[ad_1]

این عکس که توسط خبرگزاری الجزیره در 25 اوت در توییتر ارسال شده است ، احمدشاه سادات وزیر سابق را در حال تحویل پیتزا به لایپزیک نشان می دهد. او لباس معمولی زرد عرضه کننده را می پوشد ، دوچرخه سواری می کند و یک کیف خرید به همراه دارد.

به نوشته روزنامه آلمانی لایپزیگر فولکسایتونگ ، سادات از سال 2018 عضو کابینه اشرف غنی رئیس جمهور سابق بوده است. در آن زمان ، آقای سادات مسئول گسترش شبکه تلفن همراه به مردم روستایی بود.

با این حال ، در سال 2020 ، دولت آقای غنی پس از امتناع سادات از انتقال وجوه این وزارتخانه به استراتژی دولت ضد طالبان ، وی را مجبور به استعفا کرد. بنابراین ، وزیر سابق به آلمان نقل مکان کرد و زندگی جدیدی را آغاز کرد.

وزیر سابق افغانستان هنگام کار به عنوان تامین کننده مواد غذایی در آلمان تب کرد - عکس 2.

وزیر سابق احمدشاه سادات با تصویر تحویل پیتزا در آلمان تب کرده است. عکس: توییتر

به گفته رسانه های محلی ، آقای سادات پس از چند ماه اقامت در آلمان با مشکلات مالی روبرو بود و مجبور شد در لیوراندو ، یک شرکت تحویل غذا کار کند. شغل روزانه او در حال حاضر دوچرخه سواری است و خانه به خانه پیاده روی می کند تا اقلام را به مشتریان برساند.

“این درست است. من 2 ماه به عنوان پیک کار کردم ، این یک کار موقت است که زبان آلمانی را بیاموزم و با توجه به تخصصم شغلی پیدا کنم. در شغل فعلی من زبان را تمرین می کنم ، با سرزمین جدید ، مردم آشنا می شوم ، با آنها ارتباط برقرار می کنم و پول دربیاور “.

آقای سادات در پاسخ به این سال که آیا زمانی که اخیراً وزیر بود و اکنون تأمین کننده است ، ناراحت نیست ، گفت که از کار سخت به عنوان تأمین کننده غذا خجالت نمی کشد.

“من در حال حاضر زندگی ساده ای دارم. من در آلمان احساس امنیت می کنم. من از خانواده ام در لایپزیک راضی هستم و می خواهم برای گذراندن دوره زبان آلمانی پس انداز کنم. من در بسیاری از نقاط برای کار درخواست کرده ام ، اما هنوز پاسخی داده نشده است. رویای من این است که در یک شرکت مخابراتی در آلمان کار کنم. “

دنبال می کنم Nguoiduatin.vn[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *