[ad_1]

درست حدود یک ماه قبل از سال نو میلادی ، این زمان طلایی است که فروشندگان می توانند از “افزایش سود” از افزایش قیمت فروش اتومبیل های گرم در مقایسه با قیمت پیشنهادی شرکت ، سود خود را افزایش دهند. به طور خاص ، مدل های جدید هوندا SH بالاترین تفاوت نزدیک به 20 میلیون دونگ را دارند.

پرفروش ترین قیمت خودرو

در حال حاضر ، بالاترین قیمت مدل در بازار هوندا SH است. طبق مطالعه Zing ، تفاوت قیمت مدل های هوندا SH برای فروشندگان یکسان نیست ، 10-20 میلیون VND در مقایسه با قیمت پیشنهادی. قیمت فروش هوندا SH 150 ABS از 105-113 میلیون VND متغیر است ، در حالی که قیمت پیشنهادی 95.5 میلیون VND است ، تفاوت 10-18 میلیون VND است …

به همین ترتیب ، قیمت فروش هوندا SH 150 CBS در محدوده 94-96 میلیون دونگ در واحد است ، 9-10 میلیون بالاتر از قیمت پیشنهادی. هوندا SH 125 ABS 85 میلیون VND / واحد هزینه دارد ، 9 میلیون VND بالاتر از قیمت شرکت …

خط پرفروش ترین اسکوتر هوندا ویژن 2021 که در دسامبر سال 2020 راه اندازی شد نیز 2 تا 4 میلیون VND ارزیابی شده است. به عنوان مثال ، در نمایندگی مجاز هوندا در منطقه Thanh Xuan ، کارکنان یک مدل Vision جدید با قیمت ویژه 37 میلیون دونگ ، نسخه شخصی 38.5 میلیون دونگ ، معرفی کردند. در مقایسه با قیمت اعلام شده ، این فروشگاه 4 میلیون دونگ بیشتر فروش دارد.

هوندا SH ، Vision مدت ها قبل از Tet فروخته شد - تصویر 1.

مدل های هوندا SH بالاترین تفاوت نزدیک به 20 میلیون دانگ را دارند. عکس: Thanh Thuong.

این مقام مسئول گفت: “ممکن است با افزایش تقاضا برای خودرو ، قیمت خودرو در نزدیکی Tet افزایش یابد.”

نه تنها هوندا ، یاماها Exciter 155 نیز بلافاصله پس از باز شدن بیش از 7 میلیون قیمت داشت. یک فروشگاه موتور سیکلت در منطقه 12 (شهر هوشی مین) گفت که قیمت یاماها Exciter 155 بسته به نسخه از 53-57.5 میلیون VND متغیر است که 6-7.5 میلیون بالاتر از قیمت پیشنهادی است. اگرچه فروش ثبت نشده بود ، Exciter 155 بسیار مورد توجه قرار گرفت و همین امر باعث می شود تا این مدل قیمت را به سرعت در نمایندگی افزایش دهد.

خانم گیانگ ، مدیرعامل نمایندگی موتورسیکلت هوندا ، در پاسخ به سوالی درباره دلیل تفاوت قیمت فروش موتورسیکلت در فروشنده در مقایسه با قیمت این شرکت ، گفت: فروشندگان با بهره گیری از مدل های بسیار داغ ، قیمت ها را افزایش می دهند. این سالها یک روال بوده است.

به گفته وی ، اسکوترهایی مانند SH یا Vision فروش بسیار خوبی دارند. به ویژه ، مصرف کنندگان هوندا ویژن 2021 می خواهند بیشترین خرید را در فروشگاه آن داشته باشند. وی گفت: “روزی من 3 ماشین ویژن 2021 فروختم. اتومبیل های دیجیتال هنوز برای فروش هستند ، اما درصد آنها بسیار کم است.”

در دفتر هوندا در خیابان رنگ (Hoan Kiem ، هانوی) ، تعداد بازدیدکنندگانی که به داخل و خارج می آیند بیشتر به 3 مدل SH ، SH Mode و Vision علاقه مند هستند. خانم Hoai (Thanh Xuan ، هانوی) قصد دارد برای رفتن به محل کار خود ، یک موتورسیکلت هوندا ویژن را برای فرزند خود بخرد. با این حال ، هنگامی که به قیمت در برخی فروشندگان اشاره دارد ، باز هم نمی تواند خرید کند زیرا قیمت در هر مکان متفاوت است. وی گفت: “من به چند مکان دیگر مراجعه خواهم کرد و سپس نمایندگی را با کمترین قیمت فروش انتخاب خواهم کرد.”

هوندا SH ، Vision مدت ها قبل از Tet فروخته شده بود - تصویر 2.

تقاضای فزاینده برای خرید Tet ، که باعث نوسان سریع بازار موتور سیکلت می شود. عکس: Thanh Thuong.

بسیاری از اتومبیل ها زیر قیمت پیشنهادی به فروش می رسند

به غیر از مدل های داغ با برچسب قیمت ، برخی از اتومبیل ها عمیقاً جای خود را می دهند. هوندا وینر ایکس با قیمتی کمتر از قیمت پیشنهادی 6 میلیون دانگ فروخته می شود یا هوندا سرب و PCX نیز از 500000 VND به 1 میلیون VND کاهش می یابد. علاوه بر این ، هوندا همچنین یک برنامه تخفیف 2 میلیون VND برای هوندا Air Blade 125 و Air Blade 150 دارد.

هوندا SH ، Vision مدت ها قبل از Tet فروخته شده بود - تصویر 3.

Exciter 150 در بسیاری از نقاط زیر قیمت توصیه شده به فروش می رسد. عکس: آنه.

نه تنها برای هوندا ، برای 3 مدل یاماها گراند ، Janus و Latte ، مشتریان 2 میلیون دانگ تخفیف دریافت می کنند. مشتریانی که Exciter 150 و نسخه استاندارد FreeGo را خریداری کنند ، 5 میلیون دانگ تخفیف مستقیم دریافت می کنند. مدل با 7 میلیون تخفیف VND FreeGo S است.

به لطف برنامه تبلیغاتی یاماها ، Exciter 150 قیمت کمتری نسبت به قیمت پیشنهادی 2 میلیون تا 4.5 میلیون دانگ دارد. این یک دوره نادر است که این اتومبیل دستی کمتر از قیمت پیشنهادی در ویتنام فروخته می شود.

طبق تجربه بسیاری از افراد ، مصرف کنندگان نباید در پایان سال مخصوصاً در روزهای قبل از Tet موتورسیکلت بخرند. بهترین زمان خرید خرداد و تیر است. این زمانی است که بازار سرد می شود و قیمت خودرو به پایین ترین سطح سال می رسد.

مطابق با Thanh Thuong

اخبار زینگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *