[ad_1]

ازدواج سعادتمندانه هرگز نمی تواند فقط یک نفر باشد و خوشبختی نباید ناشی از فداکاری یک طرفه باشد.

ما زنان می گوییم جنس ضعیف تر ، ما همیشه بخشنده ، تحمل کننده و بدون “مرز” هستیم ، اما وقتی آنها باید قاطع باشند و به اندازه کافی درد داشته باشند ، هیچ کس نباید خود را مجبور به رها کردن کند. زیرا استواری و تلاش آنها باید نتیجه بدهد.

01

من دوستی دارم که 5 سال ازدواج کرده اما هنوز فرزندی ندارد. همه تعجب می کردند و خودش هم بی تاب به نظر می رسید. اما نکته عجیب این است که سلامتی این زوج کاملاً طبیعی است. من مدام تعجب می کردم تا اینکه دیدم بسته قرص های ضد بارداری از کیف او بیرون ریخته است. فکر می کردم او خودخواه است ، نمی خواهد شکل خود را از دست بدهد ، نمی خواهد به فرزندانش وابسته باشد تا اینکه شروع به صحبت کرد.

5 سال ازدواج کرد ، او از زایمان خودداری کرد ، عروس توسط خانواده شوهرش توبیخ شد در حالی که تصادف می کرد و قبل از طلاق پاسخ تندی دریافت کرد - عکس 1.

لام در خیابان با اعتماد به نفس و پر از ظرافت است ، اما در واقع او فقط نام “عروس مغرور” را برای “چهره” خانواده و خودش حفظ می کند.

شوهر لام یک کارگردان است ، کار آنقدر پرحرف است که نمی دانم ظرف قند کجاست ، دیوار بالکن طبقه 3 چه رنگی است یا مادرم چند ساله است ، کمی غیر منطقی است. کارهای بزرگ و کوچک ، داخلی و خارجی خانه به لام رسید.

“خواهر شوهرم مشتری دارد که او نیز برای کمک به غذا با من تماس می گیرد ، مادرشوهرم برای خرید یک سری لیوان جدید با من تماس می گیرد ، آیپدی که پدرشوهرم اغلب در روزنامه های شکسته می خواند با من تماس می گیرد ، حتی توالت توسط شوهر مسدود شده است من ، که باعث می شود خودم را اداره کنم. .. “،” لام گفت ، و باعث شد که دیگری احساس کند که این خاطرات گرم در او جمع شده است ، فقط منتظر سوختن یک روز است.

من یک فنجان قهوه به او دادم ، اما یخ سرد به نظر می رسید و طعم تلخ آن نمی تواند خشم قلب لام را فرو کند.

وقتی لام وارد بازیگر شد همه چیز اشتباه شروع شد. هنگامی که وی برای اطلاع وی به شوهرش زنگ زد ، وی جمله ای “خونسرد” گفت: “تماس بگیرید ، آن را با صدای بلند بگویید و همچنان خودکفا باشید. من یک جلسه بسیار مهم برگزار خواهم کرد. ماشین را به بیمارستان رساندم. بعد به راننده گفتم بیا. به هر حال ، برای بررسی دقیق ماشین هزینه زیادی صرف خواهد شد.

لام در یک مکان دراز کشیده است ، حتی به لطف شوهرش قادر به مراقبت از خودش نیست. زندگی وارونه شده است ، کسی برای خدمت کردن وجود ندارد ، بنابراین او تحریک پذیر و پر سر و صدا می شود ، و همسرش را از هر لحاظ سرزنش می کند. همچنین ، هیچ کس به رضایت او کمک نمی کند. در آن زمان ، لام فقط خواستار طلاق شد.

02

لام برای به دنیا آوردن نوزادی از خانواده شوهرش تحت فشار قابل توجهی بود ، اما با دیدن اینكه شوهرش علاقه چندانی ندارد ، به تدریج همه چیز عادی شد. روزی که لام از تغییر لباس خود بازگشت ، مادر شوهرش برای خرید غذا برای فرزندانش ایستاد. شاید میدان جنگ در این خانه بزرگ باعث شده باشد که او نتواند کاملاً تصور “چهارگانگی” پسرش را تصور کند.

صدای شوهرش لام چنان غیر ارادی بود که مادر شوهرش را شوکه کرد: “من یک هفته است که رژیم مناسبی ندارم ، آرد را برمی دارم ، بلند می شوم و می پزم ، آنجا دراز می کشم.”

5 سال ازدواج کرده ، او از زایمان امتناع می ورزد ، خانواده همسر وی را مقصر می داند تا اینکه تصادف کرده و قبل از طلاق پاسخ جدی می دهد - عکس 2.

سه جفت چشم به هم برخوردند ، ناگهان هوا آرام شد وقتی مادرشوهر لام پرسید: “چه مدت زندگی می کنی؟” او دیگر نمی توانست گریه کند ، فقط به هر کلمه خفه شده بگوید: “به همین دلیل است که من هنوز نمی خواهم بچه دار شوم!”

من از لام س askedال کردم که چرا 5 سال این وضعیت را حفظ کرده است ، او پاسخ داد: “برای عشق ، زیرا من منتظر هستم که او تغییر کند. وقتی احساس آمادگی کردم و امنیت کافی را برایم فراهم کنم ، بارداری خواهم آورد.”

در آن لحظه ، من میوه را پوست گرفتم و درگیر داستان شدم که دستم را کمی قطع کردم. دخترم با کالاها بازی می کرد و با عجله به عقب برگشت ، اورگو را برایم آورد و نگران مادرش شد.

حتی اگر نمک با نمک مالیده شود ، من باید به دوستم بگویم: “حتی یک کودک نیازی به استفاده از کلمات ندارد. هرکسی غریزه مراقبت از خانواده ، به ویژه اقوام را دارد. شوهر شما چند ساله است؟ آیا او مانند یک کودک فکر نمی کند یا چیزی شبیه به آن؟ شخصی که باید خود را سازگار کند ، شما نیستید.

لام تعظیم کرد ، او می خواست درماندگی خود را پنهان کند ، و آخرین امید او شکسته شد.

03

چند روز پیش ، لام اعلام کرد که طلاق گرفته و نیازی به انتظار برای مصرف قرص های جلوگیری از بارداری ندارد. وی گفت قبل از رفتن رسمی همه ، مادرشوهرش لام تو را جداگانه صدا كرد كه فقط با زایمان شوهر تغییر خواهد كرد. اما او هنوز به تصمیم خود اطمینان دارد: “اگر او بتواند تغییر کند ، لازم نیست 5 سال صبر کنید. کودک تبلور عشق است ، نه ابزاری برای گره زدن مسئولیت یا طنابی برای گره زدن زندگی. مادر با هم”

بسیاری از زنان مانند لام وجود دارند که همه چیز را در آغوش می کشند ، از شوهرشان می ترسند ، از این که شوهرشان دوست نداشته باشد می ترسند ، اما آنها نمی توانند ببینند که آیا او می تواند تلاش های بی صدا و فداکاری های خود را احساس کند.

پس از 5 سال ازدواج ، او از زایمان امتناع می ورزد ، عروس توسط خانواده شوهرش مقصر شناخته می شود تا زمانی که تصادف می کند و قبل از طلاق واکنش تندی دارد - عکس 3.

“اگر آسمان سقوط کند ، همسرم آن را خواهد کشید” ، زنان به طور ناخواسته زنان قدرتمند می شوند و سپس رضایت کل جهان را به تنهایی سنگین می کنند.

شما یک ازدواج محکم می خواهید ، زن و شوهر باید برابر و صادق باشند. و زنان برای مراقبت دقیق از همسرانشان از هوشیاری استفاده می کنند. اگر او شما را دوست داشته باشد ، بعد از کار دراز نمی کشد یا به داخل نمی رود. اگر او شما را دوست داشته باشد ، اولین عکس العملی که احساس درد می کند این است که او نیز احساس درد می کند ، فقط نگران امنیت خود باشید ، نه اینکه چه کسی امشب شام را آماده می کند ، چه مقدار پول برای یک ماشین شکسته تعمیر می شود.

از جزئیاتی که نشان می دهد کل طبیعت مردی است که با شما زندگی می کند ، به راحتی نادیده گرفته نشوید. و اگر هنوز در “گل ازدواج” گیر افتاده اید ، قبل از تصمیم به بچه دار شدن ، خوب فکر کنید. زیرا راه حل هایی وجود دارد که به نظر می رسد صرفه جویی می کند ، اما نتایج اشتباهات پس از اشتباهات است.

Theo VV (ریتم زندگی در ویتنام)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *