علاوه بر گروه های چت و کنفرانس های والدین ، ​​کتاب تماس به عنوان “کبوتر” بین والدین و معلمان برای به اشتراک گذاشتن و اظهارنظر در مورد نتایج یادگیری ، و همچنین نقاط قوت مورد نیاز برای ارتقا عمل می کند. نتایج دانشجویان نیاز به بهبود دارد.

این فرم برای کمک به خانواده ها و مدارس برای درک بهتر کودکان ، ارزیابی عادلانه و جامع آنها بسیار کاربردی است. همچنین فرصتی برای معلمان است که می توانند به پدر و مادر گوش فرا دهند تا سریع یاد بگیرند و جهت پیشرفت به کودکان کمک کنند.

معمولاً پس از آنكه كودك دفتر یادداشت را به اتاق شروع بازگرداند ، والدین خود این بخش را تأیید می كنند و آن را برای معلم می فرستند. رایج ترین نوع انتقاد: از معلمان بخواهید که به فرزند شما کمک کنند. هنوز دلم برایش تنگ شده ، امیدوارم معلم بگوید …

تفسیر والدین در مورد کتاب تماس باعث می شود دانش آموزان فقط بخواهند به زمین بروند - عکس 1.

یکی از انتقادات به “مدل” والدین.

اما والدین افراطی نیز وجود دارند که تمام عادتهای بد خود را “آشکار می کنند” و باعث می شوند کودکان فقط بخواهند “زمین را سوراخ کنند” و مخاطب را بخندند. حتی والدینی هستند که کاملاً در مقابل معلمان نظر می دهند.

به طور خاص ، یکی از دوستان اخیراً “متأسفانه” نظرات والدین خود را به اشتراک گذاشت ، پس از خواندن آنها ، نمی دانست بخندد یا بخندد: “در خانه بمان ، شب درس نخوان”. این قسمت آگاه از والدین شما نیز صریحاً اظهار نظر كردند: “من هنوز در خانه احساس خوبی ندارم”. قسمت پیشنهادی برای معلمان و مدرسه به همان اندازه “چاق و چله” است: “لطفاً از معلم بخواهید به مدرسه برود ، خانواده شما بیشتر به شما می گویند.”

نظر والدین در مورد کتاب تماس باعث می شود دانش آموزان فقط بخواهند به زیر زمین بروند - تصویر 2.

والدینی مثل این قد بلند باید بچه ها را “بکشند”؟

درست در زیر پست این دوست ، بسیاری از دانش آموزان نیز نظرات استاد را در کتاب تماس “نشان دادند”. در آن ، که به اشتراک گذاشته اید: “این معلم اظهار داشت: من خیلی جدی در كلاس بودم ، اغلب دستهایم را بلند می كردم تا صحبت كنم ، خوب درس می خواندم ، مطیعاً اطاعت می كردم و موفقیت های تحصیلی خوبی داشتم.

اما والدین من می نویسند: “در خانه من هنوز گیج هستم و خودآموز نیستم و اجازه می دهم خانواده ام چیزهای زیادی را به من یادآوری کنند ، امیدوارم معلم برای مدیریت دقیق تر آن با خانواده همکاری کند!”

نظر والدین در مورد کتاب تماس باعث می شود دانش آموزان فقط بخواهند به زمین بروند - عکس 3.

“Phũ” بیش از کلمه “phư” است.

در مورد والدین دوست دیگر ، بنویسید: “من هم خوب هستم ، اما گاهی اوقات در خانه مورد آزار و اذیت قرار می گیرم. معلم در کلاس به من یادآوری کرد که باید خانواده بیشتری اضافه کنم و من در خانه بسیار کم درس می خوانم.”

اکثر “صاحبان بدبخت” هنگام به اشتراک گذاشتن این اظهارات بد ، شکایت کردند که در شرایطی قرار دارید که نمی توانید پرداخت کنید ، اما آن را نگه دارید. البته ، او سرانجام مجبور شد از برگرداندن دفتر معلم به اتاق پشیمان شود ، اما “در آن زمان ، من فقط آرزو می كنم كه كلاس ناگهان سوراخ شود و سپس وارد آن شود ، كمتر خجالتی باشد. من تعجب می كنم كه آیا فرزند بیولوژیك یا من سطل زباله را می گرفتیم؟“یک دوست بامزه گفت.

سلام دندیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *