[ad_1]

لطفاً برای براق و بادوام نگه داشتن کف چوبی به نکات زیر مراجعه کنید ، زیبایی و گرمای کف چوبی که به خانه شما می بخشد را نمی توان انکار کرد ، اما همه نمی دانند که چگونه از آن محافظت و نگهداری کنید.

1. لکه ها را با خمیر دندان پاک کنید

چگونه می توانم از لکه ها ، لکه هایی که باعث ایجاد کف یا فقط لکه های جوهر از طرف کودکان می شود جلوگیری کنم. اگر چنین است ، نگران نباشید ، زیرا خمیردندان از قبل وجود دارد ، فقط آن را در یک لایه قرار دهید و آن را با یک پارچه مرطوب پاک کنید. به این ترتیب ، لکه به سرعت محو می شود و در عین حال در تلاش شما صرفه جویی می کند.

2. سطح چوبی را با یک کیسه چای تمیز کنید

پس از لذت بردن از چای سیاه ، کیسه چای را دور نریزید ، زیرا برای تمیز کردن سطح کف چوبی کاملاً مثر است. 1 لیتر آب ، معادل 4 کیسه چای را برای خیساندن بجوشانید ، سپس با استفاده از این آب کف را پاک کنید.

نکاتی برای زیبا نگه داشتن کف چوبی برای استقبال از سال جدید - عکس 1.

3. خراش را با سرکه و روغن نارگیل درمان کنید

گاهی اوقات این امر می تواند به دلیل تورم جزئی یا خراشیده شدن زمین توسط حیوان خانگی در خانه و عدم جذابیت کف آن ایجاد شود. در این حالت از مخلوط 1 قسمت سرکه + 3 قسمت روغن نارگیل استفاده کنید تا خراش آن را پاک کرده و بگذارید تا خودش خشک شود. سرانجام ، با یک نتیجه نسبتاً غیر منتظره صبر کنید.

4. روی کف چوبی چربی بزنید

کف چوبی که با رنگ زرد یا روغن آغشته شده است ، بلافاصله با پاشیدن نمک تمیز می شود ، برای لکه های روغن ، 5 – 10 دقیقه بعد باید با یک پارچه گرم تمیز شود.

5. سر و صدای کفهای چوبی را سرکوب کنید

کف چوبی می تواند سر و صدای کمتری ایجاد کند ، زیرا شکاف ها و راه حل ساده برای پر کردن شکاف ها استفاده از پودر بچه در کانال ها است ، هنگامی که شکاف ها پر می شوند صدا وجود دارد همچنین صدا به تدریج کاهش می یابد.

نکاتی برای زیبا نگه داشتن کف چوبی برای استقبال از سال جدید - عکس 2.

6. زیبایی طبیعی کفپوش لمینت را حفظ کنید

یکی از راه های نگهداری کف چوبی همیشه جدید است و زیبایی طبیعی آن این است که از بقایای شیر نارگیل فقط با یک پارچه نازک برای بسته بندی و پاک کردن به جای مواد سفید کننده ، مواد شیمیایی استفاده کنید. شوید باقیمانده به آرامی نفوذ می کند تا سطح چوبی را بپوشاند تا کف را تازه و زیبا نگه دارد.

مطابق با جنگ جهانی دوم[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *