[ad_1]

به تازگی ، به مناسبت تولد فام آن کوآ ، همسر سهم قابل توجهی در صفحه شخصی خود داشته است: “با ارسال این فیلم تولدت مبارک ، فام آن آن کوآ. در اولین نمایش CD آن ، من تصادفاً آهنگ Do Not Look Back را گوش کردم و دلم برای شور و شوق مخاطبان نسبت به آن شنید. با یادآوری تصویر ، روزی او آواز را تمام کرد ، تماشاگران او را محاصره کردند ، بادیگارد مجبور شد راه را برای رسیدن به تاکسی باز کند ، تماشاگران تاکسی را تا حدی بالا بردند که راننده تاکسی تقریباً از این اشتیاق خشمگین شد.

سپس طوفان آمد ، او بازنشسته شد ، او به طور معمول زندگی می کرد ، او به منطقه کار نقل مکان کرد ، به طوری سخت که آنها می دانستند چه کسب و کار نشان می دهد ، او در عشق فقیر نشین ها زندگی می کرد ، هیچ کس. می دانم تو کی هستی ، شب هایی هست که پیانو را در دست می گیری و آواز می خوانی ، همانطور که مردم محله می گویند ، تو مثل خواننده می خوانی ، چرا خواننده نیستی ، من شوخی کردم که خواننده ها ، خواننده ها باید به اندازه من باشند. من چند ده آهنگ جدید می دهم تا خواننده شوم.

او با رانندگان تاکسی موتور سیکلت ، نگهبانان امنیتی ، سبزیجات دوست شده و در خانه خانه نان می فروشد. هیچ کس نمی داند که او یک هنرمند بوده است. تا روزی که نزدیک به دو ماه در این زاغه نشین ناپدید شد ، همه آرزو داشتند خوا را ببینند! سپس روزی همه وارد خانه شدند و از کوآ پرسیدند که آیا او برای گروهی خارج از هانوی آواز می خواند ، خدایا خواندن روزنامه بسیار سرگرم کننده بود ، او کجا بود؟

یک دوره جدید ، من می دانم که شما چیزی را تغییر نداده اید ، انتظار نداشته باشید ، به چیزی امیدوار باشید ، به شرطی که هر روز خوشحال باشید ، بسیار روشن لبخند بزنید ، با دوچرخه به کوچه بروید ، با همه دیدار کنید تا سلام کنید گیتار برای هرکسی که می بینید می خواهد برای او ترانه ای بخواند ، این همیشه شما هستید ، از خندیدن خوشحال ، غمگین ، گریان ، عصبانی و سپس جیغ و هنوز هم دیوانه اما خوای شیرین در چشم همه دوستت دارم!”.

همسر فام آن کوآ فاش کرده است که شوهرش پس از طوفان به یک زاغه نشین نقل مکان کرده است تا زندگی کند - عکس 2.

همسر فام آن کوآ فاش کرد که او و همسرش به محلی که مردم زندگی می کنند نقل مکان کرده اند. جایی که مردم نمی دانند ، Pham Anh Khoa یک راکر معروف است

همسر فام آن کوآ فاش کرده است که شوهرش پس از طوفان به یک زاغه نشین نقل مکان کرده است تا زندگی کند - عکس 3.

تحت نظر Tang Thanh Ha، Diem My، Le Hieu … تولد Pham Anh Khoa را تبریک می گویم

قبل از Pham Anh Khoa یک راکر معروف بود ، بسیاری از مردم او را دوست داشتند. با این حال ، در سال 2018 ، وی توسط رقصنده فام لیچ و برخی دختران دیگر متهم شد. این رسوایی منجر به افت شغلی فام آن کوآ شد.

پس از رسوایی ، فام آن کوآ زندگی آرام با همسر و فرزندان خود را انتخاب کرد. تا مارس 2019 ، یک سال پس از درگیر شدن در سر و صدا ، فام آن خوآ MV “Summer Noon” را منتشر کرد که موسیقی متن فیلم “Hai phoenix” نیز هست.

همسر فام آن خوآ نشان داده است که شوهرش پس از طوفان به یک زاغه نشین نقل مکان کرده است تا زندگی کند - عکس 4.

Pham Anh Khoa در حال حاضر دوباره آواز می خواند

همسر فام آن خوآ نشان داده است که شوهرش پس از طوفان به یک زاغه نشین نقل مکان کرده است تا زندگی کند - عکس 5.
همسر فام آن خوآ نشان داده است که شوهرش پس از طوفان به یک زاغه نشین نقل مکان کرده است تا زندگی کند - عکس 6.
همسر فام آن کوآ فاش کرده است که شوهرش پس از طوفان به یک زاغه نشین نقل مکان کرده است تا زندگی کند - عکس 7.
همسر فام آن خوآ نشان داده است که شوهرش پس از طوفان به یک زاغه نشین نقل مکان کرده است تا زندگی کند - عکس 8.

زندگی آرام فام آن کوآ پس از رسوایی

مطابق با عدالت و جامعه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *