[ad_1]

این اطلاعات فقط توسط آقای ترن نگوک تو ، مدیر بخش بهداشت ایمنی و بهداشت مواد غذایی در هانوی ، امروز 12 ژانویه بیان شده است.

بر این اساس ، در سال 2021 ، علاوه بر بررسی ایمنی مواد غذایی ، کیفیت و منشا مواد غذایی برای Tet ، مقامات همچنین بر بررسی پیشگیری از COVID تمرکز دارند. -19 م foodسسه غذا.

طبق این طرح ، هانوی 100 نمونه غذای یخ زده وارداتی را برای آزمایش SARS-CoV-2 می گیرد ، بنابراین خطر ابتلا را شناسایی و ارزیابی می کند.

هانوی 100 نمونه غذای یخ زده وارد شده را برای آزمایش SARS-CoV-2 گرفت - عکس 1.

از غذاهای منجمد وارداتی نمونه بگیرید تا SARS-CoV-2 را در HCMC آزمایش کنید. عکس: TL

از طرف دیگر ، این شهر همچنین به تولید مواد غذایی و کارخانه های تجاری برای افزایش بهداشت و ضد عفونی دوره ای نیاز دارد. یک واحد پذیرایی سازماندهی کنید ، درجه حرارت بدن را اندازه گیری کنید ، مواد ضدعفونی کننده دست را در مکانی مناسب قرار دهید و مشتریان را به استفاده از ماسک های اجباری ، شستن دستها و ضد عفونی کردن به بیرون از خانه و خرید هدایت کنید. از ارائه خدمات به مشتریانی که ماسک ندارند استفاده نمی کند. با بررسی ، اگر مmentsسسات با اقدامات پیشگیری از شیوع بیماری مطابقت نداشته باشند ، آنها نیز مجازات می شوند.

پیش از این ، هیئت ایمنی غذایی شهر هوشی مین طرحی را صادر کرد که از سطح بسته های مواد غذایی منجمد وارد شده از کشورهایی که شیوع COVID-19 دارند ، برای آزمایش SARS-CoV-2 نمونه برداری شود.

شورا 8 هیئت را تشکیل داده و 100 نمونه از سطح بسته بندی محصول را در مخازن 84 شرکت وارد کننده مواد غذایی در 24 منطقه گرفته است.

این نمونه در انستیتوی بهداشت عمومی شهر هوشی مین آزمایش شده است ، که توسط وزارت بهداشت برای آزمایش SARS-CoV-2 تعیین شده است. در نتیجه ، 100 نمونه SARS-CoV-2 را تشخیص ندادند.

پیش از آن ، در اواخر نوامبر سال 2020 ، وزارت بهداشت نامه ای به وزارتخانه ها ارسال کرد: کشاورزی – توسعه روستایی ، صنعت و تجارت ، دارایی و کمیته های مردمی استانها / شهرها به طور مستقیم تحت دولت مرکزی برای درخواست اقدامات جدی کنترل از مقامات دولتی. در مورد مواد غذایی وارداتی از کشورهایی که شیوع COVID-19 دارند (به ویژه مواد غذایی منجمد).

نمونه گیری از بسته آزمایش ویروس SARS-CoV-2 برای مواد غذایی و گزارش نتایج به وزارت بهداشت.

V. پنجشنبه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *