[ad_1]

پس از یک بوسه مداوم در قسمت 47 طعم دوستی ، در قسمت 48 به نظر می رسید که هیچ اتفاقی نیفتاده است ، لانگ حتی از مادرش خواستار مسابقه دیگری شد و سپس موافقت کرد که به کی دواین فرصت دهد.

این باعث می شود طرفداران زن و شوهر Nam – Long بسیار بی تاب باشند ، زیرا اگرچه زن و شوهر بسیار شیرین بوسه می زدند ، اما این زوج رسماً عشق خود را گفته بودند. اخیراً ، طعم دوستی گزیده ای را فاش کرد که لانگ رسماً به نام آن اعتراف کرد. در این مرحله ، به نظر می رسد نام از چیزی مربوط به خانواده لانگ رنج می برد ، بنابراین او و لانگ نیز از یکدیگر عصبانی هستند.

در دفتر لانگ ، وقتی نام قصد داشت برود ، او دست او را عقب کشید. با این حال ، لانگ دست خود را عقب کشید و پرسید: “دیگه چی میخوای؟”

طعم صمیمیت: وقتی لانگ گفت دوستت دارم - گریه کردیم و امتناع کردیم - عکس 1.

لانگ بلافاصله اعتراف کرد:بهت گفتم دوستت دارم. در جواب اما نام او گریه کرد و خفه شد.نه شما و نه خانواده تان نیازی به انجام کارهای اضافی برای پیچیده شدن کارها ندارید. لانگ که شاهد پاسخ و واکنش نام بود ، مات و مبهوت او را نگاه کرد و دیگر نتوانست چیزی بگوید.

طعم صمیمیت: وقتی لانگ گفت دوستت دارم - گریه کردیم و امتناع کردیم - عکس 2.
طعم صمیمیت: وقتی لانگ گفت دوستت دارم - گریه کردیم و امتناع کردیم - عکس 3.
طعم صمیمیت: وقتی لانگ گفت دوستت دارم - گریه کردیم و امتناع کردیم - عکس 4.
طعم صمیمیت: وقتی لانگ گفت دوستت دارم - گریه کردیم و امتناع کردیم - عکس 5.

چه چیزی باعث عصبانیت نام شد و اعتراف لانگ را رد کرد؟ “طعم دوستی” را تماشا کنید ، ساعت 21:00 هر دوشنبه – جمعه از VTV1 پخش می شود.

به گفته گزارشگر[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *