[ad_1]

از آنجا که روزنامه “خانواده و اجتماعی” اطلاعاتی در مورد فرودگاه بین المللی نوئی بای دارد ، به تازگی نامه ای رسمی به وزارت بهداشت ، وزارت حمل و نقل ، کمیته راهبری پیشگیری و کنترل اپیدمی COVID-19 TP ارسال کرده است. هانوی توصیه می کند آزمایش COVID-19 را برای حدود 3200 نفری که مستقیماً در اینجا کار می کنند ، انجام دهد.

به گفته آقای تو تو ها ، سرپرست سرپرست فرودگاه بین المللی Noi Bai ، اگرچه اقدامات سختگیرانه ای برای جلوگیری از همه گیری ها انجام شده است ، اما توسعه فعلی خطر زیادی برای آلودگی در بین مسئولان و کارمندان را به همراه دارد.

وزارت حمل و نقل تأیید کرد که آزمایش COVID-19 برای 3200 کارمند در فرودگاه Noi Bai تأثیری در عملیات پرواز ندارد - عکس 2.

نیروهای امنیتی که در فرودگاه نوئی بای فعالیت می کنند. عکس سی تی.

تاکنون 16 مورد F1 در فرودگاه بین المللی Noi Bai رخ داده است که شامل یک مسافر ، بیمار F0 است که از طریق فرودگاه Noi Bai به ژاپن سفر می کند و بیمار افسر امنیت هواپیمایی در فرودگاه است. ون دون ، صدها کارمند F2 هستند.

در مورد موضوع فوق ، در یک کنفرانس مطبوعاتی دولت ، خبرگزاری ها نگران آزمایش 3200 نفر برای تأثیرگذاری بر فعالیت های پرواز بودند ، به ویژه در آستانه سال جدید قمری.

در پاسخ به این سوال ، معاون وزیر حمل و نقل ، نگوین نگوک دونگ تأکید کرد که آزمایش 3200 مورد در فرودگاه Noi Bai تأثیری بر عملکرد پرواز ندارد.

معاون وزیر نگوین نگوک دونگ همچنین گفت که فرودگاه ها دروازه منطقه ، منطقه ، حتی کل کشور هستند ، بنابراین کنترل ، بازرسی و پیشگیری از شیوع بیماری به طور منظم ، از نزدیک و به درستی اطمینان حاصل می شود. توسط واحدهای مربوطه ، شهرک ها ، شعب و دولت مدیریت ، کنترل و کنترل می شود.

“نگوین نگوک کاسا” معاون وزیر دونگ

معاون وزیر حمل و نقل ، ACV 22 فرودگاه در سراسر کشور را اداره می کند و در حال حاضر عملیات عادی فرودگاه را ادامه می دهد. معاینات پزشکی دوره ای و معاینات پزشکی بر روی کارکنان فرودگاه انجام می شود. در صورت مشکوک یا موارد پرخطر ، فرودگاه فوراً آزمایش و اقدامات قرنطینه ای را انجام خواهد داد.

لو بائو

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *