[ad_1]

بعد از ظهر 7 ژانویه ، کمیته مرکزی جبهه میهنی ویتنام یک کنفرانس آنلاین با محلات در مورد استقرار برق دبیرخانه دائمی دبیرخانه و دستورالعمل نخست وزیر در مورد کار در اتاق ، ضد اپیدمی COVID-19 برگزار کرد.

نگوین تروونگ معاون معاون وزیر بهداشت در این کنفرانس گفت: “فقط حدود دو هفته باقی مانده است ، در حالی که ویتنام یک سال کامل برای جلوگیری از شیوع COVID-19 دارد. در سال گذشته ، تحت رهبری دبیرخانه ، رئیس جمهور ، نخست وزیر و دخالت شدید کل سیستم سیاسی ، کمیته راهبری ملی پیشگیری از بیماری همه گیر COVID-19 … ، ما یک راهرو قانونی مستحکم برای کل سیستم سیاسی از سطح مرکزی تا محلی ، از جمله سیستم بهداشتی دفع ، پیشگیری و کنترل ایجاد کرده و ایجاد کرده ایم با اپیدمی COVID-19 “.

نگرانی در مورد اپیدمی COVID-19 پیچیده تر از افرادی است که به طور غیرقانونی برای

نگوین تروونگ معاون معاون وزیر بهداشت در این کنفرانس صحبت کرد. عکس: B.Loan

نگوین تروونگ جان ، معاون وزیر بهداشت ، به نمایندگی از وزارت بهداشت ، برای مشارکت شدید آژانس ها و واحدها از مرکز به محلی در طی توسعه پیچیده COVID-19 ، تشکر کرد. به ویژه مشاغل کل جامعه ، جامعه ، تجارت و جبهه میهنی ویتنامی.

معاون وزیر گفت: “ما بیش از 2300 میلیارد VND برای جلوگیری از شیوع COVID-19 بسیج کرده ایم. علاوه بر فعالیت های بازدید ، هدیه دادن و حمایت از مردم محلی با افراد آلوده به COVID-19. بخش بهداشت بسیاری از تجهیزات پزشکی ، مواد مصرفی و لباس پزشکی را از جبهه میهنی جامعه و بنگاه ها دریافت کرد “.

به گفته معاون وزیر ، تا به امروز ، تقریبا 87 میلیون نفر مبتلا به COVID-19 هستند و بسیاری از آنها جان خود را از دست داده اند. این رقم سالانه بسیار زیاد است. همه گیری جهانی بر رشد اقتصادی-اجتماعی بسیاری از کشورهای جهان تأثیر گذاشته است. خصوصاً کشورهایی مانند ایالات متحده و کشورهای اروپایی.

اخیراً ، اگرچه اقدامات شدیدی در بسیاری از کشورها برای جلوگیری از همه گیری انجام شده است ، اما وضعیت COVID-19 هنوز بسیار پیچیده و غیرقابل پیش بینی است. بسیاری از کشورها مسیرهای پرواز را بازگشایی کرده اند ، موج دوم COVID-19 در حال ظهور است و در آستانه موج سوم عفونت COVID-19 است. به طور خاص ، آخرین نسخه جدید SARS-CoV-2 در انگلستان است ، سپس در بسیاری از کشورها پخش می شود و باعث یک وضعیت بسیار جدی می شود. از جمله ویتنام.

نگرانی در مورد اپیدمی COVID-19 پیچیده تر از افرادی است که به طور غیرقانونی برای

صحنه کنفرانس عکس: B.Loan

نگرانی در مورد اپیدمی COVID-19 پیچیده تر از افرادی است که به طور غیرقانونی برای

به گفته آقای ترن تان من ، رئیس کمیته مرکزی جبهه میهنی ویتنام ، پیشگیری و مبارزه با اپیدمی COVID-19 بسیار مهم است. عکس: B.Loan

در این کنفرانس ، آقای ترن تانه من گفت که جبهه میهنی ویتنام بیش از 2300 میلیارد VND برای حمایت از پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در 63 استان و شهر به روش معقول اختصاص داده است.

آقای تران تان من پیش بینی کرده است که از این پس تا سال نو میلادی ، ویتنامی های خارج از کشور با اشکال مختلف ، مانند کانال های غیر رسمی و کانال های رسمی ، به خانه باز خواهند گشت. بنابراین ، در کنترل این موارد ، نیروهایی مانند مرزبانان ، پلیس ، ارتش … باید با سخت گیری بیشتری کنترل شوند.

“جبهه میهن پرست ویتنام از ترس وضعیت بیماری های عفونی در جامعه ، تأثیر بر کنگره حزب ملی ، سال جدید قمری ، کنفرانس های آنلاین را در 63 پل در سراسر کشور برای درک کامل آنها برگزار کرد. نخست وزیر ، محتوا ، بخشنامه ها و تلگرام دبیرخانه را صادر کرد “- اطلاعات آقای من.

رئیس جمهور تران ثان من تأکید کرد که پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر COVID-19 بسیار مهم است. همه سطوح ، شعب ، آژانس ها و سازمان ها باید با بالاترین روحیه و هماهنگی مداخله و استقرار کنند.

Front در حال حاضر بیش از 100000 تابلوی کاری در مناطق مسکونی دارد که از طریق محتوای خاص و راه حلهای متناسب با عملکردها و نقشهای Front ، سیاست را دقیقاً اجرا و اجرا می کنند.

این سهم مهمی در پیشگیری از شیوع COVID-19 دارد و اقداماتی را برای بزرگداشت Tet در سال 2021 با شادی ، ایمن و اقتصادی انجام می دهد.

راهرو ، دهانه را برای کنترل ورود و خروج از مرز محکم کنید

در این کنفرانس ، آقای دانگ کوانگ تانگ ، مدیر گروه پزشکی پیشگیری (وزارت بهداشت) ، پیشنهاد کرد که محلات دقیقاً از پیام دبیرخانه و بخشنامه № 01 نخست وزیر برای تقویت ضد اپیدمی COVID-19 پیروی کنند.

علاوه بر این ، استان ها باید سناریوهای پیشگیری از اپیدمی را بازنگری و به روز کنند ، آماده شوند تا حتی در بدترین شرایط زمستان امسال و سال جدید قمری آینده نیز پاسخ دهند. نظارت بر انزوا را با گرفتن نمونه از نمونه ها ، به ویژه متخصصان خارجی ، افراد برای بازگشت و ورود دقیقاً مشاهده کنید.

به ویژه ، در حالی که همچنان به ارتقا the اثربخشی و مشارکت جبهه میهنی ویتنامی ، سازمانهای سیاسی اجتماعی ادامه می دهیم ، همه مردم متحد می شوند تا از شیوع بیماری که در آن به گسترش و هدف قرار دادن جامعه و مردم ادامه می دهند ، جلوگیری کنند. توصیه های کاملاً پیاده شده برای جلوگیری از بیماری های همه گیر در شرایط جدید ، پیام 5K وزارت بهداشت به خوبی اجرا شده ، از جمله: ماسک ، ضد عفونی ، مسافت ، عدم جمع آوری ، گزارش پزشکی.

آقای دانگ کوانگ تانگ پیشنهاد کرد: “مقامات محلی باید ضمن بازرسی دقیق ، اقدام به بازرسی و کنترل دقیق ورود و خروج مرزها به ویژه در مسیرها و مسیرهای باز کنند. همانطور که توسط بخش بهداشت هدایت شده است تا اطمینان حاصل شود که مدیریت در مناطق جدا شده کاملا از گسترش منطقه قرنطینه به جامعه جلوگیری می کند. ”

آقای تران تان من تأکید کرد که در ویتنام ، هر فرد ، هر خانواده ای با آرامش تحصیل می کند ، کار می کند و تجارت می کند. بنابراین ، هر فرد باید این ارزش ارزشمند را درک کند و مسئولیت حفظ دستاوردها و پیشگیری و کنترل مداوم بیماری های همه گیر را تعیین کند.

در آینده ، لازم است مردم را تشویق و تبلیغ کنیم که در اقدامات غیرقانونی شرکت نکنند ، در عین حال برای محکوم کردن جرم ، اقدامات غیرقانونی و غیرقانونی را به شدت محکوم کنند. جایی که افراد به طور غیرقانونی ، به ویژه مسیرها ، مسیرهای باز وارد می شوند ؛ وقتی کسی دقیقاً مقررات مربوط به انزوا در جامعه و جلوگیری از شیوع COVID-19 را رعایت نمی کند ، باید سریعاً شناسایی شود.

آقای مان تأكید كرد: “در هر شهر ، هر خانه 12 ساعت غریبه دارد كه باید گزارش دهند ، اسناد هویتی بخواهند ، از سلامتی بپرسند. این موضوعی است كه باید به شدت كنترل شود.”

بائو وام[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *