[ad_1]

به ویژه ، کمیته مردمی شهر هانوی از ادارات ، آژانس ها و کمیته های مردمی مناطق و شهرها می خواهد که تبلیغات را بیشتر تقویت کرده و مردم را برای اجرای اقدامات پیشگیری از بیماری های همه گیر براساس پیام 5K بسیج کنند. “

به ویژه ، توصیه می شود هنگام بیرون رفتن از ماسک استفاده دقیق داشته باشید و افراد را جمع نکنید. موارد بیماری های مزمن ، افراد در معرض خطر ، افراد مسن در صورت عدم نیاز واقعی بیرون نمی روند. مطابق مقررات گزارش پزشکی تهیه کنید. هنگامی که علائم سرفه ، تب ، دشواری در تنفس یا ذات الریه وجود دارد ، باید سریعاً به بیمارستان مراجعه کنید تا دستورالعمل های سریع کار را بدست آورید.

هانوی یک تلگرام سریع برای مبارزه با اپیدمی COVID-19 قبل از سال جدید قمری صادر کرد - عکس 2.

هانوی خواستار آن است که واحدها و شهرکهای مربوطه ایمنی و پیشگیری از شیوع COVID-19 را قبل از سال جدید قمری سال 2021 تان سو تقویت کنند.

وزارت بهداشت در هانوی پاسخ سریع و به موقع به شرایط اپیدمی در منطقه را تضمین می کند. از نزدیک اپیدمی ها را در جامعه کنترل کنید ، همیشه آماده پاسخ سریع به اطلاعات مربوط به تشخیص زودهنگام ، “ردیابی” ، تحقیق ، بازرسی ، منطقه بندی به موقع برای جلوگیری از انتشار منابع بیماری در جامعه است.

علاوه بر این ، وزارت بهداشت در هانوی در حال افزایش بازرسی ها و قاطعانه فعالیت معاینات پزشکی و امکانات پزشکی در شهر را متوقف می کند ، که ایمنی برای جلوگیری و کنترل بیماری های همه گیر را تأمین نمی کند.

کنترل عفونت COVID-19 در بیمارستان ها و بیمارستان ها ؛ افراد پیشرفته برای آزمایش SARS-CoV-2 مانند سرفه ، تب ، تنگی نفس غیر قابل توضیح ، بیماران شدید و ذات الریه اضطراری در بیمارستان ها.

با هماهنگی نزدیک با واحدهای مدیریتی مناطق جدا شده برای نظارت ، نظارت و آزمایش مطابق با مقررات وزارت بهداشت ؛ با قاطعیت اجازه نمی دهد که اپیدمی به تأسیسات قرنطینه و تأسیسات قرنطینه جامعه سرایت کند.

در همان زمان ، بخشهای بهداشتی و درمانی ناحیه ای و شهری به هماهنگی نزدیک با پلیس و مقامات محلی جهت نظارت و نظارت دقیق بر مقره ها در منطقه انزوای مدنی و در خانه هدایت می شوند ، مردم دوره انزوا متمرکز را مطابق با وزارت بهداشت.

آماده سازی کامل مواد ، مواد شیمیایی و تجهیزات برای تأمین تقاضای ضد اپیدمی در صورت بروز اپیدمی در منطقه.

پلیس شهر همچنان به نیروهای گسترده در صنعت جهت هدایت فعالانه واحدهای مربوطه جهت كنترل دقیق ورود ، جلوگیری از به موقع و رسیدگی دقیق به مدارس غیرقانونی و مدارس هدایت می كند. پیشگیری و کنترل بیماری COVID-19.

ستاد مرکزی پایتخت با وزارت بهداشت و کمیته مردمی مناطق و شهرها برای مدیریت مناطق کاملاً تفکیک شده طبق مقررات هماهنگ است.

ریاست کار ، معلولیت و امور اجتماعی ریاست و با کمیته های مردمی مناطق و شهرها هماهنگی می کند تا بتواند پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر را در کلیه مراکز نگهداری سالمندان و م andسسات کشاورزی کنترل و کنترل کند. پرستاری و مراقبت از افرادی که خدمات شایسته ، امکانات سم زدایی ، موسسات آموزش حرفه ای در شهرستان دارند.

کمیته های مردمی مناطق و شهرها نیروهای عملیاتی و ادارات مدیریت را برای تقویت بازرسی ، مقابله سریع و دقیق با ورود غیرقانونی به منطقه هدایت می کنند. تقویت بازرسی ، یادآوری و برخورد با تخلفات مقررات پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر …

ب. جان[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *