[ad_1]

نزدیک به 100 نفر برای دریافت کالا جمع شدند ، صاحب پارکینگ 30 میلیون VND جریمه شد ، زیرا - عکس 1.

در 9 ژوئیه ، در پارکینگ De Nhat در بزرگراه 13 ، میدان دور در تقاطع Binh Trieu ، تقاطع Hiep Binh Chanh ، Thu Duc ثبت شده است ، نزدیک به 100 نفر در پارکینگ ، در خیابان ایستاده اند … چندین متر برای دریافت کالاهای ارسالی خانگی.

نزدیک به 100 نفر برای دریافت کالا جمع شدند ، صاحب پارکینگ 30 میلیون VND جریمه شد ، زیرا - عکس 2.

در خارج از پارکینگ با برزنت های بزرگ پوشانده شده است ، اما در داخل پارکینگ به هم ریخته و با تامین کنندگان شلوغ است.

نزدیک به 100 نفر برای دریافت کالا جمع شدند ، صاحب پارکینگ 30 میلیون VND جریمه شد ، زیرا - عکس 3.

اگرچه قسمت بیرونی پارکینگ با پارچه های برزنتی بزرگی پوشانده شده است با علامت “لطفا فاصله خود را حفظ کنید ، اما داخل پارکینگ مملو از افرادی است که ماسک ندارند ، برای حمل و نقل به مکان های دیگر کالاها را با موتور سیکلت حمل می کنند. فقط در مدت 5 دقیقه ضبط ، بیش از 30 اتومبیل برای دریافت و حمل کالا بصورت معمول وارد و خارج شدند.

نزدیک به 100 نفر برای دریافت کالا جمع شدند ، صاحب پارکینگ 30 میلیون VND جریمه شد ، زیرا - عکس 4.

با دریافت اطلاعات ، پلیس بلافاصله رسید.

قابل توجه است که این اولین روزی است که در شهر هوشی مین طبق دستورالعمل 16 فاصله اعمال می شود. به ویژه ، مردم خروج از خانه های خود را محدود می کنند ، مگر به دلایل خوب. در صورت ترک خانه ، باید ماسک بزنید و ضد عفونی کنید. نباید بیش از 2 نفر را در مکان های عمومی ، خارج از مطب ها و بیمارستان ها جمع کند و باید حداقل 2 متر فاصله را رعایت کند.

نزدیک به 100 نفر برای دریافت کالا جمع شدند ، صاحب پارکینگ 30 میلیون VND جریمه شد ، زیرا - عکس 5.

گروه کاری واحد Hiep Binh Chanh می خواست جمعیت را متفرق کند.

“به دلیل شناخت من از فاصله اجتماعی ، خانواده ام برای من چند جعبه ماهی ، سبزیجات ، غده و میوه به شهر هوشی مین فرستادند. امروز کامیون رسید ، بنابراین برای گرفتن آن به پارکینگ رفتم. می دانم که آقای تونگ (زادگاه بن دین) گفت: “اکنون آرامش پیدا کنید. به دلیل جعبه ، با کالاهایی که خانواده فرستادند ، مجبور شدند برای تهیه آن بروند.”

نزدیک به 100 نفر برای دریافت کالا جمع شدند ، صاحب پارکینگ 30 میلیون VND جریمه شد ، زیرا - عکس 6.

بسیاری از افراد از مقررات آگاهی دارند ، اما کالاهای ارسالی از طرف خانواده از قبل در ماشین بارگیری شده است ، بنابراین مجبور به شکستن می شوند.

به همین ترتیب در صف ایستاده و منتظر بمانید تا نوبت وارد حیاط شود و کالا را تحویل بگیرد. خانم نگان (ساکن شهر دو داک) به خوبی از مفاد دستورالعمل 16 آگاهی دارد ، اما به دلیل شرایط خانواده اش ، او مجبور است کالایی را به شهر هوشی مین بفرستد ، بنابراین مجبور به شکستن آنها می شود.

آنها این خبر را دریافت كردند كه گروه كاری از واحد Hiep Binh Chanh ، Thu Duc ، در آنجا حضور داشته و از آنها خواسته است تا جمعیت را متفرق كنند.

نزدیک به 100 نفر برای دریافت کالا جمع شدند ، صاحب پارکینگ 30 میلیون VND جریمه شد ، زیرا - عکس 7.

گروه کاری برای تهیه پروتکل برای دارندگان پارکینگ.

نماینده پارکینگ با همکاری با تیم بازرسی گفت که از آنجا که کالاهای ارسالی توسط مردم در نزدیکی آنها بود ، آنها امروز سعی داشتند همه آنها را حمل کنند تا کالاها را برای حمایت از مردم به شهر هوشی مین ببرند. پس از تنظیم پروتکل ، کمیته مردمی هیپ بین چان وارد به کمیته مردمی شهر دو دوک پیشنهاد خواهد کرد که برای پارکینگ فوقانی 30 میلیون VND جریمه در نظر بگیرد ، در صورت نقض آن ، شهر هوشی مین را پیشنهاد می کند مجوز بهره برداری را لغو کند.

نگوک کویان

روزنامه های خانوادگی و اجتماعی اخبار روزانه را آخرین اخبار را به طور مداوم به روز می کنند[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *