[ad_1]

برای زنان ، هیچ دردی قابل مقایسه با دردی نیست که توسط شوهر منتقل می شود ، زیرا آنها فقط برای زندگی با کسی که دوستشان دارد می توانند همه چیز را بپذیرند.

در همان حالت غم انگیز ، وقتی همسر فهمید همسرش “چرخیده” ، همسر اخیراً برای شکایت از داستان ازدواج خودش به شبکه های اجتماعی رفته است ، به شرح زیر: “من در سال 2017 ازدواج کردم ، عشق یک زن و شوهر او با من بسیار خوب است ما همچنین نباید نگران اقتصاد خود باشیم ، زیرا پس از ازدواج والدینم آپارتمانی به فاصله بیش از صد متر از من که در مرکز شهر جادار است ، به من دادند. مسالمت آمیز

همسر عقیم هنوز شوهرش را دوست دارد ، در حالی که پس از شنیدن این چهار کلمه ، او مجبور به بازنشستگی شد ، یک درمان برق آسا رخ داد که باعث شد او به موقع دست خود را برگرداند - عکس 1.
سهم همسر

به نظر می رسد که در زندگی مردم اغلب یک طرف و دیگری را از دست می دهند. اقتصاد ما خوب پیش می رود و تعداد فرزندان بسیار دشوار است. بعد از تقریبا 2 سال ازدواج من هنوز باردار نیستم ، زن و شوهرم تحت معاینه قرار گرفته اند ، نتیجه شوهرم طبیعی است ، لوله های من مسدود شده است. بعد از دو بار بستری شدن در بیمارستان ، درد تا جایی که از خود بیهوش شده بود ، او یک بار نیز باردار بود. متأسفانه ، فقط در 8 هفته بارداری ، سقط کردم. از آن زمان به بعد خودم قادر به بارداری نبودم.

بعد از اینکه ivf کردم ، 2 بار آن را رزرو کردم ، اما فقط 3 ماه طول کشید و دوباره شکست خورد. تا آن زمان ، من هنوز هم مجبورم طبق رژیم درمانی دکتر از داروهای هورمونی استفاده کنم تا وقتی سلامتی ام بهتر شد ، بتوانم ادامه دهم.

نبرد “یافتن فرزند” با من دشوار است ، فشار روحی و دردهای جسمی وحشتناک است ، اما وقتی به یک پدر و مادر فکر می کنم ، تشویق می شوم که دوباره تلاش کنم. شوهرم از طریق خواهر و برادر کوچکترم که پدر و مادر بیولوژیکی آنها تحت حمایت روحیه قرار می گیرند ، از نظر روحی نیز از من حمایت می کند.

صحبت از شوهرم است ، من می دانم که او مرا بسیار می خواهد ، اما من هرگز ندیدم که او شکایت کند و همسرش را شکنجه کند ، حتی اگر مشکل از من باشد. پدر همسرشان نیز ، هر بار که عروسشان برای بازی بازمی گردد ، آنها هنوز از تمام کلمات اینکه کودکان سرنوشت هستند لذت می برند. خدا برای چه زمانی یا در آن زمان.

با داشتن چنین خانواده راحتی برای شوهرم ، همیشه احساس می کنم که در مقایسه با خیلی های دیگر هنوز خوش شانس و بی حوصله هستم. به ویژه ، پدر و مادر من می دانند که داماد مهربان همچنین شرایطی را برای او فراهم می کند تا پول کسب کند. پدرش علاوه بر این شرکت در برخی از پروژه های خارجی ، سرمایه ای که حمل می کند ، علاقه ای که مستقیماً برای خوشحال کردن ما اعلام می کند ، سرمایه گذاری می کند.

چند روز پیش مشغول کار بودم که مادرشوهرم با من تماس گرفت که بیا بازی کنم. سعی می کنم کار را زود انجام دهم ، به خانه می روم تا چیز خوشمزه ای برای او بپزم ، زیرا شوهر من اغلب دیر از کار به خانه می آید. ناگهان ، وقتی به در رسیدم ، از شنیدن شوهرش که در داخل با مادرش صحبت می کرد مات و مبهوت شدم: “لطفا مطمئن باشید ، من کشور خودم را محاسبه می کنم. اگرچه همسر و فرزندانم نمی توانند زایمان کنند ، اما آنها هنوز میله های ماهیگیری فرزندانم هستند ، بنابراین من موقتاً تسلیم نشده ام. من به آرامی خانواده اش را حذف خواهم کرد تا مبلغ جداگانه ای داشته باشم. چه موقع پاهایم عقب می روند؟ یا قصد ندارم بیرون بروم و برایم بفرستم … “.

با شنیدن حرف های شوهرم ، صورتم چنان رنگ پریده بود که نمی توانستم توجه و مهربانی او را به خاطر پول پدر و مادرم تصور کنم ، حتی اگر بمیرم. نه تنها او ، خانواده اش همچنین من را ابزاری می دانند ، یک معدن طلا برای حفاری تا زمان دیدن کافی ، آنها آن را تکان می دهند.

در را محکم می کوبم. مادرشوهرش از ایستادن می ترسید و شوهرش ایستاد تا سعی کند به چیزهای دیگر روی بیاورد ، اما او گفت: “مادر و پسرت فوراً خانه من را ترک می کنند. خواب نبین که می توانی خرج کنی پول بیشتر برای دارایی من “.

همسر نابارور هنوز شوهرش را دوست دارد ، در حالی که پس از شنیدن این چهار کلمه ، او فقط می تواند عقب نشینی کند ، یک مرحله از برخورد صاعقه وجود دارد که باعث می شود او نتواند دست خود را به موقع برگرداند - عکس 2.
تصویر

درک کنید که داستان را شنیده اید و مادر و او با عصبانیت توضیح داده می شوند. البته من آن را در گوش خود نمی گذارم. آن شب من دادخواست طلاق نوشتم و به پدر و مادرم گفتم. “

اعترافات همسر باعث ترحم بسیاری از افراد ، به ویژه انجمن زنان شد. همه دردی را که تجربه کرده درک می کنند ، او خودش مجبور بود برای به دنیا آوردن شوهرش خیلی سخت کار کند ، اما شوهرش پشت به محاسبه کرد. هیچ همسری قابل قبول نیست ، بنابراین اکثر مردم از تصمیم او حمایت می کنند. آنها همچنین توافق دارند که شوهر موذی باید تاوان بدشانسی خود را بپردازد.

هایو هونگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.