[ad_1]

هانوی 4 خوشه مورد جدید ایجاد می کند - عکس 1.

بعد از ظهر 24 مه ، در جلسه کمیته راهبری پیشگیری و کنترل COVID-19 در هانوی ، آقای Hoang Duc Hanh ، معاون وزارت بهداشت ، گفت که از 29 آوریل ، هانوی 122 مورد را ثبت کرده است در 19 منطقه .. منطقه. هانوی 4 خوشه جدید ایجاد می کند ، از جمله:

اولین مورد ، مجموعه ای از موارد جدید منبع ناشناخته عفونت در شرکت سهامی T&T Group و پارک 11 تایمز شهر است: در بعضی نقاط 15 F0 وجود دارد.

– 4F0 در ساختمان Park 11 Times City. آزمایشات غربالگری در بیمارستان Vinmec در 23 مه 1 بیمار را نشان داد. 3 F0 دیگر (پدر ، مادر ، برادر) با بررسی موضوعات مرتبط پیدا شدند. تاکنون ، 66 مورد F1 از این موارد شناسایی و به انزوای متمرکز منتقل شده است (که 12 مورد F1 به F0 تغییر یافته است).

هانوی 4 خوشه مورد جدید ایجاد می کند - عکس 2.

آقای Hoang Duc Hanh – معاون وزارت بهداشت در جلسه عصر امروز کمیته راهبری پیشگیری و کنترل اپیدمی.

– 10 F0 در شرکت سهامی T&T Group ، № 2A Pham Su Manh ، Phan Chu Trinh ، Hoan Kiem ، که در آن 8 مورد در یک اتاق هستند ، 2 مورد در یک طبقه با بیمار (BN5243) در پارک 11 بار ساکن است شهر

– 1 F0 در اداره مالیات عمومی (خیابان 123 Lo Duc ، Hai Ba Trung). این مورد زمانی است که F1 شوهر BN5243 در پارک 11 تایمز سیتی به F0 تغییر می کند.

این مجموعه موارد بسیار پیچیده ای است که در بسیاری از آنها مکان هایی مانند شرکت سهامی T&T Group و کلان شهر تایمز سیتی وجود دارد که افراد زیادی در آن کار و زندگی می کنند. مدیریت ساختمان های مسکونی بلندمرتبه و مجتمع های اداری سختگیرانه نبوده و مواردی از عوامل اپیدمیولوژیک به موقع تشخیص داده نشده است. در آینده ، به دلیل مدت طولانی که پرونده ها در خارج از جامعه بوده ، به بسیاری از مکان ها منتقل شده و با افراد زیادی در تماس هستند ، احتمالاً پرونده های جدید در خارج از جامعه ثبت می شوند.

مورد دوم خوشه ای از پرونده های وارداتی هند در 9 Park City Park ، Hoang Mai است: 2 F0 به یک خانواده تعلق دارند.

در 22 مه ، مادر و دختر به بیمارستان Vinmec رفتند تا از نظر خاتمه انزوا (21 روز انزوا متمرکز در های فونگ و 7 روز انزوا در خانه) تحت معاینه قرار بگیرند.

در نتیجه ، آزمایش آزمایش کودک در 22 مه (بیمارستان Vinmec آزمایش را انجام داد) و مادر در 23 مه (آزمایش در CDC هانوی) مثبت بود. تاکنون 6 F1 شناسایی شده است که همه منفی هستند.

مورد سوم خوشه ای از موارد مربوط به خوشه در Hai Duong است: 1 F0 در منطقه Gia Lam وجود دارد.

بیمار در Tinh Loi Garment Co.، Ltd.، Hai Duong کار می کند (مورد مثبتی وجود دارد). در تاریخ 21 مه ، بیمار در ایستگاه پزشکی اعلام کرد و یک نمونه برای آزمایش گرفته شد ، نتیجه مثبت بود. تا به امروز ، 7 F1 جدا شده و برای آزمایش جمع آوری شده است. در نتیجه ، 6 مورد منفی وجود داشت ، 1 مورد هیچ نتیجه ای نداشت. طبقه یازدهم ساختمان S202 ، ساختمان مسکونی Vinhome Ocean Park Gia Lam ، در حال حاضر پلمپ شده است.

مورد چهارم کادر پزشکی در بیمارستان North Thang Long است: 1 F0 پزشک است.

این پزشک درگیر در درمان بیماران مبتلا به COVID-19 برای اولین بار در 20 مه آزمایش منفی شد. در 21 مه ، بیمار گلودرد و سرفه خشک داشت ، برای بار دوم در یک اتاق جداگانه جدا شد و نتیجه مثبت بود. بررسی اولیه اینکه 7 فروند F1 پرسنل پزشکی و در حال انجام وظیفه هستند. این بیمارستان نمونه هایی را جدا و آزمایش کرده است که کل ناحیه ایزوله کادر پزشکی را ضد عفونی می کند.

دو گروه از پرونده های قدیمی هنوز پرونده های جدید را باز کرده اند.

خوشه موردی مربوط به دا ننگ: 42 F0؛ 975 F1 (که 36 F1 در آن به F0 تغییر کرده است) ، BN3634 فقط 22 F0 دارد ، 374 F1 وجود دارد (که 19 F1 از آن به F0 تبدیل شده است).

در مورد بیمار 3634 ، از 18 مه ، 12 مورد جدید ثبت شده است (که F1 است ، که بصورت جداگانه متمرکز شده و به F0 تغییر می کند) ، که 1 مورد در 20 مه در بیمارستان منطقه ثبت شده است. مرد ، 24 ساله ، آدرس: کمون Lai Thuong ، Thach That) ، بیمار در اتاق بعدی با 2 F1 از بیمار 3634 دارای علائم مشکوکی است ، پس از آن این 2 F1 به F0 تغییر می کنند.

به محض گشودن پرونده ، وزارت بهداشت از واحدها خواست تا تمام روشهای پیشگیری و کنترل اپیدمی ، روشهای کنترل عفونت را برای جلوگیری از آلودگی متقابل در مراکز درمانی بررسی کنند. بیمارستان Thach That General با 485 نمونه برای کلیه کارکنان پزشکی ، بیماران و خانواده بیمار نمونه گیری ترتیب داده است ، همه نتایج منفی بودند.

خوشه موارد مربوط به بیمارستان K ، دانشگاه Tan Trieu:

در مجموع 96 F0 ، که 86 F0 در بیمارستان یافت شد (21 نفر از هانوی ، 65 نفر از سایر شهرک ها). در جامعه وجود دارد 10 F0 (Thanh Xuan 3 ، Ha Dong 2 ، Gia Lam 2 ، Hai Ba Trung 1 ، Dong Da 1 ، Thanh Tri 1).

وضعیت اپیدمی در بیمارستان K در دانشگاه Tan Trie هنوز در معرض خطر زیادی است. از 17 مه ، 10 مورد جدید ثبت شده است (3 مورد در بیمارستان ، 1 مورد در جامعه ، 6 مورد مرتبط جدا شده است).

در حال حاضر ، مناطق ایزوله متمرکز در Nam Tu Liem و Thach ، که موارد زیادی از F1 دارند که به F0 تغییر کرده اند ، مربوط به گروه مواردی در بیمارستان Da Nang و Tan Trieu K است.

بائو وام[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *