[ad_1]

پرونده تمساح فیلم قسمت 16: نگویت

نگویت برای یافتن قطعه سوم به “های” اشاره می کند … صفحه نمایش گرفتن صفحه

مشخصات تمساح قسمت های 14 و 15 حوادث پی در پی بسیاری دارند و مشکلات حول تقابل گروه Tuan “Mines” و Dang Trung است ، زیرا هدف آنها یافتن قسمت سوم مجموعه مشخصات تمساح ها است. دانگ ترونگ هنگامی که قطعه ای داشت ، “عالی” به نظر می رسید ، و قطعه ای را که نگوت نگه داشت و “مال من” توون را اضافه کرد. آنها “خواهند رفت”. بنابراین ، اگرچه آنها یکدیگر را دوست ندارند ، هر دو ترونگ و توآن در حال حاضر در یک قایق نشسته اند تا مذاکره کنند. البته ، دنگ ترونگ برنامه های خود را دارد و یک مقام بزرگ بیش از او دارد. ترونگ همچنین نگران صندلی خود است.

پرونده تمساح فیلم قسمت 16: نگویت

“معدن” توان نگران اتهام هی است …

عکسهای صفحه

در همین حال ، “مین” های تووان هنوز یک مشکل بزرگ دیگر داشتند ، که قتل کل خانواده ویتنامی بود ، و نشانه این بود که 3 مجموعه از بقایای بدن توسط Hieu نگهداری می شود. هنگامی که او نمونه های کافی استخوان را که Hieu نگه داشت پیدا کرد ، در حالی که این استخوان ها به سازمان تحقیق تحویل داده شدند ، معدن Tuan غرق می شود. رئیس Tuan هیو را نجات داد ، که توسط های من نجات یافت و در راه فرار به آپارتمان خود بازگشت. های من دختری بود که کویت را می شناخت که های یک بار برای درخواست اطلاعات ملاقات کرده است. معاون وزیر کشور دینگ هوانگ پسر عموی های موی است. طی روزهایی که در خانه های های موی بود ، هیو چندین بار دیده بود که هوآ به ملاقات او آمده و در مورد چیزی بحث کرده است. هنگامی که از طریق تلفن شوک می خورد به او کمک می کرد ، اما باید اضافه کرد که Hai My اکنون دارای یک رستوران است که کارمندان و باندها اغلب برای پذیرایی از مهمان به آنجا می روند ، بنابراین روابط کاملاً پیچیده ای نیز وجود دارد. واقعیت دیگر نشان می دهد که دنگ ترونگ و کوآ خواهر و برادر والدین مختلف هستند. اما به نظر نمی رسد که آنها خیلی خوب با هم کنار بیایند زیرا در دو مسیر متفاوت گام برمی دارند.

مشخصات تمساح صحنه هایی وجود دارد که در آنها با کمک کوئونگ نگوت برای مدتی از خانه دنگ ترونگ فرار می کند تا شوهرش را ببیند. او مشکلات خود را به های گفت و بسیاری از موارد را به او گوشزد کرد. با این حال ، نگوت گفت که باید در خانه دنگ ترونگ بماند. نگوت در موقعیتی “برتر” به دانگ ترونگ پیشنهاداتی داد كه در صورت اطمینان پس از توافق ، می تواند معاون رئیس جمهور را در سمت ریاست و دنگ ترونگ به صندلی مدیر كمك كند. خوب ، خانواده او در امنیت هستند و دیگر هیچ ارتباطی با آن ندارد. در آن زمان ، نگوت در حال مذاکره با معادن Tuan بود. من نمی دانم که این ترتیب Dang Trung است یا نه ، اما به نظر می رسد Nguet بسیار با اعتماد به نفس است ، و معادن Tuan فعلاً جرات کاری برای او ندارند.

پرونده تمساح فیلم قسمت 16: نگویت

خوآ درمورد وقایع سیاسی آینده به دنگ ترونگ هشدار می دهد …

عکسهای صفحه

مشخصات تمساح قسمت 16 امشب 8/1 ساعت 21:30 از شبکه VTV3 صحنه “مین” های تووان را فاش کرد و جوانانش نگران هستند که بفهمند هیو نمونه استخوان دادستان را از سه مجموعه بقایا برای محکوم کردن آنها آورده است. و توآن به هوی گفت: “اشکالی ندارد ، اکنون وظیفه شما این است که ترونگ را کنترل کنید تا او چیزهای بد بازی نکند.”

در یک حادثه دیگر ، خوآ با دنگ ترونگ ملاقات کرد و هشدار داد: “آقای دین هوانگ دست بالا را به دست خواهد داد. وزیر به شدت به عزم خود برای پاکسازی کادرهای حزب اعتقاد دارد. این جنگ مرگ و زندگی است ، بنابراین هر آن را انجام دهید ، اکنون این کار را انجام دهید ، اگر وقت تلف کنید ، فرصتی نخواهید داشت. “

مشخصات تمساح قسمت 16: یک قسمت بسیار جالب نیز وجود دارد که های و کوئونگ به “خانه” دفتر خانه بازگشتند تا دوباره جستجو کنند تا سومین قسمت از پرونده تمساح را پیدا کنند و هنگام صحبت تلفنی با نگویت ، “شوهر” خود را نشان داد “آه ، بله ، رئیس من یک ساعت دیواری رایگان گرفت زیرا او این کار را دوست داشت ، بنابراین به لان گفت که با یک مکانیک تماس بگیرد تا آن را به دیوار آویزان کند.”

هایی پیدا کرده است که قطعه 3 Dang Trung قبل از هشدار دادن به برادر ناتنی خود انجام خواهد داد؟ آیا “معدن” توآن غرق شده بود زیرا مربوط به اتهام هی بود؟

به گزارش جوانان[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *