[ad_1]

اخیراً تصویر دختری جوان با کلاه پشمی که به طور مرتب تابلویی برای خواستگاری در میخانه ها تابلو نگه می دارد ، در فو ین عکس گرفته شده و در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است ، که باعث حرکت بسیاری از افراد می شود.

بر این اساس ، دختر زیبا و جوان ، پوشیده از کلاه پشمی با موهای تنگ ، پوشیدن کت و شلواری با آستین های بلند و علامت التماس ، توسط کاربران شبکه در یک کافه در تقاطع Duy Tan – Nguyen Hue ، City گرفته شد. توئی هوآ (فو ین).

تصویر دختر جوانی که بیلبوردی را در دست دارد و در فو ین پول می طلبد ، اسکنرها را دچار تردید می کند: آیا او واقعاً بیمار است یا برای خرید طلای بیشتر التماس می کند؟  - تصویر 1
تصویر دختر جوانی که بیلبوردی را در دست دارد و در فو ین پول می طلبد ، اسکنرها را دچار تردید می کند: آیا او واقعاً بیمار است یا برای خرید طلای بیشتر التماس می کند؟  - تصویر 2

به تازگی تصویر دختری که بیلبوردی را در دست گرفته است و توسط کاربران شبکه Fu Yen گرفته شده محبوب شده است

لازم به ذکر است که پیش از آن تصویر این دختر با در دست داشتن تابلویی برای درخواست پول توسط کاربران شبکه در مکان های مختلف گرفته شده است. هر بار که پول می خواست ، دختر یک بشقاب قابل تغییر با محتوای آن در دست داشت. “من کم خونی مغزی دارم. لطفاً برای پول بپردازید. لطفا کمکم کنید!”

در مقابل بیماری دختر جوان زیبا ، بسیاری از افراد مهربان حاضر شدند مقداری پول برای حمایت از او بگیرند تا او بتواند برای درمان پول داشته باشد.

تصویر دختر جوانی که بیلبوردی در دست دارد و از او درخواست پول در فو ین می کند ، کاربران آنلاین را دچار تردید می کند: آیا او واقعاً بیمار است یا برای خرید طلای بیشتر التماس می کند؟  تصویر 3

پیش از این نیز تصویر ورود این دختر به طلافروشی تصویربرداری و در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده بود.

جامعه آنلاین به سرعت این شخصیت را به عنوان دختری که 1 سال پیش در کلوپ های شبانه شهر هوشی مین و دا نانگ برای جستجوی پول سرگردان بود ، شناخت.

حتی در پایان ماه نوامبر سال 2020 ، در حالی که این دختر هنوز مشتاق پول در میخانه ها بود ، کاربران شبکه همچنان تصویر این مرد را که در یک طلا فروشی برای خرید طلا ایستاده است ، به اشتراک می گذارند. روی دست ، یک دستبند بزرگ طلایی ، چهره ای کاملا خندان ، شاد و مدام در حال تفکر و انتخاب.

تصویر دختر جوانی که بیلبوردی را در دست دارد و در فو ین پول می طلبد ، اسکنرها را دچار تردید می کند: آیا او واقعاً بیمار است یا برای خرید طلای بیشتر التماس می کند؟  - تصویر 4
تصویر دختر جوانی که بیلبوردی را در دست دارد و از او درخواست پول در فو ین می کند ، کاربران آنلاین را دچار تردید می کند: آیا او واقعاً بیمار است یا برای خرید طلای بیشتر التماس می کند؟  تصویر 5

گفته می شود این تصویر دختری است که تابلویی را در دست دارد و برای خرید طلا برای خرید طلا به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی به پول طلا می رود.

به محض اینکه عکس های دختری که در بالای آن علامت گدایی وجود دارد در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد ، بسیاری از مردم ناراحت شدند. حتی بسیاری از مردم تردید دارند که این مرد بیماری خود را جعل کرده است تا برای خرید طلا ، نقره و جواهرات درخواست پول کند ، اما درمان نکرد؟

از آنجا که ایسکمی مغزی بیماری لاعلاج نیست ، شاید دختر جوان به راحتی به آن اعتماد کند و از لطف همه برای سود خود بهره ببرد. در همین حال ، بسیاری از شرایط دشوار دیگر که نیاز به کمک دارند ، همچنان در تلاشند تا زندگی خود را پشت سر بگذارند ، و هر روز برای غلبه بر ناملایمات سخت است.

بسیاری از کاربران شبکه همچنین به مردم هشدار داده اند که به این دختر کمک نکنند ، زیرا اگر مشکلات واقعی وجود داشته باشد ، یک بیماری جدی نمی تواند کارساز باشد ، اما به درمان واقعی بیمارستان نیاز دارد ، هیچ کس از این استان نخواهد رفت. در یک استان دیگر برای درخواست پول مانند این دختر کامل

نام آن

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *