[ad_1]

سلام ، نویسنده مقاله “همه به من گفتند” منحرف “، وقتی دید شوهرش ماهانه دو بار استحمام می کند ، دندان هایش زحمت ضربه زدن ندارند ، اما هنوز هم دوست دارد.” پست خود را بخوانید که من شما را تحسین می کنم. من شما را بسیار “با استعداد” می بینم که می توانید با هم زندگی کرده و به مردی که ماهانه دو بار آب می گیرد محبت کامل کنید ، دندان هایش زحمت نمی کشند که چنین برخورد کند. من هم شوهرم را خیلی دوست دارم اما نمی توانم مثل شما او را تحمل کنم.

شوهر من در خاک زندگی نمی کند تا به شوهر شما از دست بدهد. در مورد استحمام ، به نظر می رسد که او هر 2-3 روز دوش می گیرد ، سخت تر از شوهر شما است. فقط وقتی هوا مثل امروز سرد است ، او تنبل خواهد شد ، هر 4-5 روز دوش بگیرید. لباس ها عوض و نامرتب ، گاه تمیز ، نامرتب ، غیر قابل تشخیص بودند.

اما من قبلاً یک سبد بسیار بزرگ خریداری کردم ، روی عبارت “چیزهای کثیف” را که در دستشویی بود ، جا گذاشتم. اما به نوعی لباس های کثیف همسرش هنوز در کمد ، روی میز ، حتی در کمد دختر کوچک ظاهر می شود. به همین دلیل ، من و شوهرم بی شمار بار با هم دعوا کردیم. شما بچه های کوچکی ندارید ، بنابراین طبیعی است که احساس کنید همسرتان کثیف است. داشتن فرزندان خردسال بسیار مهم است.

هر وقت شوهرم مرا می بوسد ، من یک شیدایی وحشتناک دارم - عکس 2.

من از شما چیزی نمی دانم اما من ، هر وقت شوهرم را می بوسم ، بوی غذا را حس می کنم. (تصویر)

سپس مقدار مسواک زدن شوهرم نیز بسیار تنبل است. من هر شب بستنی آماده برای پدر و پسر ، دو لیوان و دو حوله دارم. اما فقط پسر ارشد مسواک زد و پدرش همچنان درگیر بازی بود که این جمله جاودانه را گفت: “او را آنجا بگذارید ، این کار را به آرامی انجام دهید.” او آنقدر تنبل بود که مسواک می زد تا جایی که پلاک سیاه داشت. پسر هر وقت کودک را می بوسید پدرش را کنار می زد و می گفت: “بابا باید قبل از خواب دندان هایش را مسواک بزنی.” پسر این را گفت ، اما هنوز زیر پتو خوابیده صورت چاق داشت.

من از شما چیزی نمی دانم اما من ، هر وقت شوهرم را می بوسم ، بوی غذا را حس می کنم. حتی چند روز بعد از غذا مریض شدم. هر وقت سیر یا فلفل تند خوردید و بوسه خواستید ، خوشحال می شوم. اگرچه من همه کارها را انجام داده ام ، اما از شما می خواهم که بالش خودم را بغل کنید تا بخوابید ، شوهرم هنوز “نافرمانی” است. من شوهرم را خیلی دوست دارم. اگر دوست نداشته باشید ، دو “توده طلایی” شگفت انگیز و شگفت انگیز وجود خواهد داشت. اما دوست داشتن شوهر یک چیز است و دوست داشتن شوهر یک چیز دیگر. چه کسی راهی برای درمان شوهرش در خاک دارد ، لطفا من را راهنمایی کنید.

(hnhnhu … @ gmail.com)

به گفته روشنفکران جوان[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *