[ad_1]

شهر هوشی مین: تسریع و واکسیناسیون انعطاف پذیر در برابر COVID -19 - تصویر 1.

تعداد را افزایش دهید ، اما همچنان ایمنی را تضمین کنید

حضور در نقاط واکسیناسیون در محله Go Vap ؛ منطقه 10 … HCMC در 1 اوت گروه کاری وزارت بهداشت مشاوره ها و دستورالعمل های زیادی برای موثرترین تزریق داشت.

در نقطه واکسیناسیون مدرسه ابتدایی آن هوئی (بند 8 ، منطقه Go Vap) ، مردم هنگام واکسیناسیون مرتب صف می کنند. هر شهرک / کوچه محدوده زمانی مشخصی را که از قبل اعلام شده است ، دنبال می کند. TS.BS. Nguyen Trung Hoa ، مدیر مرکز پزشکی منطقه ای Go Vap ، گفت: “من در اینجا وظیفه دارم تا بهترین واکسیناسیون را ارائه دهم. Go Vap دارای بیش از 500000 نفر بالای 18 سال است. واکسیناسیون را می توان به سرعت در یک حرکت انجام داد. برو Vap در حال حاضر با حدود 10،000 دوز در روز واکسینه می شود. در مجموع نزدیک به 30،000 دوز تزریق شده است. تزریق در جامعه و در نقاط ثابت انجام می شود. “

هوشی مین: تسریع و انعطاف پذیری واکسیناسیون علیه COVID -19 - عکس 3.

گروه کاری وزارت بهداشت در برخی از نقاط تزریق در Go Vap بررسی کرد.

به گفته آقای هوآ و مقامات پزشکی مناطق دیگر که واکسیناسیون را در شهر هوشی مین سازماندهی می کنند ، پس از تزریق های زیاد ، این کار باید با دقت انجام شود و از علمی بودن آن اطمینان حاصل شود. مردم قبل از شروع تزریق ، فرم های از پیش پر شده ای دریافت کردند و مقامات محله به آنها اطلاع دادند که به کلاس بروند. چیدمان میز تزریق ، اتاق مشاهده بعد از تزریق نیز بسیار حرفه ای است.

در بسیاری از مناطق ، تعداد زیادی از سیستم های بهداشتی خصوصی برای مشارکت در کار واکسیناسیون بسیج شده اند. در محل تزریق مدرسه غیر ابتدایی مانگ (بند 13 ، منطقه 10) ، بسیاری از کارکنان بهداشت خصوصی به غربالگری و تزریق افراد اختصاص داده شده اند. هان پوک ، سخنگوی کلینیک عمومی ، که در اینجا تزریق می کند ، گفت که او همیشه با دولت برای مبارزه با همه گیری همکاری می کند. این بار ، کلینیک 15 پرستار و پزشک را برای حمایت از واکسیناسیون در منطقه بسیج کرد. پس از چند روز تزریق ، هیچ اتفاق غیرعادی رخ نداد.

کارگروه وزارت بهداشت با بازرسی دقیق محل تزریق مدرسه دبستانی مانگ توصیه کرد: به عوامل ایمنی توجه کنید. با این حال ، باید روش علمی تری برای اطلاع رسانی / دعوت افراد به تزریق وجود داشته باشد. از دست دادن زمان کادر پزشکی در مواقع ناکافی بودن انژکتور را به موقع به حداقل برسانید.

هوشی مین: تسریع و انعطاف پذیری واکسیناسیون علیه COVID -19 - تصویر 4.

افراد واکسن کووید -19 را واکسینه می کنند.

مرکز بهداشت شهرستان 10 در حال حاضر واکسیناسیون ایمن را برای بزرگسالان مبتلا به بسیاری از بیماریهای زمینه ای انجام می دهد. در اینجا به طور متوسط ​​تقریبا 400 تزریق در روز تزریق می شود. قبل از واکسیناسیون ، بخشها همچنین برگه های اطلاعات و دستورالعمل های دقیق واکسیناسیون را توزیع می کردند. کارگروه وزارت بهداشت ، علاوه بر مرکز بهداشت منطقه ، پیشنهاد کرد که افراد مسن بتوانند در مراکز دیگر واکسینه شوند تا تعداد تزریقات افزایش یابد. با این حال ، باید ساختار کاملی از تیم واکسیناسیون وجود داشته باشد ، با آمبولانسی که وظیفه دارد به سرعت با همه شرایط برخورد کند.

تزریق تلفن همراه در “منطقه قرمز” ، نقطه انسداد

دکتر BS Nguyen Trung Hoa برای سرعت بیشتر گفت که در ماه اوت این محله Go Vap به حدود 16-17 هزار تزریق در روز افزایش می یابد. نقاط تزریق بیشتری باید باز شود ، تیم تزریق باید افزایش یابد. برای این که این اتفاق بیفتد ، باید حمایت بیشتری از شهر صورت گیرد. به طور خاص ، تزریقات در مناطق مسدود کننده ، “مناطق قرمز” و مسافرخانه ها با مشارکت تیم های تزریق تلفن همراه سازماندهی خواهد شد. بخش مراقبت های بهداشتی به تزریق ایمن هنگام تزریق در سفر اهمیت زیادی می دهد تا مردم بتوانند راحت باشند.

هوشی مین: تسریع و انعطاف پذیری واکسیناسیون علیه COVID -19 - تصویر 5.

محل واکسیناسیون ایمن است.

در ولسوالی گو وپ ، ناحیه 10 و همچنین برخی از ولسوالی های دیگر ، در روزهای آینده کلینیک های خصوصی بیشتری درگیر واکسیناسیون خواهند بود. کارگران کارخانه ها و کارخانه ها نیز با واکسن های بیشتری تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

برخی از پزشکان در موسسات خصوصی که از مبارزه با اپیدمی حمایت می کنند و واکسیناسیون این حلقه را تأیید می کنند ، تأیید کردند: “ما آماده ایم که در کنار سلامت عمومی بایستیم. تزریق سریع و گسترده به کنترل بهتر اپیدمی COVID-19 کمک می کند. “

وانگ دائو – دیم هنگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *