[ad_1]

هوا سرد بود ، مردم به طور دسته جمعی تجهیزات گرمایشی را می خریدند

در روزهای اخیر ، هوای سرد شدت یافته است ، سرمای شمالی و یخبندانهای مضر باعث شده بسیاری از مردم برای خرید بخاری ، پنکه …

همانطور که PV Lao Dong خاطرنشان می کند ، در بسیاری از سوپرمارکت های الکترونیکی و خانگی در هانوی مانند: Dien may Xanh ، Media Mart ، Pico ، Nguyen Kim … مشتریان برای یافتن بخاری و خرید کالاهای زیادی می آیند.

سوپرمارکت ها در هانوی با وارد نکردن کافی برای فروش ، فوراً تجهیزات گرمایشی را تکمیل می کنند - عکس 2.

با این حال ، قبل از مراجعه به سوپرمارکت برای خرید چیزهای دقیق تحقیق ، با این حال ، هنگامی که تجهیزات گرمایشی که می خواهند خریداری کنند ، کم است و بسیاری از مشتریان مجبور به صبر می کنند تا دوباره وارد خانه شوند. عکس: Phan Anh

خانم Pham Thi Phuong Linh (Cau Giay ، هانوی) گفت: “من طی روزهای اخیر هوای سردی را دیده ام ، هرگز خیلی سرد نبوده است. امروز من بخاری بخرم برای شرکت. از طریق اطلاعات در اینترنت و دوستان ، من می دانم که کدام دستگاه روغن برای سلامتی من مفید است ، بنابراین به دنبال خرید آن هستم.

مانند فوونگ لین ، خانم نگوین تی توآ هوآ (كائو گیایی – هانوی) گفت كه اگرچه به 2 سوپرماركت رفته اما هنوز نمی تواند بخاری مورد نیاز خود را بخرد.

“من برای خرید یک چراغ گرمایش در حمام به اینجا آمدم. اتاق خواب دارای تهویه مطبوع است ، اما حمام سرد است ، او به دلیل کهولت سن بیش از حد از بیمار شدن می ترسد. فروشگاه نیز در حال اتمام است ، کسی وجود ندارد که بخواهم بخرم. ، اما کارکنان در اینجا توصیه می کنند که در حمام قرار ندهند ، بنابراین من آن را خریداری نکردم “- گفت خانم هوآ.

سوپرمارکت های الکترونیکی برای پر کردن کالاها عجله کردند

به گفته نمایندگان برخی از سوپرمارکت های بزرگ ، در شرایط کمبود کالا ، این واحدها با تهیه کنندگان همکاری می کنند تا کالاها را به مشتریان ارائه دهند.

در Pico Xuan Thuy ، تعداد مشتریانی که تجهیزات گرمایشی را خریداری می کنند ، این دستگاه را “برای واردات کافی” نیست. خانم Doi Thi Thu Hien (مدیر سوپرمارکت پیکو) در گفتگو با PV Lao Dong گفت که این دستگاه در حال حاضر به دلیل تعداد زیاد مشتری کالاهای داغ را می سوزاند. بخاری سرامیکی و بخاری روغن در این سری از پر فروش ترین ها هستند.

“این محصول گرمایشی کاملاً به آب و هوا بستگی دارد و هر سرما را به شدت افزایش می دهد. این موج سرما در اوایل ژانویه باعث افزایش ناگهانی فروش گرمایشی شد ، در مقیاس وسیع تمام مراکز PICO سوزانده شدند. گرانترین کالاهای فروش بخاری های سرامیکی و بخاری روغن

عرضه کنندگان نیز به دلیل عدم آمادگی در سال جاری در حال اتمام هستند (از آنجا که سال گذشته هیچ دوره سردی وجود نداشت ، نتایج کسب و کار خوب نبود). در حال حاضر ، PICO به طور فعال در حال همکاری با تامین کننده است تا حداکثر مقدار کالا را برای خدمات مشتری فراهم کند. “

در همین حال ، آقای نگوین تین خوان (مدیر سوپرمارکت Media Mart – Cau Giay – هانوی) گفت که از زمان شروع سرما ، MediaMart هر روز ده ها هزار لامپ گرم کننده از هر نوع فروخته است. علاوه بر این ، مردم علاقه زیادی به محصولات سالم دارند:

“بخاری نفتی قیمت بالاتری نسبت به بخاری هالوژن دارد ، اما بسیاری از مصرف کنندگان علاقه مند هستند زیرا باعث خشکی پوست نمی شود ، برای خانواده های دارای فرزند و افراد مسن مناسب است. بخاری های روغن بیش از 1-2 میلیون VND توسط بسیاری از مشتریان ترجیح داده می شود.

علاوه بر این ، هوای سرد باعث می شود که لامپ های گرم کننده حمام با هزینه ای در حدود 1 میلیون VND توسط بسیاری از افراد برای خرید انتخاب شوند. قدرت خرید تجهیزات گرمایشی ده ها برابر در مقایسه با روزهای عادی افزایش یافته است. کولر دو طرفه در مقایسه با قبل حدود 200٪ کمی افزایش یافته است. بخاری ها هر زمان بسته به حالت آتش سوزی در می آیند ، زیرا کالاها به موقع اضافه نمی شوند.

مطابق با هونگ دوئی – تا کوانگ

کار یدی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *