[ad_1]

در قسمت 5 فصل گل برگشته است، لو “با خانواده عموها و عمه های خود در خرید و فروش زمین” کارت ها را “چرخاند”. آقای ووی و همسرش ، پس از اینکه فهمیدند که لو برای خرید زمین فریب خورده است ، مادربزرگ لو و لو را تعقیب کردند. ویت برای دخالت در حال دویدن است و سپس به لو توصیه می کند که برای پدر تیز نخورد. اما لو فکر کرد که نیازی به ادب با افرادی مانند عموها و عمه هایش ندارد ، بنابراین آنها به شدت جنگیدند.

لو غمگین بود ، بنابراین او نیمه شب برای نوشیدنی به فروشگاه رفت و با دونگ ملاقات کرد. دونگ که نمی خواست به او اجازه دهد قبل از در مستی دراز بکشد ، لو را به خانه اش برد تا بخوابد. به نظر می رسد بعد از صحبت های لو در مورد دختر کوچک دونگ و همچنین نگرانی لو نسبت به او ، انزجار دونگ از او کمتر شده است.

فصل گل قسمت 6 را می یابد: ویت به طور رسمی به لو اعتراف می کند - عکس 2.

عمه و عموی لو ، پس از حادثه با لو ، که کارت ها را برگرداند ، به همراه دخترش ، همسایگان را تشویق کردند که به فروشگاه بیایند. لو گریه کرد و وسایل را به داخل فروشگاه انداخت زیرا آنها فکر می کردند که وی برای گرفتن پول فریب خورده است. لو در را بست و با مادربزرگش بدون توجه به کاری که می خواستند انجام دهند ، در خانه نشست. دونگ این مسئله را آزار دهنده می داند ، بنابراین او به روش بسیار “خنک” خیالش را راحت کرد: با استفاده از یک شلنگ آب جمعیت را فراری داد.

آغاز گزیده ای از قسمت 6 فصل گل برگشته استویت برای دیدار با لو قرار گذاشت و این بار پس از ماجرای زمین با عمه و عمویش قلبش را بیرون داد: “از روزی که به روستا برگشتی تا الان ، همیشه احساس اضطراب می کنم … سلام بر او. ، مشکلی نیست ، مشکلی نیست. آیا به اندازه کافی رنج نبردی؟ “سپس ویت شجاعت کرد و دست دختری را که دوست داشت گرفت و گفت:” شما احتمالاً نیازی به محافظ ندارید ، اما آیا شما به یک دوست خوش تیپ نیاز دارید ، مهربانی متوسط ​​، دارایی متوسط؟ اما آیا شما عشق و تحمل یکسانی با من دارید؟ “

فصل گل قسمت 6 را می یابد: ویت به طور رسمی به لو اعتراف می کند - عکس 3.

به نظر می رسد که سخنان ویت لو را تحت تأثیر قرار داده ، او به Viet گوش داده و تصمیم گرفته است که داستان قدیمی را برای گذراندن روزهای خوش در کنار مادربزرگش منتشر کند. اما زندگی آسان نیست ، او فقط به او قول داد که از این به بعد با عمو و عمه اش دعوا نخواهد کرد و با کمال میل فروشگاه را باز خواهد کرد ، لو بلافاصله با صحنه کل خانواده عموها و عمه هایی که روی زانوها نشسته اند برای خوردن و نوشیدن ملاقات کرد . تجارت او را مسدود می کند.

به نظر می رسد تویوت در یک صحنه دیگر راز تکان دهنده شوهرش را کشف کرده است.

قسمت 6 فصل گل برگشته است ساعت 21:30 امروز (7 ژوئن) از VTV3 پخش می شود.

TA (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *