[ad_1]

تو ها پس از تردیدهای فراوان وقتی نقش باخ کوک را بازی می کند ، فردی شیاد که تمام زندگی خود را به خاطر جاه طلبی قدرت ، پول و شهرت در فیلم تحمل می کند ، هنوز احساس بی احتیاطی می کند. آفتابگردان در برابر نور خورشید. این هنرمند که به خاطر نقش های کاریزماتیک و عضلانی اش شناخته می شود ، این مسئله را یک چالش دشوار می داند ، زیرا شخصیت باخ کوک کاملاً برعکس آنچه او نشان داده و شخص واقعی است. علاوه بر این ، این شخصیت همچنین خطوط زیادی دارد. در ده ها قسمت تقابل خانم باخ کوک با همه شخصیت های دیگر به جز دو دخترش است.

هنرمند مردم Thu Ha به نقش حیله گر فشار می آورد - عکس 2.

تصویر هنرمند مردم Thu Ha به عنوان باخ کوک از “آفتابگردان در برابر خورشید”.

در روزهای ابتدایی فیلمبرداری پس از سالها غیبت ، توهو “مطابقت داشت” زیرا او قادر به سازگاری با فناوری صدای زنده نبود. فقط بازی چند قطعه در هر روز او را خسته می کند و او ناراضی به خانه می آید زیرا احساس می کند در واقع کار خود را تمام نکرده است. چند روز طول کشید تا بتواند با حلقه خدمه و همچنین فناوری مدرن فیلم سازی همگام شود. در طی شش ماه فیلمبرداری ، او تقریباً هر شب بیدار می ماند تا صدای خود را آموزش دهد ، صبح زود از خواب بیدار شود و سپس به کار خود بازگردد.

این هنرمند با نشان دادن یک شخصیت جاه طلب اما ناراضی برای زندگی ، گاهی از نظر ذهنی دچار استرس می شود. در طول فیلمبرداری او گاهی اوقات یخ زده بود ، او بارها و بارها اقدامات مضاعف زیادی انجام نداد. در چنین مواقعی ، کارگردان Vu Truong Khoa اغلب از Thu Ha می خواهد که قبل از بازگشت به بیرون نفس بکشد.

علاوه بر روانشناسی استرس زا از شخصیت ، خطوط پیچیده و فشار برای خوب انجام دادن ، فرم باخ کوک نیز همان چیزی است که باعث می شود تو هها سازگار شود. در زندگی روزمره او اغلب به دلیل جوانی ستایش می شود و حتی به او لقب “زیبایی بی سن” می دهند. با این حال ، وقتی او در این فیلم است ، مجبور است با کشیدن موهای سر به زیر و انتخاب چهره ای جدی که شبیه مدیرکل زن است ، خودش را پیرتر کند. این اولین بار است که او در تلویزیون نقش یک مادر را بازی می کند ، بنابراین ملاقات برای او حتی دشوارتر است. ها ها یک بار گفته است که وقتی برای ناهار به خانه می آید ، از مو و لباس قهرمان محافظت می کند و باعث می شود پسرش به پشت بیفتد. در آن زمان ، او می دانست که نه تنها پسرش بلکه مخاطبان نیز از این تصویر از خود شوکه خواهند شد.

هنرمند مردم Thu Ha به نقش یک ترفند فشار می آورد - عکس 3.

هنرمند مردم Thu Ha در کنفرانس مطبوعاتی برای راه اندازی این فیلم در اوایل دسامبر سال 2020. تصویر: موفق باشید

ثو ها به اشتراک گذاشت که او برای ادامه کار خود همیشه مورد حمایت شوهر و فرزندانش بوده است. وی تأیید می کند که خانواده اش هرگز دست از کار هنری برنداشته اند و فیلم های کمتری برای اختصاص دادن وقت به پرورش خانواده در طول سالها فقط انتخاب خود او است. هنگامی که احساس کرد پسر 14 ساله اش از قدرت کافی برخوردار است ، اگر او به بازی برود و نقشی را که واقعاً دوست دارد پیدا کند ، زندگی خیلی ناراحت نمی شود ، قبول کرد که برگردد.

بعد از آفتابگردان در برابر نور خورشید در طول پخش ، نقش هنرمند مردم Thu Ha نظرات بسیار مثبتی دریافت کرد. بسیاری اظهار داشتند که او هنگامی موفق شد که یک زن تاجر جاه طلب شد و همسرش را قبول کرد که رابطه برقرار کند ، اما با این وجود تصویری زیبا در انظار عمومی ساخت ، فقط برای حفظ موقعیت خود. هنگامی که شوهرش درگذشت ، با تلاش برای تصدی سمت مدیر عامل و ارث برای فرزندان وارد نبرد جدیدی با جناح های شرکت و دو فرزند افتاده شوهرش شد. او در تمام زندگی خود برای پول و شهرت می جنگید و فریب می داد ، اما در پایان زندگی متوجه شد که او مردی ناراضی است.

مطابق با ستاره[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *