[ad_1]

9 ماه پیش ، دونگ هوآ هوآ ، مالک Weibo ، تروونگ دای دیچ ، ستاره شبکه های اجتماعی را به سرقت همسرش متهم کرد. این اطلاعات بلافاصله به “جستجوی داغ” در شبکه های اجتماعی چین تبدیل شد. اکثر مردم در مورد داستان زنا در Taobao غول – یک رئیس جوان ثروتمند کنجکاو هستند.

همانطور که همسرش سر و صدا کرد ، Taobao غول پیکر و عاشق شایعه تکان نخوردند. این مرد صحبتی نکرد اما همچنان توسط این شرکت تنزل درجه یافت و از حقوق و پاداش خود کاسته است. بزرگترین بازنده این حادثه غول Taobao و خانواده اش بود. و “سومین مرد” Truong Dich در حال مشهور شدن و کسب درآمد بیشتر است.

معامله بزرگ زنا در Taobao: همسر بزرگ لغو شد ، معشوقه نیز اقداماتی انجام داد که جامعه را خشمگین کرد - عکس 2.

شواهدی مبنی بر اینکه جیانگ ژان غول Taobao با دوست دخترش Truong Dich در یک خانه بود.

نه تنها این ، این دختر جوان دائما همسر غول Taobao را تحریک می کند. به تازگی ، طبق منابع کارمندان شرکت غول Taobao ، ژانگ دیچ موقعیت “خانه اصلی” را به عهده گرفت. علاوه بر این ، “مرد سوم” به عمد تصویری از Taobao غول پیکر را در کنار خود نشان داد. تروونگ دای دیچ در مقاله ای در حساب خود در شبکه های اجتماعی در 19 دسامبر ، عکس هایی از غذاهای ناهار خود را منتشر کرد.

در این تصاویر ، کاربران اینترنت همچنین تصویر Tuong Phan را که روی صفحه فولاد ضد زنگ منعکس شده است ، تشخیص می دهند. این به عنوان اثبات این است که غول Taobao و Zhang Dichuan هنوز در حال دیدار هستند.

معامله بزرگ زنا در Taobao: همسر بزرگ لغو شد ، معشوقه نیز اقدامی انجام داد که مردم را عصبانی کرد - عکس 3.

رابطه آنها با این سه نفر مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

او عمداً از داستان عاشقانه خود لاف زد ، اما در اوایل ژانویه 2021 ، تروونگ دای دیچ اقدامی انجام داد که خشم کاربران اینترنت را برانگیخت. بر این اساس ، او از طریق صفحه شخصی خود اعلام می کند که همه شایعاتی که در اینترنت پخش می شود جعلی است. وی هم اکنون برای دفاع از حقوق خود با یک وکیل همکاری می کند.

تروونگ دای دیچ به وضوح نوشت: “من در واقع تمام شایعاتی را که در آنجا ساخته شده بود دیدم. پس از دیدن خودم ، احساس خنده زیادی کردم. بسیاری از مردم از من س whyال کردند که چرا وکیلی پیدا نکردم. من به آرامی لبخند زدم … با یک وکیل کار کردم.

کوئن کن (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *