[ad_1]

عصر 1/1/2021 از VTV1 برنامه سلام 2021 با موضوع موسیقی متن فیلم پخش شد. این برنامه طولانی مدت VTV در شب سال نو است ، زیرا نه تنها در بسیاری از خوانندگان مشهور مانند My Linh ، Thanh Lam ، Thu Phuong ، Ha Anh Tuan حضور دارد … بلکه سهم خود را دارد. چهره بازیگران “جهان فیلم VTV”.

با موضوع موسیقی متن فیلم سلام 2021 مخاطب را به درام های بسیار محبوب VTV از گذشته تا امروز برمی گرداند. مخاطبان علاوه بر گوش دادن به آهنگ های موسیقی متن مورد علاقه روزهای گذشته ، به تبادل نظر و گفتگوی بازیگران درگیر در این فیلم ها نیز گوش فرا دادند.

با حضور در نمایش سلام 2021 ، نها فوونگ به دلیل زیبایی ناب خود توجه بسیاری را به خود جلب کرد. شایان ذکر است که هنگامی که او در تلویزیون ظاهر می شود ، مادر یک کودک حتی از عکس های با دقت فتوشاپی که قبل از آن خدمه اش منتشر کرده ، درخشان تر است.

Nha Phuong حتی از تلویزیون بهتر از فتوشاپی بود که کنار Hong Dang نشسته بود - Manh Truong یادآور آسمان خاطرات است - عکس 1.
Nha Phuong حتی از تلویزیون بهتر از فتوشاپی بود که کنار Hong Dang نشسته بود - Manh Truong آسمان را به یاد خاطرات می اندازد - عکس 2.
نها فونگ با تصویری تمیز و زیبا ظاهر شد.

نها فونگ با همکاری خارجی در تبادل فیلم ظاهر شد. او کنار هنگ دنگ – من تروونگ ، بازیگرانی که با هم در پروژه جوانان بازی می کردند نشسته بود. هنگامی که MC با Nha Phuong صحبت کرد – هنگ دنگ ، فیلم های جوانان نیز بر روی صفحه نمایش نشان داده شد و یادآور فیلم قبلی مخاطبان بود.

Nha Phuong حتی از تلویزیون بهتر از فتوشاپی بود که کنار Hong Dang نشسته بود - Manh Truong آسمان را به یاد خاطرات می اندازد - عکس 3.
Nha Phuong حتی در تلویزیون زیباتر از فتوشاپی بود که کنار Hong Dang نشسته است - Manh Truong یادآور آسمان خاطرات است - عکس 4.
Nha Phuong در جلسه تبادل نظر با Manh Truong – Hong Dang.
Nha Phuong حتی در تلویزیون زیباتر از فتوشاپی است که کنار Hong Dang نشسته است - Manh Truong یادآور آسمان خاطرات است - عکس 5.
در تلویزیون ، این بازیگر هنوز هم به عنوان فتوشاپ زیباست.

نها فوونگ در مورد جوانان گفت که این خاطرات زیبا ترین خاطرات او در هنگام پیشرفت هنرپیشه زن به شمال ، همکاری با VFC و رفتن به کره برای بازی در فیلم ها است. این فیلم همچنین به نام نها فونگ کمک می کند تا به مخاطبان ، به ویژه مخاطبان شمالی نزدیکتر باشد.

یک[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *