[ad_1]

صبح روز 7 ژانویه ، بیمارستان مرکزی نگوین تایلند هفتادمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت و عنوان قهرمان کارگر را در عصر doi moi به وی اعطا کرد.

بیمارستان مرکزی نگوین تایلند یک بیمارستان کلاس I وابسته به وزارت بهداشت است. هر ساله بیمارستان حدود 17000 مورد را انجام می دهد. بسیاری از تکنیک های کلیدی مانند پیوند اعضا ، پیوند کلیه ، جراحی اورژانسی ، جراحی قلب باز ، ضربه ارتوپدی ، جراحی تومور مغزی ، کاشت ضربان ساز ، آنوریسم مغزی ، باعث احیای مجدد استفاده شده است … به طور معمول اجرا می شود.

وزیر بهداشت امیدوار است که بیمارستان مرکزی تایلند نگوین به یک کلاس خاص منتقل شود - عکس 1.

دانگ تی نگوک تینه معاون رئیس جمهور عنوان “قهرمان کار در دوره Doi Moi” را به بیمارستان مرکزی تایلند نگوین اعطا کرد. عکس: Tran Min

نگوین تان لانگ ، وزیر بهداشت ، با تمجید از دستاوردهای بیمارستان در سال های اخیر ، گفت که با موفقیت امروز ، نسل پزشکان و کارکنان بیمارستان به ارث برده اند. ترویج سنت های ارزشمند ، تلاش برای اعتلای و تمرین مداوم ، تلاش برای ارتقا professional صلاحیت حرفه ای به منظور خدمت بهتر به مردم. بیمارستان مرکزی نگوین تایلند نیز در خط مقدم تجدید سبک و نگرش خدمت به مردم است.

حزب و دولت عنوان شریف قهرمان کارگر را در طول دوره doi moi برای بیمارستان مرکزی تایلند نگوین اعطا کردند ، که شناخت روحیه کار ، خلاقیت در کار حرفه ای و مدیریت و اداره است. تمرکز بر توسعه صنعت“- ارزیابی وزیر.

وزیر بهداشت امیدوار است که بیمارستان مرکزی تایلند نگوین به یک کلاس خاص منتقل شود - عکس 2.

وزیر بهداشت مدارک تحصیلی را به نمایندگان کارکنان و افراد بیمارستان مرکزی نگوین تایلند به نخست وزیر اعطا کرد. عکس: Tran Min

همراه با روند کلی قوی نوسازی بخش بهداشت ، در زمان آینده وزیر بهداشت آرزوی تلاش های جمعی بیمارستان مرکزی تایلند نگوین برای ساخت و توسعه بیمارستان را دارد و تلاش می کند یک بیمارستان کلاس ویژه را ارتقا دهد.

در حال حاضر 5 بیمارستان کلاس ویژه در کشور وجود دارد وزارت بهداشت 4 بیمارستان دارد: چو ری ، ویت ویت ، باخ مای و مرکز هو (بیمارستان دیگر کمیته مرکزی نظامی 108 است). “اگر بیمارستان مرکزی تایلندی نگوین به دنبال ساخت بیمارستان فوق العاده کلاس باشد ، این یکی از موارد” بسیار خاص “است. – وزیر نگوین تان لانگ گفت که این کار به تلاش زیادی نیاز دارد.

وزیر بهداشت امیدوار است که بیمارستان مرکزی تایلند نگوین به یک کلاس خاص منتقل شود - عکس 3.

نگوین تان لانگ ، وزیر بهداشت ، اشتیاق تایلند برای بیمارستان مرکزی نگوین را برای تلاش برای ساخت ، توسعه و تلاش برای داشتن یک بیمارستان کلاس ویژه ، مشترک دانست. عکس: Tran Min

ما واقعاً می خواهیم مردم استان های شمال شرقی کشور از خدمات با کیفیت بالا از بیمارستان مرکزی تایلندی نگوین و همچنین بیمارستان باخ مای در منطقه برخوردار شوند “- وزیر تاکید کرد.

بر این اساس ، بیمارستان باید به منظور بهبود خدمات و خدمات به مردم ، کیفیت و اثربخشی معاینه پزشکی را بهبود بخشد. به طور فعال برنامه سنجش از دور و درمان در حمایت از استان های کوهستانی شمال شرقی کشور را اجرا کنید ، و به بهبود صلاحیت حرفه ای در سطوح پایین کمک می کند ، به طوری که مردم می توانند از خدمات پزشکی با کیفیت در سطح اول استفاده کنند. بخش

توجه و تقویت آموزش در ایدئولوژی و سیاست ، بهبود اخلاق پزشکی و روحیه تعهد و خدمت رسانی مردم به کارکنان بیمارستان و کارکنان ، به ویژه پزشکان جوان شایسته توصیه عمو هو “پزشکی باید همان مدل باشد” ذکر شد و توسط وزیر بهداشت در مشارکت با کارکنان بیمارستان.

وزیر بهداشت امیدوار است که بیمارستان مرکزی تایلند نگوین به یک کلاس خاص منتقل شود - عکس 4.

معاون رئیس جمهور Dang Thi Ngoc Thinh ، وزیر بهداشت Nguyen Thanh Long ، دبیر کمیته استانی تایلند Nguyen Nguyen Thanh Hai از بیماران با شرایط شدید برای درمان در بیمارستان مرکزی نگوین تایلند بازدید و به آنها هدایایی اهدا کردند. عکس: Tran Min

در همان زمان ، بیمارستان مرکزی تایلند نگوین باید به تقویت اصلاحات شدید اداری ، افزایش استفاده از فناوری اطلاعات در معاینات پزشکی و معالجه و بهبود رضایت مردم ادامه دهد.

در سال 2020 ، بخش بهداشت یکی از برجسته ترین تحولات دیجیتال ملی در نظر گرفته شده است ، با بسیاری از سیستم عامل ها و برنامه های کاربردی ، معاینه و درمان پزشکی را افزایش می دهد. وزارت بهداشت آماده است تا استان نگوین تایلند را برای انجام تحول کامل و جامع در تجهیزات پزشکی از جمله بیمارستان مرکزی نگوین تایلند که در اسرع وقت مستقر خواهد شد ، همراهی کند. “ – وزیر تأکید کرد.

همچنین امروز صبح ، معاون رئیس جمهور دنگ تی نگوک تین ، وزیر بهداشت نگوین تان لانگ ، دبیر کمیته حزب تایلند نگوین نگوین ثان های در مراسم برش روبان برای باز کردن خوشه پروژه شرکت کردند: مرکز زنان و زایمان ؛ مرکز طراحی زیبایی و منطقه پرتودرمانی تسریع شده. به برخی از بیماران تحت درمان در بیمارستان مرکزی نگوین تایلند مراجعه و هدیه داد.

در پنجشنبه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *