[ad_1]

روز دیگر ، بیش از نیم سال پیش ، زمانی که شهر هوشی مین پس از یک دوره “تعطیلات طولانی در تت” ​​به دلیل تأثیرات همه گیر کوید ، دوباره فعال بود. با ورود به این شرکت ، ترونگ 39 ساله ، مدیر یک شرکت قطعات کامپیوتر ، فهمید که اسناد خود را در خانه فراموش کرده است و با عجله برگشت.

من در فکر این بودم که با راننده شخصی خودم تماس بگیرم ، اما فکر کردم شاید او در حال رانندگی با یک ماشین تکنولوژیکی است (او موافقت کرد که راننده اجازه دهد از ماشین استفاده کند تا در اوقات فراغت خود درآمد بیشتری کسب کند) یا قهوه ، جایی از جمله کارکنان تازه وارد . بنابراین او از او خواست موتورش را پس بگیرد.

همسر با راننده خوابید زیرا بیش از 10 سال ازدواج ، او نمی دانست چه چیزی را به بالا برساند - عکس 1.

توی تصعید با راننده شوهرش را پیدا کرد (کارهای هنری)

ترونگ که به خانه می رسد ، با کمال تعجب می فهمد که ماشین او درست روبروی خانه است. او که احساس کرد چیزی عجیب ، غیرمعمول است ، به کارمند گفت ابتدا به شرکت برگردد ، سپس در را باز کرد و وارد شد ، بدون اینکه صدایی بکشد ، به سمت اتاق خواب حرکت کرد.

در را هل داد. با چشمان خودم ، راننده تختخواب را با همسر کارگردان “صاحب” می کند …

قبل از اینکه بتواند آرام صحبت کند ، راننده را زد و تووی ، همسرش را دیوانه کرد. تا اینکه راننده رفت ، توئی به زانو افتاد و گریه کرد.

در هق هق گریه گفت که هیچ احساسی به راننده Tuan ندارد. روز دیگر توآن او را به دستور کارگردان برد ، او در بدن او خسته شده بود تا او را به اتاق همراهی کند … به دلایلی او را دوباره در آغوش گرفت ، هر دو با هم جارو کردند.

تووی در تصورات خود چیزی بی سابقه گفت: “اکنون بیش از یک دهه ازدواج می دانم که رسیدن به اوج به چه معناست. من فقط با او رابطه جنسی برقرار می کنم ، بدون عشق.”

بسیار تحقیر شده برای مدت طولانی در رابطه زن و شوهر ، توئی هرگز این حرف را نزده است. در مورد او ، او توجه کمی به احساسات همسرش داشت ، فقط به خواب رفت.

بعداً در همان روز ، ترونگ به راننده اجازه داد شغل خود را ترک کند ، و او برای جلوگیری از روبرو شدن با همسرش نزدیک به نیم ماه از خانه خارج شد. در پایان ، او تصمیم گرفت که برگردد ، همانطور که تووی گفت ، “اگر می توانیم ، اجازه دهید به خودمان فرصتی بدهیم.”

Trong دوباره خیلی سخت شروع کرد. نه تنها این واقعیت را می توان نادیده گرفت که همسر “به راننده” دست می دهد “، بلکه همچنین مشکل کنار آمدن با شکست خود ، بازگرداندن شجاعت مرد ، گرم کردن تاریخچه بالش ها است.

چند سال برای ازدواج ، اما شما نمی دانید که مانند Tui به چه چیزی باید به اوج بروید غیر معمول نیست. همسرانی هستند که وقتی از کودکان خود در مورد “اوج” شنیدن ، از کودکی نفس می کشند.

شخصی که نزدیک به 20 سال ازدواج کرده است هرگز چنین احساسی را نداشته است. برخی از افراد اشتیاق شوهر او را نمی بینند و یا یک مجموعه حقارت می پوشند زیرا بدن او به اندازه کافی جذاب نیست.

رابطه زن و شوهر مانند کاری است که آنها باید انجام دهند. همسری به تازگی کار خود را تمام کرده است تا به خواب رود یا روی “مهم نیست” کلیک کرد.

بسیاری از افراد ، به ویژه زنان ، با نادانی از رابطه جنسی “با دست خالی” وارد زندگی زناشویی می شوند. ناگفته نماند که با مفهوم آسیایی بارگیری در بکارت ، عزت به شدت بر روانشناسی بسیاری از زنان سنگینی می کند.

همسر با راننده به رختخواب رفت زیرا بیش از 10 سال نمی دانست چگونه است - عکس 2.

بسیاری از خواهران به دلیل سابقه بستر به دلیل سکوت و استقامت “درگذشتند” (آثار هنری)

بسیاری از افراد تمام تلاش خود را برای حفظ خود انجام می دهند ، حتی در کنار همسران خود ، جرات ابراز نیازها و احساسات خود را ندارند. مانند یک شوهر در یک انجمن ، بسیاری از خانم ها از اینکه ناله نمی کنند خوشحال هستند و خوشحال نیستند و فقط در سکوت تحمل می کنند …

یا اتاق های مشاوره روانشناسی ، که موارد بی شماری را در خود جای می دهند ، تعالی در روابط زوجین پیدا نمی کنند ، اما جرات نمی کنند آنچه را دوست دارند ، چگونه می خواهند یا آنچه را دوست ندارند ، بیان کنند.

هنگام ملاقات با همسری که در “شخم” نیز پرخاشگری می کند ، به احساسات همسرش توجه نمی کند ، آنها می توانند در این ماجرا “بمیرند” و این امر بر سعادت خانواده تأثیر می گذارد.

سکوت زن می تواند شوهر را نابود کند ، ازدواج را از بین ببرد. سکوت یا تظاهر به خواهران باعث می شود که مردان به بهبود ، نوسازی توجه نکنند ، تا بیشتر مراقب باشند ، آنها لزوما ضعیف نیستند و فاقد شجاعت هستند.

جنسیت مهم است ، اهمیت رابطه جنسی در زندگی یک زن و شوهر ، بسیاری از روانشناسان معتقدند که والدین باید قبل از ازدواج فرزندان ، حتی از سنین پایین ، درباره فرزندان خود بحث و تبادل نظر کنند.

تجهیزات نه برای راحتی کودکان در هنگام رابطه ، بلکه همچنین برای دانش ، فرهنگ ، مهارت ها ، نقش جنسیت ، ابراز احساسات … در زندگی زناشویی. .

طبق گفته نگوین هوای فونگ / دن تری[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *