[ad_1]

زندگی زناشویی همیشه “آرام و خنک” ممکن نیست ، همه چیز همانطور که برنامه ریزی شده مطلوب است. اما در هر شرایطی ، زنان فقط می خواهند یک شوهر در کنار خود داشته باشند و برای غلبه بر همه چالش ها آنها را همراهی کنند. عشق و تشویق همسرش بزرگترین نیروی محرکه ای است که به آنها کمک می کند تا بر همه هیجانات زندگی غلبه کنند.

متأسفانه برای خودم که چنین شوهری ندارم ، همسر در داستان زیر برای شکایت به شبکه های اجتماعی رفت: “بیش از یک سال ازدواج کرده ، هیچ برنامه ای ندارم ، زن و شوهر حال خوبی ندارند ، اما من هنوز نیستم. بارداری دو خواهر و برادر کوچکتر از نظر تب مورد بررسی قرار گرفتند. نتایج بهداشت باروری برای زن و شوهر کاملاً طبیعی است. تقویم علمی برای “فعالیت های زوجین” برای افزایش احتمال بارداری در همسر.

همسر عقیم خود را بی رحمانه برای یافتن جانشینی تحریک کرد ، او به طور غیر منتظره ای دادگاه را ترک کرد ، ناگهان در جیب خود یک ورق کاغذ دید که شوهرش بی زبان است - عکس 1.
سهم همسر

ما بیش از یک سال نگهداری کردیم ، مادر شوهرهای ما نیز انتظار داشتند که مقدار زیادی دارو برای نوشیدن مصرف کنم ، اما هنوز وضعیت بهبود نیافته است. شوهرم بی تاب بود ، از دوستانش ، از شخصی به شخص دیگر شنیدم ، نمی دانستم چه مقدار دارو برای نوشیدن همسرم مصرف کرده است که باعث ترس من شده است. وی گفت ، حتی داروهایی بدون منشا وجود دارد و وی با تندی گفت: “داروهایی که مردم می توانند مصرف کنند ، من هم می توانم مصرف کنم.”

او سپس بتدریج به نوعی این واقعیت را نسبت داد که این تأخیر به تقصیر همسرش بود. هر وقت کسی از او و همسرش می گوید چرا به دنیا نیامده اند ، فک همسرش را تکان می دهد و می گوید: “سقف شکسته است ، چگونه می توانم زایمان کنم؟”

با عصبانیت ، بارها با او رک و پوست کنده صحبت کردم ، همسرت را اینطور جلوی چشم دیگران گاز نگیر. با این حال ، من اصرار دارم که من به طور معمول سالم هستم ، دلیل این امر قطعاً متعلق به شماست. من به نتایج بیمارستان اعتقادی ندارم.

ناامیدکننده تر ، در سال سوم پس از عروسی ، متوجه شدم که شوهرش در رودخانه رابطه دارد. سپس ، برای آمدن به حسادت در جنگ ، با گستاخی همسرش را که نمی دانست چگونه زایمان کند ، متهم کرد که برای یافتن جانشینی بیرون رفته است. متأسفانه ، وقتی خانواده شوهرم از این موضوع مطلع شدند ، والدین او نه تنها پسرشان را منصرف كردند ، بلكه از او محافظت كردند و معكوس به من توصیه كردند كه زن باید اندكی رنج ببرد. علاوه بر این ، از آنجا که من نمی توانم زایمان کنم ، طبیعی است که پسر آنها بیرون برود و کسی را پیدا کند که از نژاد حمایت کند.

با شنیدن استدلالهای نامعقول و نامعقول خانواده شوهرم ، می فهمم که اگر به این ازدواج پایبند باشم کمکی نمی کند ، زیرا با این زندگی با چنین مردی با حیات آینده ای ندارم ، بنابراین تصمیم به طلاق گرفتم.

ناگهان ، در حالی که منتظر حل و فصل دادگاه بودم ، متوجه شدم که من باردار هستم. با نگاهی به تست بارداری 2 بار ، اشک ریختم. چند روزی با فکر ، ای کاش کمی زودتر به سراغم آمده بودم تا خوشبختی ام به هم نخورد. اما بعد فکر کردم ، شاید کودک هدیه زندگی است که می خواهد من را جبران کند. همچنین ، چون کودک دیر ظاهر شد ، من ماهیت واقعی شوهرم را درک کردم.

2 ماه برای تکمیل مراحل طلاق. روز دادگاه ، شوهرم با تأکید اظهار داشت که می خواهد همسرش را ترک کند. البته من هم چیزی برای مهار ندارم. خانه قبل از طلاق در اختیار شوهرش بود. من هیچ مالکیت مشترکی نداشتم ، بنابراین کلیدها را پس دادم. در حالی که داشتم کیف را باز می کردم تا کلید برگشت آن را بدست آورم ، بطور تصادفی بلیط کنترل قبل از زایمان را انداختم ، شوهرم دید که ماجرا از این قرار است. من فقط لبخندی زدم و گفتم: “این هیچ ربطی به تو نداره. از این به بعد ما اهل آب هستیم. “

او همسر عقیم خود را بی رحمانه تکان داد تا جایگزینی را پیدا کند که به طور غیر منتظره ای از دادگاه خارج شده بود و ناگهان در جیب او یک ورق کاغذ دید که شوهرش لال است - عکس 2.
تصویر

با دقت فرم امتحان را تا كرد و كيسه را رها كرد ، سوار ماشين شد و قلبش به آرامي چشم هاي مات و مات شوهرش را ترك كرد. عصر همان روز او هنوز پیامی را درخواست کرد و خواستار بررسی بارداری شد ، اما من جواب ندادم و تماس را مسدود کردم.

از طریق مشکلات و طوفان ها ، زوجین هنوز به چسب می چسبند ، که چالشی که هر همسری می خواهد هنگام ورود به زندگی زناشویی داشته باشد ، این مسئله را تأیید می کند. خواه آنها خوشحال باشند یا ناراضی در حالی که شوهر دست خود را به پهلو نگه داشته است ، زنان همچنان خوشحال و مطمئن خواهند بود که راه می روند.

برعکس ، وقتی عشق شوهر برای محافظت و ارزش گذاری از شریک زندگی او به اندازه کافی زیاد نباشد ، تحمل زن بی حد و مرز نخواهد بود. وقتی برای مدت طولانی بیش از حد احساس تنهایی و خستگی می کنید و شوهر نسبت به او بی تفاوت است ، زنان تصمیم می گیرند او را رها کنند. در این زمان ریش نمی تواند متناسب با هر طولی باشد.

هایو هونگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *