[ad_1]

مسئله پارکینگ خیابان همیشه بحث برانگیز بوده است. به نظر می رسد بسیاری از افراد وقتی در حال حرکت هستند ، جایی که راحت است ، منطقی نیستند ، ماشین خود را در آنجا پارک کنند.

بسیاری از خانواده ها و رستوران ها حتی نمی توانند کار کنند زیرا در آستان خانه ماشین های پارک شده ای وجود دارد. حتی داستان هایی وجود دارد که تمام خانواده نمی توانند وارد خانه شوند زیرا ماشین ها ناآگاهانه پارک کرده بودند.

اما در کنار جاده افرادی نیز پارک شده اند که مردم را وادار به سر می کنند. اخیراً تصویر یک ماشین منتشر شده در اینترنت توجه ها را به خود جلب کرده است.

بر این اساس ، زنی ماشین خود را کنار جاده پارک کرد و یادداشتی با شماره تلفن و بهانه ای به جا گذاشت: “مادرت تو را در کلاس تحویل می گیرد و سپس می رود. امیدوارم که فهمیدی.”

    پارک شده در کنار جاده ، زن یک برگ کاغذ را با محتوای آن ترک کرد ، که باعث تحسین تمام شد - عکس 1.

ماشین در جاده کنار جاده ایستاده بود بدون اینکه جلوی در را بگیرد.

    پارک شده در کنار جاده ، زن یادداشتی را با محتوای آن برجای گذاشت ، که باعث تمجید و ستایش شد - عکس 2.

راننده زن عذرخواهی را ترک کرد.

با خواندن این پیام ، همه فهمیدند که زنی که فرزندش را برد باید ماشین خود را کنار جاده پارک کند. او همچنین قول می دهد كه چابك باشد و چشم به راه همدردی است.

بعد از مطالعه جزوه ، مردم احساس “خونسردی و خونسردی” می کنند. اگر مالک از این طریق هوشیار باشد ، بعضی اوقات پارکینگ آسان است.

کاربران اینترنتی نظرات مختلفی ارائه دادند. اکثر مردم معتقدند که اگر اینگونه باشد ، اطرافیان احساس تحریک نخواهند کرد. صاحب خودرو فعالانه عذرخواهی کرد و ماهرانه از افراد اطرافش پرسید. شاید رانندگان دیگر نیز باید همین روش را بیاموزند.

مطابق با روشنفکران جوان

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *