[ad_1]

اطلاعات از وزارت بهداشت 3 مورد جدید COVID-19 - عکس 1.

در ساعت 18:00 در 4 ژانویه ، وزارت بهداشت در مورد 3 مورد جدید (BN1495-1497) ، که موارد جداگانه ورود به Ba Ria – Vung Tau (01) و TP است ، اطلاع داد. شهر هوشی مین (02). به خصوص:

– بیمار 1495 (BN1495) در Ba Ria – Vung Tau: مرد ، 26 ساله ، ویتنامی ، آدرس در شهرداری Dien Nguyen ، منطقه Dien Chau ، استان Nge An. در تاریخ 20 دسامبر سال 2020 ، یک بیمار از ژاپن با پرواز VN5031 وارد فرودگاه Tan Son Nhat شد که بلافاصله قرنطینه شده و در Ba Ria ، استان Vung Tau آزمایش شد. در آزمایش دوم در 3 ژانویه ، بیمار از نظر SARS-CoV-2 مثبت بود. بیمار در حال حاضر در مرکز پزشکی Long Long Dien ، استان باریا ، استان وونگ تاو جدا شده و تحت درمان است.

– بیمار 1496 (BN1496) در TP شهر هوشی مین: زن ، 40 ساله ، ویتنامی ، آدرس در Vi Xuyen Ward ، شهر نام دین ، ​​استان نام دین.

– بیمار 1497 (BN1497) در TP هوشی مینه: زن ، 3 ساله ، ویتنامی ، آدرس در بخش Vi Xuyen ، شهر. نام دین ، ​​استان نام دین.

در تاریخ 30 دسامبر سال 2020 ، دو بیمار فوق الذکر از آلمان با پرواز VN30 وارد فرودگاه Tan Son Nat شدند ، بلافاصله قرنطینه شدند و برای آزمایش در شهر نمونه برداری کردند. هوشی مین نتیجه آزمایش برای SARS-CoV-2 مثبت است. در حال حاضر 2 بیمار در بیمارستان کودکان شهر جدا شده و تحت درمان هستند. هوشی مین پیش از این ، در زمینه های فوق ، 5 مورد مثبت SARS-CoV-2 جدا شده در Binh Duong وجود داشت.

اطلاعات از وزارت بهداشت 3 مورد جدید COVID-19 - عکس 2.

در 4 ژانویه ، وزارت بهداشت اعلام کرد که 3 مورد جدید COVID-19 وجود دارد که همه موارد در حال ورود است.

تاکنون ویتنام 1497 مورد را به ثبت رسانده است که از این تعداد 1،339 مورد درمان شده است. در بین موارد درمان ناکافی ، 20 بیمار حداقل یک بار منفی برای SARS-CoV-2 گزارش کردند. بیش از 19000 نفر در قرنطینه در سراسر کشور زندگی می کنند. امروز سی و سومین روزی است که ویتنام هیچ موردی از COVID-19 در جامعه گزارش نکرده است.

صبح روز 4 ژانویه ، اطلاعات در یک کنفرانس مطبوعاتی که توسط خدمات دولتی برگزار شد ، معاون وزیر بهداشت Truong Quoc Cuong گفت که ویتنام در حال مذاکره با چهار کشور انگلیس ، ایالات متحده ، روسیه و چین برای خرید واکسن COVID-19 است. همه کشورها از ویتنام خواسته اند که یک تفاهم نامه محرمانه امضا کند. با این حال ، تاکنون ، برخی از اطلاعات عمومی شده است. ویتنام در حال مذاکره با انگلستان برای خرید واکسن AstraZeneca است. با ایالات متحده ، ویتنام در حال مذاکره در مورد خرید Pfizer است. با روسیه ، که در حال خرید واکسن Sputnik V است. در همین حال ، اطلاعات مربوط به واکسن های چینی ذکر نشده است.

معاون وزیر بهداشت تروونگ کوک کوونگ گفت ویتنام در حال حاضر نزدیکترین نتیجه را به شرکتهای بریتانیایی دارد که واکسن AstraZeneca را خریداری می کنند.

ما با آنها قراردادی امضا کردیم که واکسن را برای 15 میلیون نفر تضمین می کند ، یعنی حدود 30 میلیون دوز. واکسن از سه ماهه اول تا سه ماهه چهارم در دسترس است“، معاون وزیر اطلاعات. Pfizer همچنین یک نقشه راه برای سه ماهه چهارم تحویل واکسن به ویتنام تعیین کرده است. با واکسن های روسی ، ویتنام در حال انتقال فن آوری تولید به یک شرکت وظیفه است. به وزارت بهداشت.

V. پنجشنبه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *