[ad_1]

در سال 2019 ، خانم خانه دار روزی براون ، که در کالیفرنیای آمریکا زندگی می کند ، دچار وضعیت عصبانی شد که باعث شد پست وی در شبکه های اجتماعی هشدار داده شود مردم مرتکب همان اشتباه نشوند.

بر این اساس ، در آوریل 2019 ، او مجبور شد برای چند روز در عروسی پسر عموی خود در لوئیزیانا شرکت کند. بنابراین او تصمیم گرفت کیسی برانگل 26 ساله را از طریق یک برنامه جستجوی کار استخدام کند تا از این مرد بخواهد از سگ ها مراقبت کند. کیسی چهار روز در خانه خانم روزی ماند و انتظار نداشت که اتفاق ناپسندی رخ دهد.

هنگامی که روزی در عروسی حضور داشت ، ناگهان اخطار دوربین امنیتی در خانه را دید. روزی هنگامی که از دیدن مرد عجیب و غریبی در خانه اش متحیر شد ، تلفن خود را روشن کرد تا دوربین را بررسی کند. گفتنی است که کیسی سگ نظاره گر این مرد را در آغوش می کشد. سپس آنها اتاق نشیمن را ترک کردند و به اتاق خواب رزی رفتند تا با هم “باران” بگذارند.

هنگامی که من در خانه نبودم ، شخصی را برای مراقبت از سگ استخدام کرده است ، هنگامی که دوربین دوربین را چک کرد ، شوکه شده و چشمانش گرم شد - عکس 2.

ناظر سگ ماده دوست پسر خود را به طور عادی به خانه شخص دیگری دعوت می کند.

وقتی من دور بودم شخصی را برای مراقبت از سگ استخدام کرد ، صاحب زن وقتی دوربین را چک کرد شوکه شد و چشم داغ داشت - عکس 3

سگ در فضای بسته برهنه راه می رود.

لحظه ای دیگر روزی دید که خانم کیسی برهنه و روی مبل اتاق نشیمن دراز کشیده است. میزبان روزی می گوید زن دیگر هرگز روی آن کاناپه نمی نشیند.

به او برهنه نگاه کنید ، آنجا بنشینید ، روی او دراز بکشید. احساس وحشت آور است. ما تازه این مبل را خریدیم“، گفت میزبان.

اما وقتی روزی به خانه برگشت و از کیسی س questionال کرد ، دختر همه ادعاها را رد کرد و گفت: “چون خیلی گرم است ، من دوست ندارم فقط لباس بپوشم“کیسی همچنین ادعا می کند که با دوست پسر روزی رابطه نداشته است.

میزبان همچنین کیسی را به عدم مراقبت خوب از سگ ها متهم کرد. کیسی در ابتدا با شرط بندی از هر دو سگ مراقبت کرد تا 30-60 دقیقه در روز راه برود. اما صاحب خانه متوجه شد که او فقط در 5 دقیقه سگها را از خانه بیرون آورده است.

پس از ارائه شواهدی از صاحبخانه ، کیسی مجبور شد به خطای خود اعتراف کند. این دختر برای همیشه در برنامه اجاره سگ ممنوع شد. روزی همچنین گفت که نمی تواند اقدامات کیسی را بپذیرد. او می خواهد داستان خود را به اشتراک بگذارد تا کسانی که قصد استخدام حیوانات خانگی را دارند از تجربه یاد بگیرند.

به گفته روشنفکران جوان[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *