبور نکرده است. تاکنون بهترین بازیکن یک مهندس عمران به نام Le Anh است.

در برنامه 9 سپتامبر 2008 ، Le Anh به س 14ال 14 رفت ، به س 15ال 15 رفت و در مورد جواب مطمئن نبود ، بنابراین تصمیم گرفت بازی را متوقف کند (اگرچه پاسخی که او داد درست بود.)

مین نات[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *