[ad_1]

هنگامی که کوین لین دوران کودکی شدید خود را فاش کرد ، ترن تان

کوین لین از دوران کودکی خود می گوید وقتی به پرندگان شلیک کرد و میوه ها را دزدید. عکس: BTC

برنامه بچه فوق العاده با استعداد آخرین قسمت نیمه نهایی را منتشر کرد. این دور یک مسابقه هیجان انگیز بین دو شرکت کننده است: دن کوئین رقاص کودک و تیرانداز توان کیت. MC Quyen Linh به همراه ترن تان و همسرش نقش داور مهمان را بازی می کند تا بهترین چهره ها را برای رقابت در شب گذشته پیدا کند.

در ابتدای برنامه ، MC مرد تحت تأثیر مهارت “بچه گانه” تک تیرانداز جوان Tuan Kiet قرار گرفت. به بیان دقیق تر ، کوین لین همچنین ابراز علاقه کرد وقتی بچه فوق العاده ای که پیراهن مادربزرگ را بر تن کرد روی صحنه رفت. این باعث می شود او نتواند دوران کودکی خود را به خاطر آورد.

اینجا، ترن تان و همسرش وقتی بازیگر فیلم تعجب کرد پنج هیولا از سایگون او گفت که از تیرکمان به خوبی استفاده می کند و اغلب برای شلیک بیرون می رود. کوین لین گفت: “می دانید در روستاها ، هر وقت به مدرسه می رفتم و یک انبه رسیده می دیدم ، به عقب و جلو نگاه می کردم ، یک شلیک می کردم و انبه بلافاصله می افتاد. و هر پرنده ای که قبلاً هدف قرار داده ام ، اینطور نیست؟ اگر برنده شوم ، هرچه را از دست بدهم از دست می دهم. “

هنگامی که کوین لین دوران کودکی شدید خود را فاش کرد ، ترن تان

Quyen Linh با ایجاد هیجان در تماشاگران مهارت های تیرکمان بچه گانه خود را نشان داد

عکس: BTC

وی افزود: “در روستاها ، هر بچه ای این تیرکمان را دارد. این تقریباً وسیله ای برای شلیک ماهی ، پرنده ، انبه ، گواوا ، آلو است. به طور کلی ، به همه آنها شلیک کنید. به هر چیزی که می توانم شلیک کنم.” این امر داوران را در افراد مسن شیطان شگفت زده کرد.

بدون انتظار طولانی ، ترن تان کاین لین را به روی صحنه آورد تا استعداد خود را با Tuan Kiet آزمایش کند. هر دو با کارت رقابت می کنند تا خربزه را از وسط نصف کنند. اگرچه در ابتدا گیج کننده بود ، MC آیا می خواهید ملاقات کنید؟ به سرعت نام مستعار تیرانداز خود را ثابت کنید. او از راه دور به راحتی از قدرت نقشه برای خربزه کردن نصف استفاده می کند و باعث می شود مخاطب چشم خود را باور کند.

در قسمت بعدی ، برنامه از پسر خواست تا شمعی را که در پشت یک لوله طولانی آب قرار داده بود ، شلیک کند. Tuan Kiet باید طوری هدف گیری کند که گلوله از کانال عبور کرده و از انتهای دیگر پرتاب شود و شمع را خاموش کند.

هنگامی که کوین لین دوران کودکی شدید خود را فاش کرد ، ترن تان

دن کوئین ، رقصنده ، اجرای انسانی ارائه می دهد و در مورد حفاظت از محیط زیست صحبت می کند

عکس: BTC

فکر کردن به چالش ها کار را برای او دشوار می کند ، اما در اولین شلیک پسر فقط شمع را خاموش می کند. هری وون وقت نداشت که مسیر گلوله را ببیند ، فریاد زد: “برای دیدن دوباره حرکت آهسته باید منتظر ماند.” علاوه بر این ، این پسر 12 ساله همچنین می تواند به طور دقیق به هدف شلیک کند ، چه طناب زدن یا رقص با گروه رقص.

دن کوئین ، رقاص کودک نیز در شب مسابقه شرکت کرد. این دختر وقتی دائماً به 3 اجرا تبدیل شد ، تأثیر خود را ایجاد کرد. در آن ، دن کوین هنگامی که تبدیل به یک جگوار می شود و مشتاق بازگشت به طبیعت است ، پیامی در مورد محیط زیست حمل می کند. این اجرا با نوسانات و رقصهای بسیار پیچیده و همراه با توانایی عمل بر روی ماهیچه های صورت امتیاز کسب کرد. او همچنان به اجرای انیمیشن ها با لوازم بر اساس پس زمینه آهنگ ادامه داد چرا پدر نیست؟ مخاطب را هیجان زده کند 10 ورزشکار جوان عالی برای شرکت در شب آینده آینده با عملکردهای بسیار جذاب انتخاب می شوند. قسمت بعدی این برنامه ساعت 20:30 هر پنجشنبه از شبکه HTV7 پخش می شود.

دنبال می کنم جوانان[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *