[ad_1]

های فونگ بازدید از فعالیت های بازدید ، پیک نیک از طریق مناطق اپیدمی دانش آموزان ، فعالیت های زمین گلف را متوقف کرد - عکس 1.

بعد از ظهر 31 ژانویه ، کمیته مردمی شهر هایپونگ اسنادی را برای استقرار سریع و فوری پیشگیری و کنترل اپیدمی ها در منطقه به مناطق مختلف شهر ارسال کرد. به ویژه ، این شهر از همه می خواهد که بیش از 20 نفر را در مکان های عمومی ، خارج از مدارس ، دفاتر و بیمارستان ها جمع نکنند. تعلیق زمین های گلف در این شهر نیز از ساعت 12:00 در تاریخ 31/1/2021 اعمال می شود.

های فونگ بازدید از فعالیت های بازدید ، پیک نیک از طریق مناطق اپیدمی دانش آموزان ، فعالیت های زمین گلف را متوقف کرد - عکس 2.

تمام زمین های گلف در های فونگ مجبور هستند از 31 ژانویه 2021 کار خود را متوقف کنند

الزامات مورد نیاز برای 3 بیمارستان صحرایی ، از جمله بیمارستان Kien An ، طب سنتی و کل بیمارستان Viet Tiep Friendship Hospital II ، برای آماده سازی آموزش داده شده است. علاوه بر این ، بیمارستان دوستی Viet Tiep ، بیمارستان عمومی بین المللی آزمایش SARS-CoV-2 را ترتیب دادند.

های فونگ بازدید از فعالیت های بازدید ، پیک نیک از طریق مناطق اپیدمی دانش آموزان ، فعالیت های زمین گلف را متوقف کرد - عکس 3.

این شهر نیاز به دانشگاه دریایی ، دانشگاه های فونگ فانگ دارد که تعطیلات اولیه Tet را به عنوان نقاط جداسازی پزشکی در اختیار دانشجویان قرار دهد

دانشگاه های فونگ و دانشگاه دریایی ویتنام دانشجویان را برای گذراندن تعطیلات زود هنگام به تت سازماندهی می كنند تا مركز آموزش دفاع ملی و امنیتی در دانشگاه های فون را به كمیته مردم منطقه كین آن تحویل دهند. انتقال خوابگاه دانشگاه دریایی ویتنام به کمیته مردمی شهرستان نگو ​​کوئن برای دریافت و مدیریت آن به عنوان منطقه منزوی متمرکز شهر در 31 ژانویه 2021.

به دروازه متصل كننده تایلندی بینه فوراً دستور داده شد كه ایستگاه بازرسی COVID-19 را روی پل رودخانه Hoa (هم مرز با Diem Dien ، استان Binh تایلند) احداث كند.

علاوه بر این ، شهر به بخش آموزش و آموزش های فونگ دستور داد تا فوراً از مدارسی كه دانش آموزان در آن حضور داشتند بازرسی كند تا پیكنیك هایی را كه قبلاً از منطقه اپیدمی عبور كرده بودند ، برگزار كند. مطابق مقررات برای آزمایش و انزوای پزشکی با بخش بهداشت تماس بگیرید.

های فونگ بازدید از فعالیت های بازدید ، پیک نیک از طریق مناطق اپیدمی دانش آموزان ، فعالیت های زمین گلف را متوقف کرد - عکس 4.

مین لی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *