[ad_1]

بازیگر بنابراین صفحات برگشت با روز بخت و اقبال در آخرین پخش این هفته با وضعیت خانواده آقای ترن تان داین – خانواده ای بدون خانه ، وی باید بیش از 2 سال در زیر پل Ba Buoy ، منطقه 7 زندگی کند.

وان ترانگ هنگام دیدار از خانواده خود ، فضای هیجان انگیز رودخانه را تجربه کرد زیرا صبح زود با خانم نام ، همسرش دین که ماهی های توپی را در بازار می فروخت ، تورهای خود را قایقرانی می کرد.

ابتدای این قسمت تصویری از یک بازیگر جذاب وان ترانگ است که با قایق در حال قایق زدن به محلی است که آقای داین تور ماهیگیری خود را روی آن می گذارد.

وان ترانگ هنگامی که شاهد خانواده ای فقیر بود که به طور موقت در زیر پل زندگی می کنند - گریه می کند - عکس 2.

وان ترانگ در حالی که منتظر نت و چت بود نمی توانست کمکی تحت تأثیر قرار ندهد و یاد بگیرد که خانواده 5 ساله داین سالها مجبور بودند زیر پل زندگی کنند. غذا و محل اقامت کافی نیست ، بنابراین فرزندآوری برای خانواده وی بسیار دور است.

اگرچه او سعی داشت ماهیگیری را کنار بگذارد ، اما به دلیل حادثه ای که باعث آسیب نخاعی شد و نمی تواند آن را بدتر کند ، مجبور شد به حرفه ای که مدت طولانی او را دنبال می کرد برگردد. هر بار که آب بالا می رود ، نگرانی های خانم نام بیشتر می شود وقتی پدرش در سحر در یک تور ماهیگیری می میرد.

وان ترانگ هنگامی که شاهد خانواده ای فقیر بود که به طور موقت در زیر پل زندگی می کنند ، گریه می کند - عکس 3.

خطرات و دشواری ها ، از محل اسکان و کار وی گرفته تا مراقبت از تحصیل فرزندان ، همیشه کل خانواده را تحت تعقیب قرار داده است ، اما او می داند که وقتی فقر به این افراد فقیر ادامه دهد ، چه باید بکند.

وان ترانگ هنگامی که شاهد خانواده ای فقیر بود که به طور موقت در زیر پل زندگی می کنند - گریه می کند - عکس 4.

“ترانگ وقتی می بیند که مکان موقتی در همه جنبه های خانواده آقای دین و آینده فرزندان مناسب نیست ، وقتی که هر دو کودک بزرگتر نمی توانند مانند بسیاری از دوستان هم سن خود به مدرسه بروند ، واقعاً نگران است. ” ، بازیگر ون ترانگ برای به اشتراک گذاشتن خفه شد.

وان ترانگ با دیدن خانواده ای فقیر که به طور موقت در زیر پل زندگی می کنند ، گریه می کند - عکس 5.
وان ترانگ هنگامی که شاهد خانواده ای فقیر بود که به طور موقت در زیر پل زندگی می کنند ، اشک ریخت - عکس 6.
وان ترانگ هنگامی که شاهد خانواده ای فقیر بود که به طور موقت در زیر یک پل زندگی می کنند ، گریه می کند - عکس 7.
وان ترانگ با دیدن خانواده فقیری که به طور موقت در زیر یک پل زندگی می کنند ، گریه می کند - عکس 8.

وان ترانگ و خواهرش نام با تمام اشتیاق و فداکاری خود برای فروش ماهی های توپی سرگردان بودند ، شورش هایی در سرتاسر محله برای فروش ماهی های توپی برای کمک به درآمد خانواده دین صورت گرفت.

علاوه بر این ، یک پیک نیک خانوادگی برای اولین بار در زندگی خانواده یک ماهیگیر فقیر که با احساسات افسرده در رودخانه شناور است و نمی توان آن را از دست داد ، در قسمت بعدی پخش می شود روز بخت و اقبال. با پیام “شانس بده ، لبخندت را پس بگیر” روز بخت و اقبال مطمئناً مأموریت بخشیدن ، اتصال و اشتراک با زندگی فلاکت بار در زندگی را برآورده خواهد کرد.

مطابق با سبک زندگی ویتنامی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *