[ad_1]

می توان گفت که سال گذشته Thuy Tien نامی بود که به دلیل سابقه خیریه خواننده بیشترین توجه را به خود جلب کرد.

به ویژه ، در اکتبر و نوامبر سال 2020 ، توی تین کمک مالی کرد و برای کمک به منطقه مرکزی رفت. او وقتی 187 میلیارد VND جمع کرد ، از جمله 3.7 میلیارد VND ، که توسط Thuy Tien و همسرش تهیه شده بود ، تحت تأثیر قرار گرفت. او در ابتدا برای کارهایش تعارف زیادی دریافت کرد. با این حال ، به تدریج سر و صدا شد زیرا برای شفاف سازی خیریه اعداد و مسافرت ها مجبور به مبارزه با ضد طرفداران شد.

Vietnam Star 2020: Ho Ngoc Ha، My Tam، Thuy Tien چشمگیر هستند ، اما آیا سر و صدا دارند؟  - تصویر 2
توئی تین عکس: NSCC.

همانطور که خواننده تمام پول جمع شده را توضیح داد ، کم کم سر و صدا سرد شد. سهم وی در طول سفر قابل بحث نیست. به خصوص سفر او را خسته و بیمار کرد و به بسیاری از افراد نیازمند کمک کرد.

از نظر شغلی ، Thuy Tien 2 MV ، “Why Don’t You Eat” و “Lovebird” را منتشر کرد. این دو محصول ادای احترامی است که Thuy Tien می خواهد به مخاطبان خود اهدا کند. از نظر تازگی ، این پیشرفت Thuy Tien نیست. با این حال ، به لطف تأثیرات سفر خیرخواهانه ، خودروهای MV بهتر دریافت می شوند.

هو نگوک ها: جهت خود را پیدا کنید

باید گفت که در سال 2020 تجارت نمایشی ویتنام با تغییرات زیادی روبرو است. مجموعه ای از نمایش ها و محصولات موسیقی به دلیل ترجمه COVID-19 لغو و به تعویق افتاده اند.

هو نگوک ها یکی از هنرمندانی است که وقتی 3 میلیارد VND برای کمک به مردم در مبارزه با COVID-19 و خشکسالی کمک کرد ، مردم را تحت تأثیر قرار داد.

علاوه بر این ، سال گذشته این خواننده با انتخاب مسیر خود ، در حرفه خود نشان داد. به ویژه ، Ho Ngoc Ha یک سری برنامه های Love Songs 2020 را اجرا می کند. او یکی از پیشگامان گرایش به ساخت شب های موسیقی آنلاین است. پیش از این ، ها شب ها برای ارائه آلبوم شب های موسیقی دیدنی برگزار می کردند ، آهنگ های عشق 4 در فضایی پر از گل ملایم ، ظریف و عمیق بودند. عصر موسیقی متناسب با شرایط اپیدمی ، با 4 پخش زنده خصوصی در هفته به طور زنده تغییر کرد.

Vietnam Star 2020: Ho Ngoc Ha، My Tam، Thuy Tien چشمگیر هستند ، اما آیا سر و صدا دارند؟  تصویر 3
هو نگوک ها عکس: NSCC.

او همچنین یکی از معدود هنرمندانی است که با کار “روزی ها در مورد عشق صحبت می کند” جرات ساخت مستندی درباره عشق خود را دارد.

در مورد زندگی شخصی ، امسال هو نگوک ها – کیم لی باید ازدواج کند و برای تولد 2 فرشته کوچک استقبال کند. به تازگی ، کیم لی به خواننده پیشنهاد ازدواج داده است تا هر دو با هم شهرت داشته باشند. با این حال ، پیشنهاد ازدواج سر و صدای زیادی ایجاد کرد ، زیرا بسیاری از مردم فکر می کردند این روابط عمومی ، صحنه سازی است … اما در نهایت ، آنها هنوز هم پس از یک سال آشفتگی پایان شیرینی داشتند.

تام من: هنوز در شکل است

در طول سال ها ، My Tam همیشه از نظر شغلی و خیریه نام برجسته صنعت سرگرمی ویتنام بوده است.

او با فعالیت های داوطلبانه خود “گونگ و طبل های رقص” را تکان نداد ، اما برداشتی که خواننده برجای گذاشت بسیار خوب بود. در سال 2020 ، پس از همه گیری COVID-19 ، سیل در منطقه مرکزی و خشکسالی غرب … ، تام من همیشه در امور خیریه نقش داشته است. او حتی در جریان آخرین سیل داوطلبانه به کوانگ نام بازگشت تا از مردم خود حمایت کند.

از نظر شغلی موسیقی ، سال گذشته My Tam با انتشار ویدیو موسیقی “Right to اشتباه” و “It also fun” جلوه های خوبی را برای مخاطبان ایجاد کرد.

ویتنامی ستاره 2020: هو نگوک ها ، تام من ، توی تین چشمگیر هستند ، اما آیا سر و صدا دارند؟  - تصویر 4
من آنجا عکس: NSCC.

با این حال ، با MV “True is false false” ، تام من درگیر جنجال های زیادی بود ، به دلیل شایعاتی که وی حامله با مای تای فن بود ، به ندرت مجبور به برنامه ریزی برای آزادی شد. سپس خواننده شخصاً این سر و صدا را انکار کرد.

به طور کلی ، سه زن هنرمند فوق الذکر در یک سال گذشته هم در فعالیت های اجتماعی و هم در فعالیت های هنری کاملاً برجسته هستند. اگرچه سر و صدای زیادی وجود دارد ، اما به طور کلی هسته اصلی هنوز توانایی آنها است – این عامل اصلی است که به هنرمندان کمک می کند مخاطب را حفظ کنند.

مطابق با کار یدی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *