[ad_1]

آفتابگردان در برابر خورشید فقط تا قسمت 9 پخش می شود ، اما شخصیت ها به وضوح شکل گرفته اند و هرکسی جذابیت خاص خود را دارد. علاوه بر بازیگران اصلی مانند هنرمند مردمی پنج ها ، لوئونگ توو ترانگ … شخصیت های فرعی مانند ویت آنه ، مانه هونگ و به خصوص ون دونگ مخاطبان را از تازگی ها و جذابیت ها جذاب می کند.

در این فیلم ، ون دونگ در نقش Diem Loan ، مادر دوقلوهای مین (Luong Thu Trang) و Tri (Din Tu) است. تجسم شخصیت نشان می دهد که Diem Loan فردی رنگارنگ است که با احساسات زندگی می کند. Diem Loan یک فرزند بزرگ دارد ، اما شخصیت او هنوز کودکانه است و به ویژه ماهیت هیجان زده ، مغرور و پول دوست او در قسمت ها نشان داده شده است.

وانگ دونگ با نقش رام کننده جوانی که پول دوست دارد ، تب روی صفحه ایجاد کرد - عکس 1.
وانگ دونگ با نقش یک خانم جوان عاشق پول باعث تب روی صفحه شد - عکس 2.

لباس ها و شبح درخشان شخصیت Diem Loan ، با بازی Van Dung

صحنه های با ون دونگ زیاد نیستند و مدت زمان آنها کمتر از سایر شخصیت های “آفتابگردان در برابر خورشید” است ، اما هر بار که ظاهر می شود ، این بازیگر بیننده ها را از تجسم گرفته تا شخصیت و موقعیت جذب می کند. همانطور که ون دونگ یک بار اظهار نظر کرد ، Diem Loan نقشی است غم انگیز و کمیک ، خندان و گریان ، رقت انگیز و متنفر. در ابتدا او فکر کرد خواندن فیلمنامه آسان است ، اما نشان داده شد که کاراکتر بسیار دشواری است.

وان دونگ چهره شناخته شده ای در صحنه است ، مخصوصاً در نمایش ارتش اپل در اواخر سال ، اما او نقش های چشمگیر زیادی در تلویزیون نداشته است. بعد از سریال متنفر ، فقط عشق ، عشق نفرت است (همانطور که مادر کیم نقش فانه لی را بازی می کرد) ، ون دونگ اخیراً در فیلم “روزهای فراموش نشده ، اما خیلی خاص” بازی کرده است. با این حال ، با Diem Loan ، بازیگر زن بسیاری از ویژگی های جالب را تابانده و نشان و رنگ خود را در بخش نمایشی ایجاد کرد.

وانگ دونگ با نقش یک خانم جوان عاشق پول باعث تب روی صفحه شد - عکس 3.

وانگ دونگ و من هون در این فیلم نقش تفاوت سنی را داشتند که مخاطب را به هیجان آورد.

نقش وانگ دونگ تعریف زیادی را از بازیگران فیلم Huong Duong در برابر خورشید دریافت کرد. کوین کول (در نقش نگوک) اذعان می کند که دوست دارد فقط این قسمت را با وانگ دونگ و هونگ دیم تماشا کند (در نقش چاو) ، اظهار داشت: “بیشتر از همه عاشق وانگ دونگ و های – نقش مرد آویزان ، بسیار خنده دار است” . هر بار که زوج Diem Loan – Hai ظاهر می شد ، تماشاگران می خندیدند زیرا این زوج از طریق بازیگری Van Dung و Manh Hung بسیار زیبا ظاهر می شدند.

Diem Loan که در اصل توسط فیلمنامه نویس ساخته شده ، نوعی زنی است که نمی تواند بدون مرد زندگی کند ، گرسنه ، فقیر و همجنسگرا است. Diem Loan سومین شخصی است که در روابط بین آقای دات (هنرمند مردم Man Kuong) و خانم کوک (هنرمند مردم Thu Ha) دخالت می کند و حاضر نیست فرزندان را به تنهایی در غفلت از کائو بزرگ کند.

وانگ دونگ با نقش یک خانم جوان عاشق پول باعث تب روی صفحه شد - عکس 4.
وانگ دونگ با نقش رام کننده جوانی که پول دوست دارد ، تب روی صفحه ایجاد کرد - عکس 5.

ون دونگ در نقش یک مادر جوان ظاهر می شود و جالب اینجاست که تو و ترانگ و دین تو را ترکیب کرده است.

مخاطبان از این شخصیت ها متنفر خواهند بود ، اما ترکیب نویسنده نگوین توئی – کارگردان Wu Truong Hoa (فیلم رز در سمت چپ قفسه سینه) و به ویژه بازی ون دونگ باعث شد که Diem Loan بیشتر از منفور باشد. وان دونگ نقش سه نفری جزئی را بازی می کند که باید از او متنفر باشد ، اما همچنین به دلیل بیانش شیرین است. Diem Loan خیلی نزدیک است آنقدر مسحور که وقتی اوقات فراغت داشت تا او را ببیند ، خانواده دیم لوهان را سه بار تماشا می کرد … نظرات مخاطبان در صفحه فیلم این فیلم بود.

طبق My Anh (VietNamNet)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *