[ad_1]

در آن زمان ، خانواده هو نگوک ها در تعطیلات در وونگ تاو بودند. او پسرش را به دریا برد و به فضای خنک عادت کرد. او چهره چاق پسرش را نشان داد: “مادر ، می توانیم دوباره به ساحل برویم؟” این بچه همان خطوط پدر کیم لی را دارد و از مخاطبان تعریف و تمجید زیادی می کند.

هو نگوک ها برای اولین بار چهره پسرش را نشان داد - عکس 2.

کودک لئون اولین بار توسط مادر ها منتشر شد

سال 2020 بسیاری از نقاط عطف جدید در روابط هو نگوک ها و کیم لی است. در آغاز سال ، آنها مخفیانه ازدواج خود را ثبت کردند ، پس از آن خواننده دوقلو به دنیا آورد ، لیزا – لئون در ماه نوامبر. آهنگ عشق تمام وقت را برای خوشبختی شخصی خود اختصاص دهید.

هو نگوک ها با یک شخصیت دقیق ، دشواری هایی را که ممکن است در زندگی “پوشک” ایجاد شود ، پیش بینی کرد. خوشبختانه ، او از پدربزرگ و مادربزرگ مادری خود پشتیبانی نزدیک دریافت کرد ، بنابراین همه چیز به آسانی پیش رفت و تحت فشار زیاد قرار نگرفت ، همانطور که او تصور می کرد. برای یک مادر جوان ، هر روز که دو نوزاد در آغوش او نگه می دارند ، تماشای کودک در پایان بطری آرام ترین لحظه است.

هو نگوک ها برای اولین بار چهره پسرش را نشان داد - عکس 3.

سبئو با من بازی می کرد.

کیم لی همچنین سعی می کند در مراقبت از کودک مانند تعویض پوشک ، خواباندن کودک کمک کند … این باعث آرامش و خوشحالی همسرش می شود: «او شما را خیلی دوست دارد و می فهمد که هرچه بیشتر وقت با آنها می گذراند. . خوب “.

مطابق با ستاره[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *